Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאחר ונחסמתי בפורום תיירות: האם מותר לטוס עם הנרגילה?

car pimp
שימו לב! השרשור הזה בן 5372 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

חבר שלי, חולה נרגילה, טס בעוד שבועיים ל-8 ימים איטליה+שווייץ.

הוא לא רוצה לפספס את החוויה שבלעשן על פסגת ההרים הירוקים של איטליה, אבל הוא לא יודע אם מותר להוציא נרגילה לחו"ל?

וכאן באה השאלה...

תודה מראש!

גיא.

למכירה שעון ברייטלינג shark יד 2 במצב נהדר!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של חבר מלפני שבועיים, בטיסה לארה"ב לא הייתה בעיה. מצד שני, להפר את השלווה והאוויר הנקי שם נראה מעט ברברי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שתהיה בעיה, כל עוד זה לא בכבודת יד. בכל אופן, כדאי לבדוק את זה עם חברת התעופה מבעוד מועד.

הסרטון הבא אמור לתת לך את כל התשובות:

http://www.youtube.com/watch?v=Gl4qtMaZu1M דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

טיסה נעימה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכם לא ייכנס לצרה שפיקח ייצא ממנה.

מראש הייתי נמנע מזה. רק חסר לו שבטרמינל שאליו הוא מגיע יחשדו שמדובר בכלי עישון למטרה אחרת, יעכבו אותו לחקירה, יפשפשו בטבק החשוד, ישימו כפפות ויפשפשו בעוד מקומות.

זה נראה ל פתח צרות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עבר,לא הייתה בעיה בארץ אך החלה בעיה באוקראינה.

תחילה קשקשו על סעיף פלילי של עישון סמים וכו,לאחר מכן ביקשו לחתום על הצהרה שאני אחראי למכשיר במידה וייתפס בו משהו לא חוקי,ולבסוף נגמר בכמה $.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שבארץ לא עושים עם זה כל כך בלאגן (אולי כי רגילים) אבל בחו"ל זה הבעיה. בכל מקרה אני גם המלצתי לו שלא לקחת כדי לחסוך את הצרות...

למכירה שעון ברייטלינג shark יד 2 במצב נהדר!

פרטים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעייה לטוס עם נרגילה,יותר מזה,אם תחפש מספיק טוב,תוכל למצוא גם בחו"ל פאבים עם נרגילות לעישון.

טסתי מספר פעמים לתאילנד עם נרגילה,טסתי עם נרגילה להונג קונג,מעולם לא היו בעיות,אגב,אין גם בעייה לקחת את הנרגילה בתיק צד,זה לא חייב להיות במזוודה.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הצלחתי למצוא בהונג קונג סינים יושבים ומעשנים נרגילה בפאבים,נראה לי שגם באירופה תצליח.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...