Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע הבדל כה גדול בין מחירון יד2 למחירון לוי יצחק?

asaf89
שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא שאני מאמין במחירון יד 2, אבל לוי יצחק עושה רושם שהמחירון שלו מושחת ולא מתנהל בצורה עניינית.

ראיה לכך היא הנפחתה אותה הוא קבע לרכבי "ליסינג" 0 ק"מ שהיא גדולה יותר מליסינג פרטי.

במילים אחרות, הוא קבע הפחתה גדולה יותר לליסינג בכאילו מאשר לליסינג אמיתי.

סיבה עניינית לכך איש לא מצא, מלבד לומר שהוא קרס תחת הלחץ של היבואניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני חייב להודות שהפער לפעמים בלתי נסבל. 31000 שקל הפרש עבור סובארו xv די מעלים שאלות לגבי נחיצות מחירונים כאלה ואם הגיע הזמן למצוא פיתרון חדש.

לאור הפער נראה ש-2 המחירונים פשוט לא רלוונטים

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

על פי איזה מחירון מתחשבים במכירת רכב, יד 2 או לוי יצחק?

כמו כן, בלוי יצחק יש שקלול ראשוני ואז ניתן להוסיף אופציות כמו צבע מטאלי, איזו יד, תוספות ושדרוגים וקילומטרז'

האם נהוג להתחשב בשקלול הסופי? נניח, צבע מטאלי הוא פקטור שבשוק מתייחסים אליו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון הקובע לצורך קבלת פיצוי מחברת הביטוח במקרה תאונה או גניבה הוא לוי יצחק.

המחירון הקובע למכירת הרכב הוא מה שהמוכר מוכן לקבל והקונה מוכן לשלם בהתאם להיצע וביקוש - המחירונים הם המלצה בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירונים למיניהם מהווים רק בסיס להתמקחות. המוכר מן הסתם ינקוב במחיר הגבוה, הקונה במחיר הנמוך. תוספות המחיר טובות בתיאוריה. בפועל, לרוב הן רק מהוות כוח שכנוע חזק יותר אך הקונה לא באמת ישלם עליהן. אם הקונה באמת מעוניין באוטו, הוא ישפר את ההצעה וזהו.

-----------------------------

אם נוהגים לא מסמסים. אל תצאו בלי מסמס תורן :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל מחירון יצחק לוי הוא הקובע לכל הגופים המוסדיים ולכן הבסיס להתמקחות יצא ממנו. עדיין מחיר יכול להיסגר גם ב 30% או יותר מתחת למחירון או במקרים חריגים גם מעליו. תנאי השוק, שיקולים של ביקוש והיצע , קובעים באיזה אחוז מתחת למחירון תיסגר העסקה.

נוסע בפריוס 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

על פי איזה מחירון מתחשבים במכירת רכב, יד 2 או לוי יצחק?

כמו כן, בלוי יצחק יש שקלול ראשוני ואז ניתן להוסיף אופציות כמו צבע מטאלי, איזו יד, תוספות ושדרוגים וקילומטרז'

האם נהוג להתחשב בשקלול הסופי? נניח, צבע מטאלי הוא פקטור שבשוק מתייחסים אליו?

כשאתה מוכר מחשבים לפי המחירון הגבוה, ומוסיפים את התוספות.

כשאתה קונה מחשבים לפי המחירון הנמוך, ללא תוספות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא איפה נפגשים בסוף :)

תודה לכל העונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא איפה נפגשים בסוף :)

תודה לכל העונים.

נפגשים בסוף בדואר בהעברת בעלות :lol:

וברצינות:

אין כללי אצבע - כל עסקה והסיפור שלה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון לוי יצחק הוא רלוונטי לחברות הביטוח ,המדינה,חברות ליסינג ,ויבואנים הוא ממש לא מיועד לאזרחים הפשוטים.

אין מוכר של פגו,רנו,שוורולט,שהצליח למכור אי פעם במחירון של לוי ,הרכבים נמכרות במקרה הטוב ב15 % פחות,כיום אף רכב לא נמכר כמעט במחירון שלו וזה כולל הונדה וטויוטה שנחשבות מבוקשות.

יש יבואנים שעושים מבצעים של חודשים שלמים על רכבים חדשים אבל המחירון שלו לא משתנה כי זה פוגע בגופים אחרים...

בעבר רצו שהדואר ידווח על סגירת העיסקעות אבל המסקנה הזאת מועדת טרכטנברג לא מומשה כדי לא לפגוע בחברות הגדולות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפחתומטיות יש באמת בעייה קשה.

דרך אגב אני קניתי צרפתייה במחיר מחירון. אין לי בעיה לשלם מחירון אם הרכב שמור מאד והמוכר נמצא דובר אמת בכל השלבים. בכל מקרה הדגם שחיפשתי נחטף מהלוחות . בדרך כלל יש אחד או שניים. היום לדוגמא אין אפילו אחד כזה ביד2 .

אבל בדגמים בהם יש הצפה של השוק המצב באמת קשה. נמכרים מתחת למחירון ברוב המקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
במשפחתומטיות יש באמת בעייה קשה.

דרך אגב אני קניתי צרפתייה במחיר מחירון. אין לי בעיה לשלם מחירון אם הרכב שמור מאד והמוכר נמצא דובר אמת בכל השלבים. בכל מקרה הדגם שחיפשתי נחטף מהלוחות . בדרך כלל יש אחד או שניים. היום לדוגמא אין אפילו אחד כזה ביד2 .

אבל בדגמים בהם יש הצפה של השוק המצב באמת קשה. נמכרים מתחת למחירון ברוב המקרים.

משהו יכול לעדכן אותי אם משהו ישתנה ? האם מחירון לוי יצחק זה מחירון הקבוע או יד2 ?

אני רוצה לקנות אוטו עכשיו והפרשים בין המחירון הם 10 אלף פחות אצל לוי יצחק !

ואני לא יודע מה לעשות כל מי שמפרסם ביד 2 מפרסם במחירון של יד 2 ככה שלא שווה לי לקנות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא השתנה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

יש מחירון ויש מחיר השוק - בתיאוריה צריך להיות זהה, אבל בפועל זה לא המצב.

לפחות למחירון יצחק לוי יש משמעות - זה מה שחברות ביטוח חייבות לשלם במקרה של גניבה/ טוטאל לוס.

בקיצור, צריך להסתכל ימינה/שמאלה ( בכמה מפורסמים רכבים זהים, עם נתונים דומים ) ומכאן לקבוע מחירים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...