Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדוע הבדל כה גדול בין מחירון יד2 למחירון לוי יצחק?

asaf89
שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 197
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חברות ביטוח הולכות על פי מחירון על עיוור גם אם זה רנו פגו וסיטרואן?

על כל אוטו.

וגם רנו לבן אדם הנכון נמכרת במחירון.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמחפשים רכב מיד שנייה צריך סבלנות ותיכנון, בשנים האחרונות זה שוק של קונים ולא של מוכרים.

יש מוכרים שמפרסמים את הרכב שלהם במחירים הזויים (הכוונה לרכבים עממיים ונפוצים), כל אחד חושב שהרכב שלו יהלום.

לא לצלצל ישר כשהמודעה מתפרסמת, תן לכל הסוחרים ומחפשי ההזדמנויות לשגע את המוכר בימים הראשונים, הביטחון של המוכר שימצא קונה במחיר טוב יתחיל להתערער.

אחרי ארבעה ימים כשכל הסוחרים יפסיקו לצלצל, תן עוד 3 ימים, כנראה אף אחד לא יצלצל אליו בגלל המחיר ההזוי, הביטחון ימשיך לרדת.

אחרי כשבוע המוכר יתחיל להבין שהוא חייב להתגמש, כאן נכנס חבר או חברה לתמונה(שיצלצלו מהפלאפון האישי שלהם).

שינסו לגשש, לא להגיד אני מציע לך X כסף, כי זה ישר מרתיע והמוכר נכנס למגננה וחוזר לקיבעון שלו.

צריך להגיד: "ראיתי שפרסמת מחיר X, זה קצת גבוה למחירי שוק, אני רציני אבל בוא ננסה להגיע למחיר הגיוני יותר".

מניסיון, המוכר יתחיל להתגמש ויוריד, קצת אבל יוריד, אבל זו הנקודה שנשבר הקיבעון של המוכר.

עושים זאת עוד פעמיים שלוש עם עוד חברים(כל יום חבר אחר), המוכר נכנס למסלול של הורדות מחיר ואז אתה נכנס לתמונה וסוגר עסקה.

אין כוונה להגיע למחיר שחיטה של הרכב, אלא למחיר הגיוני.

הנוסחה שלי לתמחור רכב היא: הורדה של 15% לכל שנת רכב, מחיר הבסיס שממנו אני מתחיל את ההורדה הוא מחיר מכירה של רכב חדש, מיבואן או 0 קילומטר, ואז מגיע למחיר(פחות או יותר) שאני מוכן לשלם.

בהצלחה, הכי חשוב לא להתבייש ולדבר בכבוד, המוכר צריך אותך יותר מאשר אתה צריך אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפסיכולוגיה בשקל הזו יכולה לעבוד רק כשיש מוכר הזוי שמתמחר רכב נפוץ בצורה חריגה אבל השאלה למה בכלל לטרוח עם פרוטוקול הקשקשת/חרטטת הטרחני הזה מול מוכר ספציפי כשיש עוד 200 רכבים דומים למכירה בלוחות/מגרשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

אם אתה המוכר - לפי המחירון הגבוה, אם אתה הקונה - לפי המחירון הנמוך.

בקיצור, הכל תלוי בכישורים שלך במשא ומתן + רמת הסחירות של הדגם המדובר + הנתונים של הרכב ( יחסית לרכבים זהים הנמכרים בשוק יד 2 ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש מאזדה 3 מודל 2008 - 2009

הרבה ליסינג בעבר , חלק מהשכרה, וחלק קטן פרטי.

הרבה מופיעות עם קמ של 170 אלף וצפונה.

חלן קטן עם 140 130 אלף קמ.

כאשר אני עושה שכלול מחירון שך יד 2 מופיעה לרוב 22.000 אלף שח 20.000 אלף שח.

אנשים רושמים 24.500 וכו

אני טועה אם המחירים האלו ראלים או שהמוכר לא ראלי.

בכל זאת יש ירידת ערך שהקונה צריך להתחשב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול חברות הביטוח והיבואנים עובדים לפי לוי יצחק ולכן לרוב מקובל להשתמש בו.

מה שכן במצב שוק יד השניה היום מחירון הוא בגדר המלצה בלבד, או נקודות מוצא נקרא לזה.

משם מתחילים ומתקדמים לפי כמו שכבר נאמר מעלי ביחס למצב הרכב.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נישאל את זה ככה - מאזדה 3 עם קמ מתחת לממוצה השנתי שווה מחירון לוי יצחק ?

בהנחה שהרכב אכן שמור מתאונות מנוע וגיר וקוסמטיקה ובעלים פרטיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטראז' ממוצע לשנה זה כ 17 אלף קילומטרים. רכב מ 2008 עם 134 אלף קילומטרים זה פחות מהממוצע.

בקשר למאזדה 3 - דגמים עם נתונים טובים ועם מנוע 2000 נסחרים סביב מחיר מחירון, אולי טיפה מעל. דגמים עם מנוע 1.6 ונתונים טובים נמכרים קצת מתחת למחירון.

נתונים טובים = ידיים פרטיות, קילומטראז פחות מהממוצע, עם תיעוד הטיפולים, ללא תאונות, מצב חיצוני ופנימי שמור.

אני מעדיף לשלם קצת יותר ואפילו לצאת "פראייר" בשביל רכב מציאה מאשר לשלם בזול על רכב שחוט.

יש מבחר גדול של הדגם הזה, תסנן בררה ותראה מה האופציות הטובות ביחס למחיר. כמובן, מה שמבקשים בלוח יד 2 זה לא מחיר סופי והמוכרים לוקחים בחשבון שיצטרכו להתגמש. לכן על רכב ששווה 20 אלף שקלים רושמים במודעה 24 אלף.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1163 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...