Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעלי סוזוקי ליאנה - צריכת דלק

toxa
שימו לב! השרשור הזה בן 4371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לאחרונה רכשתי סוזוקי ליאנה,

אוטו אוכל בתוך העיר 1:7 האם זה בסדר ?

אשמח לשמוע דעות של בעלי ליאנות או מומחים....

זה פשוט נראה לי הרבה אולי יש בעיה ברכב או ככה זה רכב אוכל....

תודה לכל המגיבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה שנה ואיזה דגם האוטו וכמובן איזה גיר (מעריך שמדובר באוטומט)?

הליאנה שלי עושה בעיר 1 ל 11 ומעורב 1 ל 14.

האם פנית למוסך שייבדקו מה הבעייה? לא הגיוני שהרכב עושה 1 ל 7, כנראה שיש תקלה באחת המערכות.

כדאי לך לשים תוסף דלק (K44 מומלץ) אך עדיין זה מוגזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מדובר בדגם GLS אוטומט שנת 2007, 4 דלתות

אחרי שמיליאתי דלק מספר פעמיים יש לי הרגשה שמיכל דלק שלה זה 40 ליטר ולא 50 ואז יוצא 1:11 בתוך העיר שזה בסדר,

אחרי שנדלקה לי מנורה של דלק נסעתי עוד קצת מיליאתי טנק מלא ואז נכנס 36 ליטר....

מה דעתכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה בודק מה הצריכת דלק?

השיטה לבדיקת צריכת דלק היא כזאת: תדלק עד הסוף ואפס את הקילומטראז'. סע עד התדלוק הבא ובסוף התדלוק תחלק את מס' הקילומטרים שנסעת במספר הליטרים שנכנסו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

איזה מכלולים במנוע אחראים על צריכת הדלק?

החיישן שמראה לי כמה דלק נשאר, אחרי שמיליתי מיכל מלא הראה שנשאר חצי מיכל אחרי שנסעתי רק 80 קמ בעיר.

זה נורמלי ?

כמה דלק אמור להשאר במיכל אחרי שהנורה שהמיכל מתרוקן נדלקת?

ליאנה אוטומט 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1:7 לרכב כזה, שנחשב לאחת המשפחתיות היותר חסכוניות? לא נשמע הגיוני!

בקישור http://kmliter.com/HowToCalculateFule.aspx תמצא הסבר איך למדוד את צריכת הדלק בצורה הטובה יותר.

עם זאת, אם יש לך רגל כבדה על דוושת הגז, אז לך תדע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מצטרף לשאלה הסוזוקי שלי צורכת 8 ק"מ לליטר 1.

שנת 2007 1600 סמ"ק 115000 ק"מ.

מחוץ לעיר 1/14

הנסיעות בתוך העיר ללא מזגן ומשקל ריק.

אשמח לקבל רעיונות מה הסיבה לצריכה כל כך גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיישן שמראה לי כמה דלק נשאר, אחרי שמיליתי מיכל מלא הראה שנשאר חצי מיכל אחרי שנסעתי רק 80 קמ בעיר.

זה נורמלי ?

בליאנה 2007 שהיתה ברשותי (מליסינג) מחוג מד הדלק היה נופל במהירות לאחר תדלוק, היה מגיע לחצי אחרי פחות מ-100 ק"מ - ובהמשך יורד הרבה יותר לאט.

ולפותח השרשור - צריכתץ דלק מודדים לפי המרחק שעבר בין המילויים (מאפסים את מונה ה-trip בכל מילוי) וכמות הדלק שנכנסה בכל מילוי - ולא נפח תאורטי של המיכל. מד הדלק מאוד לא מדוייק וגם מושפע משיפוע הכביש, כך שאין להסתמך עליו. אישית אני משתדל למלא דלק כאשר המחוג מראה כחצי מיכל ולא פחות משליש, פשוט כדי להרגיש יותר בטוח מבחינת טווח הנסיעה הנותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני חודש סוזוקי ליאנה 2005 בדקתי צריכת דלק - 1:11 משולב, הרכב אמור לעבור טיפול שנתי בקרוב אני מצפה שצריכת הדלק תשתנה לטובה אבל 1:7 זה גבוה מדי תבדוק מערכת הקירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...