Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מערכת הבלימה בפיז'ו PARTNER זהה לזו שבברלינגו?

שימו לב! השרשור הזה בן 7348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצא לי לנהוג לא מעט על הפיז'ו המדוברת ושמתי לב שהיא נוגסת די בעוצמה, ואז חלפה לי מחשבה שאין לי תשובה לגביה, אולי תוכלו לענות על כמה דברים:

1)מה קוטר הבלמים ב-PARTNER? (בספר הרכב לא מצאתי איזכורים).

2)האם ניתן להרכיב את הקאליפרים שב-PARTNER בראלי?

3)מה לדעתכם נוגס טוב יותר הבלמים בפרטנר או הבלמים בברילנגו?

תודה. :)

החיים הם סחיטה של המצערת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למיטב ידיעתי ההבדל היחיד בין השניים הוא במדבקות ובסמלים.

בדיוק!!!

גלעד תעמיד אותם אחת ליד השנייה

ותראה שלא תמצא שום דבר שונה חוץ מהסמלים

והמדבקות

Honda XR250L 1995

Honda Civic coupe 1995

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK אבל האם החיצוניות זהה גם בתחום המכני, אותי מעניינים הבלמים.

יש מצב שהקאליפרים בפרטנר זולים יותר?

אני יודע שזוג קאליפרים חדשים (לא שאני אקנה חדשים) עולים בלובינסקי 1600 שקל בערך.

יש מצב שהסיפור בפרטנר זול יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK אבל האם החיצוניות זהה גם בתחום המכני, אותי מעניינים הבלמים.

יש מצב שהקאליפרים בפרטנר זולים יותר?

אני יודע שזוג קאליפרים חדשים (לא שאני אקנה חדשים) עולים בלובינסקי 1600 שקל בערך.

יש מצב שהסיפור בפרטנר זול יותר?

למיטב ידיעתי ההבדל היחיד בין השניים הוא במדבקות ובסמלים.

1+1=2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואוסיף שאם אתה משנה את זה תאלץ להחליף ( לטובתך כמובן ) גם את הצינורות בלימה עצמם , את המשאבה והווסתים ... סתם בתור המלצה קלה כדי שהמערכת תעבוד בלחצים הנכונים ולא סתם תרוץ תקנה ותגלה בעיות אילו ואחרות עם הזמן

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצינורות כבר הוחלפו.

כיום מערכת הבלימה שלי די טובה, דיסקים מחורצים מחוררים, צינורות שזורים ורפידות מתאימות, אחרי שאלה יגמרו לעשות את שלהם, אני מעריך עוד 15K ע"פ הנהיגה ה"איטית" שלי, אני הולך לשדרג למשהו קצת יותר נושך... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאם מערכת הבלימה בראלי זהה לזו שבסקסו, אני ממש לא רואה צורך בשידרוגי קליפרים למיניהם מכיוון שעוצמת הבלימה מצוינת גם כך. הדבר היחיד שהייתי אולי עושה זה דברים שישפרו את העמידות של הבלמים כמו דיסקים מחוררים/מחורצים ורפידות ספורטיביות. אבל גם זה לא הכרח, הבלמים מראים פייד רק אחרי התעללות מכוונת ומוגזמת במיוחד שקורה (אולי) רק בסשן נהיגה מאוד חזק בירידה (למשל - ירידות של נס הרים)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאם מערכת הבלימה בראלי זהה לזו שבסקסו, אני ממש לא רואה צורך בשידרוגי קליפרים למיניהם מכיוון שעוצמת הבלימה מצוינת גם כך. הדבר היחיד שהייתי אולי עושה זה דברים שישפרו את העמידות של הבלמים כמו דיסקים מחוררים/מחורצים ורפידות ספורטיביות. אבל גם זה לא הכרח, הבלמים מראים פייד רק אחרי התעללות מכוונת ומוגזמת במיוחד שקורה (אולי) רק בסשן נהיגה מאוד חזק בירידה (למשל - ירידות של נס הרים)

רוני

הבלמים של הברלינגו/פרטנר שמים את הבלמים של ה-106 בכיס הקטן בלי לדבר בכלל :?

ולהזכירך מדובר ברכב כבד פי כמה :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיכמנו כבר שאם הבלמים מאפשרים להגיע לנעילה גלגלים אז זה לא משנה? אם הבלמים של הברלינגו מאפשרים גם עמידות גבוהה מהמקוריים אז כאן טמון היתרון. השאלה היא יחס עלות/תועלת...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיכמנו כבר שאם הבלמים מאפשרים להגיע לנעילה גלגלים אז זה לא משנה? אם הבלמים של הברלינגו מאפשרים גם עמידות גבוהה מהמקוריים אז כאן טמון היתרון. השאלה היא יחס עלות/תועלת...

רוני

יש להם נשיכה ראשונית הרבה יותר חזקה.

אני ממש לא מדבר על הגעה לנעילה.

דרך אגב,

גם הרגש שלהם, משמעותית טוב יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נשיכה ורגש. זה ההבדל?

אז תראה, הייתה לי S16 אם אתה זוכר (אותם בלמים כמו בברלינגו, לא?). היא בלמה בסדר גמור, אבל אני לא זוכר שום ירידה במעבר לסקסו, לא בנשיכה ולא ברגש.

כמו שאמרתי, מן הסתם להחליף למערכת כזאת זה דבר טוב. אבל למיטב זכרוני זה דורש גם טיפול מסוים בג'נטים, זה יקר בגלל עלות חלק המרכיבים, ואם זה יעזור לך באופן ממשי אולי פעם אחת של נסיעה חזקה מאוד בירידות של ירושלים, אז אין הרבה טעם...

כמובן שמי שיש לו על ה-106/סקסו מערכת כזאת מוזמן לתת לי סיבוב, אולי אשנה את דעתי... (אהא! כל הת'רד הזה הוא בעצם ניסיון שלי לקבל סיבוב! תפסתם אותי! :wink: )

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7348 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...