Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני רכישה, יונדאי גטס 06' "שותה" דלק?

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 5338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

האם נכונה השמועה שיונדאי גטס בעייתית בכל הקשור לדלק?

הבנתי שבשנתונים נמוכים- 03-04 היו לרכב בעיות בתצרוכת הדלק, האם דגם 2006 עדיין סובל מאותה בעיה?

אני מעוניין לרכוש את הרכב הנ"ל שנת 06 אך נאמר לי שישנה "בעיה" ידועה ברכב זה שהיא זוללת דלק יחסית לדגמים דומים בגודל המנוע הנתון.

דפדפתי באתר icar ושם נכתב בכלל שהרכב צורך 1:15... http://www.icar.co.il/LeasModel/33/יונדאי_גטס%20(2003-2008)

אשמח לתגובה בעניין.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תקח גטס ותסע 90 בצורה יציבה עם פמפומים בדוושה ולא לחיצה רצופה, במישור, בכביש סלול בצורה מקצועית, בלי רוח בחוץ, בלי מזגן וחלונות סגורים, בלי נוסעים, בלי מטען - תעשה אפילו 1:18.

צריכת הדלק מושפעת מהרבה דברים, בעיקר מצב מכני (לא רק מנוע) וצורת מהיגה. ואתה בטח רוצה להאיץ מהר, נכון?

שים לב - בזמו האצה מ-30 ל- 80 - צריכת הדלק תהיה ב-50 עד 300 (כן) אחוז יותר! כלומר 1:6 עד 1:9. תבדק עם רכב שיש בו מחשב מתאים - אבל הם לא הכי מדויייקים. הממוצע יהיה גבוה בהרבה ממה שכתוב בעיתון או בספר הרכב.

שוטטתי קצת בגטס וב-I20. צריכת הדלק איכזבה אותי יחסית לגודל הרכב ונפח המנוע.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

מניסיון של שנה ברכב כזה (כ3 חודשים עם ידני). אוכל דלק אך לא כזה נורא: בנסיעה מעורבת עם לחיצה בריאה על דוושת הגז (אוטו ליסינג או לא?) הרכב לא ירד מ1/12 לא נתון מדהים לסופר מיני אך לא נורא בכלל. הידני כבר הראה 1/14-15 שזה סביר ביותר. כמו כל "אגדה" גם את זו דאגו ל"נפח". בכל מקרה הרכב יחזיר לך באמינות מעולה: 0 אמיתי של תקלות בנסועה של 48000 ק"מ שנתי.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב.

(אוטו ליסינג או לא?)

אני קונה אותו מקרוב משפחה, דגם GLS או ספורט (לא ממש בטוח איזה בדיוק... זה עם הסאן רוף והג'נטים) במצב שמור מאוד, "הבעיה" היחידה היא שזה אוטומט עם מנוע 1600, לכן אני חושש שתצרוכת הדלק תהיה מאוד גבוהה יחסית לסופר מיני...

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

"אוטו ליסינג או לא?" היה בהקשר ללחיצות ה"בריאות" על דוושת הדלק ולא כשאלה בנוגע לרכב אותו אתה מעוניין לקנות.:lol:

כמו כן הדגם הספציפי הזה חזק יותר ואמור להיות אפילו חסכוני יותר מהדגם בנפח 1350 שהוא ה"זללן". בנוסף האיבזור כפי שציינת הוא לא רע בכלל (יש גם הגה וידית הילוכים עם כיסוי עור, כסאות יותר נוחים ותומכים וכמובן הג'נטים והחלון שמש).

אם זה הרכב שאתה מחפש ורק בעיית צריכת הדלק מטרידה אותך, הייתי לוקח לבדיקה, מקווה שאין שום דבר משמעותי וקונה.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די כבר.

מה זה זוללת דלק? כמה? עירוני בין עירוני? נהג אחד או 4 עם תא מטען מפוצץ? זה ממש לא לעניין לזרוק משפטים כאלו לאויר.

דגם ה1600 חסכוני יותר, המנוע טוב יותר, מאובזר יותר:דגם הGLS האוטומטי מגיע עם 4 כריות אוויר,ABS, גם הידני. נהג סביר ביותר לצורכיי היום יום במידה ואתה לא מחפש התנהגות או מראה וכדומה. שוב אני מדגיש אמינות מעולה! מנסיון. אז הוא לא פאר היצירה אך הוא בהחלט עושה מה שהוא אמור לעשות וזה לנסוע עירוני ובין עירוני, להכניס עד 4 אנשים (על אחריותך אם יש אדם חמישי:wink:) ולבקר במוסך רק בזמן הטיפול (אלא אם תזניך אותו ממש בפרעות). גם באוט' יש סאן רוף "ומושבים צבעוניים" ומגנזיום. דגם הספורט פשוט עם שלוש דלתות, גיר ידני וזהו. (אין ספק שהידני זריז יותר ויגלה אמינות עוד יותר טובה).

אם אתה סגור על הרכב לאחר השוואת כל הפרמטרים אין לך מה לחשוש. המעט כסף שתוציא יותר על הדלק, יחזור בריבית- בחסכון על חלקים וביקורים במוסך כמו גם במחירי הביטוח המצחיקים. בכל מקרה מומלץ ביותר שלא תתפשר בדגמים מהצד הבטיחותי משמע- לא להתקרב לדגם הGLF.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5338 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...