Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד מתי רשעים יעלוזו - הגשת תלונה על נהג אחר

zik
שימו לב! השרשור הזה בן 7349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שאני ממש עצבני, אני אחסוך מכם את הפור פליי ואגיע לשורה

התחתונה-

אם אני מגיש תלונה על נהג אחר, עושים עם זה משהו או שזה יגרס תוך

שניות?

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה התלונה ואיזה הוכחות יש לך...

כמו שכתבתי פה בפורום לפני חודשיים,

הייתה איזה פעם שנסעתי באיזור כפר סבא, בפנייה שמאלה, כשהתחלף לירוק וכבר הייתי באמצע הצומת, ממש לקראת סופה איזה נהג חתך אותי, זאת אומרת עבר באדום מלא וסיכן את החיים שלי, של החברים שלי ושלו.

לאחר כחצי קילומטר אנחנו עוצרים באדום, אני בקו עצירה הוא כמובן על המעבר חצייה כולו, אחרי איזה חצי דקה שעמדנו ברמזור, פתאום הוא התחיל לסוע, עדיין באדום מלא ופשוט עבר את הצומת.

זה היה צומת גדול, אני וחברים שלי היינו בשוק והחלטנו שמתקשרים למשטרה לדווח עליו (מהדיבורית כמובן :)).

בקיצור תוך כדי שאנחנו מדברים עם השוטרת החביבה, אנחנו רואים אותו ברמזור הבא בפנייה שמאלה, אנחנו רושמים את מספר הרכב, נותנים לה את השעה והמקום שכל האירוע ארע, נותנים תאור של הרכב, (והיו איתי עוד 3 עדים ברכב...).

השוטרת החביבה לקחה את הפרטים שלי ומאז לא שמעתי מהסיפור הזה כלום...

בקיצור מה שאני מנסה להגיד שהשוטרים לא ששים לטפל בתלונות קטנות כאלה (עניין של חיים ומוות לדעתי אבל... :? ), גם כשהיו עדים ברכב והם קיבלו את כל הפרטים האפשריים על הרכב, מיקום, שעה ועל העבירה.

זה פשוט בגלל שעם כל הרצון הטוב שלהם :mad: אין לי הוכחות מובהקות וזו מילה שלי ושל חברים שלי מול מילה שלו ושל חבריו, אז אני לא בטוח כמה כבר הם יכולים לעשות בלי הוכחות...

אם תגיד על מה אתה רוצה להגיש את התלונה ומה ההוכחות שלך אולי יהיה יותר ברור להגיד לך אם כדאי או שאתה סתם תבזבז ת'זמן שלך.

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בהרבה נהגים שפשוט עוברים באדום. לא גונבים את הרמזור אלא פשוט מגיעים לצומת באור אדום וממשיכים לנסוע.

לא נראה לי שיש לי הכוח הנפשי והרצון להופיע בבית משפט. מה עוד שבמדינתנו אנשים נוהגים לירות באנשים אחרים בויכוחים על עקיפות.

עדיף לפי דעתי להמעיט ככל האפשר במגע עם נהגים אחרים, במיוחד כאלה שעושים עבירות מסכנות חיים ובעצם מוכיחים שאין להם ערך לחיי אדם.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או זה, או להסתובב עם מצלמה באוטו. נדמה לי שהיה פה כבר שרשור בעניין הזה.

בכל מקרה בתכנית של חיים הכט (הקודמת, על תאונות דרכים) הוצגה מצלמת וידיאו מפיתוח של חברה ישראלית (אלא איזה?) שמותקנת על המראה הפנימית, מצלמת קדימה כל הזמן ומקליטה את זה בלופ.

אם בוצעה מולך עבירה, כל מה שצריך לעשות זה להגיד למכשיר שלא יקליט על 5 השניות האחרונות או משהו כזה. זה קביל בבימ"ש ואם תגיש כזה המשטרה גם תתאמץ.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל אין לי לב להופיע בבית משפט, להעיד נגד בנאדם - אפילו אם הוא 100% אשם ודביל - ולהסתכל לו בעיניים... :roll:

אין לך לב או אין לך ביצים? :roll:

את עניין הביצים אני מבין - אבל אם אין לך "לב" (יענו מרחם) על מי שמסכן את חיי כולנו, אולי תחשוב איך תהיה ההרגשה להסתכל בעיניים של האימא/בעל/אישה/ילדים של מי שהוא הרג...

כמו שנאמר: "מי שמרחם על אכזרים - סופו שיתאכזר לרחמנים"

>

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם, אבל אין לי לב להופיע בבית משפט, להעיד נגד בנאדם - אפילו אם הוא 100% אשם ודביל - ולהסתכל לו בעיניים... :roll:

את עניין הביצים אני מבין - אבל אם אין לך "לב" (יענו מרחם) על מי שמסכן את חיי כולנו, אולי תחשוב איך תהיה ההרגשה להסתכל בעיניים של האימא/בעל/אישה/ילדים של מי שהוא הרג...

>

זה לא ביצים, זה לב...

אולי ההרגשה שגויה - אבל אני מרגיש "מלשן" (עכשיו תתנפלו עליי)...

טוב, זאת דעתי, תמשיכו בנושא השרשור...

יום טוב,

הראל.

ספרינט QV 1.7i

146 1.7 16V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

>

זה לא ביצים, זה לב...

אולי ההרגשה שגויה - אבל אני מרגיש "מלשן" (עכשיו תתנפלו עליי)...

טוב, זאת דעתי, תמשיכו בנושא השרשור...

יום טוב,

הראל.

אני בכלל לא חושב שזה עניין של לב.

אתה חושב שהיית מהסס אם "להלשין" על בן אדם שעונה לחברתך ב-"חבל

באמת שלא הרגתי אתכם", כמה רגעים אחרי שהוא חצה פס לבן כדי לחסוך את

הפקק של גנות, וכמעט הוריד אותנו מהכביש?

ילדים הורגים נמלים בצחוק- נמלים מתות ברצינות

כל יום אני משכר את עצמי מחדש

בצי המשפחתי- סיויק האצ'בק 96, E30 87

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...