Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהיגה ללא רישיון נהיגה(הכוונה שיש לי רישיון אך הרישיון לא באוטו)

dorshoshani
שימו לב! השרשור הזה בן 4227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נוק-נוק..

מי שם?

אדוני השופט "נוק-נוק"...

נהג חדש שסיים תקופת מלווה, במידה ויסיע יותר מ-2 נוסעים יועמד לדין ושם ייקבע עונשו.

מעבר לזאת, עברה זו גוררת עימה תאוריה+טסט+מלווה מחדש.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובות המהירות.

לגבי המלווה הייתי בטוח שזה העונש רק רציתי לוודאות.

לגבי הרישיון,אין איזה קנס כלשהוא שעלי לשלם?

פשוט יוצא לי בזמן האחרון לנהוג שאני שוכח שהרישיון לא עלי בכלל ורק באמצע הנסיעה\שהגעתי כבר הביתה אני נזכר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודשיים קיבלו השוטרים הוראה לא לזמן נהגים להצגת רישיון, פשוט בודקים אותך במסוף (אתה צריך להיות עם ת.ז)

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תיהיה עליך תעודה מזהה השוטר יבדוק במסוף אם יש לך או אין לך רשיון נהיגה.

(פס"ד 11916/06/08 ריכט מרדכי נ' השוטר שמר עוזי) הנחיות מדור תעבורה 14/09

1. יש לרענן לכלל השוטרים את ההנחיה לפיה אין "הצגת רשיונות" בתחנת המשטרה בארץ.

2. במקרים בהם הנהג טוען שהרשיונות תקפים ואינם ברשותו, השוטר יאמת דברי הנהג עפ"י בדיקה במסוף, אם אכן הרשיונות תקפים, אין לרשום לנהג דוח.

3. ביחידות פניות נהגים ובמש"ל, נהג שנרשם לו דוח (בטעות) ויגיש בקשה תוך צירוף רישיון נהיגה בתוקף. על היחידה להעביר לתובע מוסמך לביטול הדוח.

4. יש להעביר ההנחיה לכלל שוטרי התנועה, הסיור והמתנדבים ולמטפלי פניות נהגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.trafficjam.co.il/mismachim.html

אבל סביר מאוד מה שיקרה (כבר רשמו לך)- השוטר יבדוק במחשב, שרשיון הנהיגה בתוקף וישחרר ללא קנס.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא "סביר" זה בטוח.

הדף ששלחת לא מעודכן. (או שכן- אבל ההנחיות שניתנות לשוטרים בפועל הם לבדוק במסוף.)

וגם אם עשה טעות השוטר וכתב לך קנס, יש להגיש בקשה עם צילום רשיון הנהיגה והדוח יבוטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתקנו אותי החבר'ה שמרבים להיעצר ללא הרשיון עליהם, אני מאמין שיש אופציה כזאת.

בודקים שם מלא, כתובת, שמות של ההורים, תאריך הוצאת רשיון וכו'.

אחרת מה? יקחו אותו לתחנה לקבוע את זהותו? אולי הבייתה להביא את רשיון הנהיגה/ת.ז?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקלות יכול לשנן בע"פ את כל הפרטים האלה של מישהו שאני מכיר. אם יש צורך לקחת אותו לזיהוי אז כן,ואם זה מחבל חו"ח? (כמובן שזה מקרה קיצוני,אבל אם זאת הדרך היחידה אז כן...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חודשיים קיבלו השוטרים הוראה לא לזמן נהגים להצגת רישיון, פשוט בודקים אותך במסוף (אתה צריך להיות עם ת.ז)

לא,כי אז איך יידעו שזה אתה?

תתפלאו, אבל יש פרטים שלא רשומים בת.ז., כמו מי האחים, מי בני הזוג של האחים וכו'... את כל הפרטים הנ"ל השוטר שואל. כמו"כ השוטר שואל גם מידע על ההורים/ילדים אם יש.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר על פרטים שנמצאים בת.ז אלה על כך שאדם זוכר ת.ז זהות ופרטי משפחה וזהו, יכול לשנן את זה ולהשתמש בזה.

תתפלא, אבל דווקא כן מופיע בתוכנה שונה במקצת מהמסוף ויש אותה לשוטרים, מי האחים, מי ההורים, מה הת.ז שלהם, מי הבני זוג של אותם אחים(במידה והתחתנו כמובן) וכו'. הכל מופיע. תתפלא.:wink: (וגם במסוף מופיע עץ משפחתי מלא, אל דאגה)

השאלה רק אם יטרחו לעשות את הבדיקהה זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...