Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i10 לנסיעה בינעירונית?

יגאל
שימו לב! השרשור הזה בן 5345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

יש לי חבר ששוקל בימים אלה לרכוש את הI10 לנסיעה בינעירונית (בית שמש - ת"א) על בסיס יומי.

יש כאן אולי בעלי I10 שיוכלו לשתף בהרגשה שהרכב נותן מחוץ לעיר? במיוחד ב110-120 קמ"ש.

האם האוטו עדין חסכוני גם במהירויות כאלה או שזה גדול עליו? הרי בסך הכל מדובר במנוע קטנצ'יק של 1.25 ליטר.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, זה לא שבלתי אפשרי לנסוע עם I10 על 120 קמ"ש בין-עירוני באופן יומיומי (ראיתי גם סמארט שעושה את זה), אלא שפשוט זה ייעשה תוך כדי הרבה יותר רעש, חוסר נוחות, וחוסר יציבות מאשר רכב אחר. יונדאי לא ייעדו ולא תכננו את הI10 עבור אורח חיים שכזה אלא עבור נסיעות עירוניות. תגיד לחבר שלך שגם לא יצפה לחיסכון גדול בדלק.

בקיצור, יש אופציות מתאימות יותר. אם התקציב מאוד מוגבל, עדיף גם לקנות משומשת בת שנה-שנתיים שתהיה עדיפה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שרכב קטן לא מיועד לנסיעות כאלה, אבל הבחור ממש רוצה רכב חדש ועכשיו גם המחיר שלו ירד קצת.

אני שואל ספציפית על הI10, אם יש כאלו כאן שנוהגים עליה מחוץ לעיר על בסיס יומי.

בימים האחרונים אני רואה יותר ויותר כאלה על כביש 1, האמת שאפילו באופן די מפתיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו I10, היא אומנם עדיין בהרצה (בקצב שחברה שלי נוסעת היא תהיה גם עוד כמה חדשים טובים בהרצה) ולכן עדיין לא הגענו למהירויות האלה. אבל מסיבוב שעשיתי על הרכב מבחן הגעתי גם ל-130 קמ"ש ללא מאמץ מיוחד.

לפי דעתי מהירות השיוט האופטימלית (שנותנת שילוב של שקט וצריכת דלק טובה) היא 90-80 קמ"ש. לא תהיה בעיה לשייט על 110-100 קמ"ש אבל קח בחשבון שזה יגרום לקצת יותר רעש בתא נוסעים, מרגישים טיפה שהרכב מתאמץ וזה יפגע בצריכת דלק.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5345 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...