Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מקרר יד שניה מאיזור התחנה המרכזית בת"א

babayaga
שימו לב! השרשור הזה בן 5360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי!

המקרר שלנו החזיר את נשמתו לבורא המקררים (וקיצר לנו את הבית בדרך..).

הדילמה- yad2 או חנות מקררים יד שניה

התקציב 700-900 ש"ח כולל הובלה

חשבתי לקפוץ לחנוית המקררים ברח הר-ציון (ענק המקררים/ אלי מקררים/ווטאוור) אבל נתקלתי בלא מעט תגובות שליליות באינטרנט (אבל מצד שני, הוא מספק אחריות לשנה- על הנייר לפחות).

מישהו מכיר/התנסה/שמע?

בקיצור, אנחנו כבר שבוע בלי מקרר ומחר הדד-ליין לקניה.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית אתה צודק, אבל אנחנו 3 שותפים. אם נקנה ב-900, ניתן לגלגל 300 ש"ח לשותף הבא (או 250 בניכוי פחת..) במקרה שמישהו עוזב. אם מקרר יעלה כפול+, גלגול ההוצאות יהווה בעיה (מלבד העובדה שלסטודנטים עובדים גם 300 ש"ח לא מתוכננים זה בעיה לא קטנה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו חקרתי את החנויות של הר ציון בשביל לקנות מקרר ליחידה בצבא.

הממצאים היו פשוטים: כשאתה קונה ממישהו בבית, יש סיכוי מסויים שהמקרר יעשה בעיות בהמשך, אבל בסופו של דבר מדובר במכשיר שחונה שם כבר כמה שנים ובד"כ נמצא בשימוש שוטף. לעומת זאת, כשאתה קונה בהר ציון, אתה לא יודע מאיפה הוא הגיע, מכמה משאיות הוא נפל בדרך, וכמה זמן הוא עמד בשמש וצבר עובש בצינורות.

מסקנה: חפש מקרר "יש ראשונה מרופא", כזה שעדיין עומד אצל מישהו בבית ועובד. עדיף שתהיה משפחה אמידה מסביון. לחילופין, שקול קניית מקרר סיני ממחסני חשמל, במחיר זנות ו-36 תשלומים. זה יספיק לשנים הקרובות, ושם תקבל אחריות אמיתית, בכתב.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה

אם זה שותפים אז עדיף לקנות יד 2 ממישהו. כבר עשיתי זאת בעבר.

יש לקחת בחשבון שהובלה תעלה כ200 ש"ח.

סרקתי את החנויות האלה בעבר,הם לוקחים שם מקררים זבלה, מקמבנים אותם ומעבירים הלאה. אפילו יש שם סדנת צבע לצביעה שלהם ע"י אמצעים סופר מתוחכמים (ספריי ב2 שקל)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי בזמנו נפלה עם מקרר מהם.

לא מומלץ - ממליץ על מה שקודמיי ציינו - קנה מקרר ממשפחה עשירה שמשדרגת או סיני/תורכי זול לזוגות צעירים

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשב מספיק זמן על יד2 ותמצא את מה שאתה רוצה. תוסיף 200-250 להובלה ונגמר הסיפור.

כשחיפשתי באזור ירושלים היו עשרות מודעות באותו יום (!) ובסוף בחרתי בזול ביותר, כמעט, 450 ש"ח.

עובד? כמו גדול.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה חנות ברחוב הר ציון בתחנה המרכזית הישנה שקראו לה "עידן הקור". אם היית רואה את התחקיר שרפי גינת עשה עליהם, סביר להניח שהיית מקבל חום.

אגב, אומנם כתבתי שהחנות היתה, משמע כרגע היא איננה, אבל זה לא מדויק. עובדתית, אין יותר חנות כזאת. מעשית, בעל הבית בסה"כ החליף את השם.

מצטרף להמלצות לא לרכוש מקרר בתחנה המרכזית.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי!

(אבל מצד שני, הוא מספק אחריות לשנה- על הנייר לפחות).

תודה!

האחריות נגמרת כששמת לו את הכסף ביד...

יד2 -> מקרר ב500 ש"ח -> הובלה 200 ש"ח -> סגרת סיפור

רק תוודא כשאתה קונה אותו בבית של הבנאדם שהוא לא יעשה רעשים מוזרים מהמדחס.

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אלטא זכנים שמסתובבים באזור , בזמנו רציתי לקנות מאחד כזה מכונת כביסה , רצה 200 ש"ח כולל בדיקה בבית שהכל עובד.

אם אתה קונה ממנו מקרר ב350-300, יש לך שניים שלושה נסיונות עד שאחד עובד טוב בסכום שהגדרת ....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לחפש צרות ? קנה מיד 2 וסגור עניין.

אגב סיפור משעשע שקרה לי כשהחלפתי מקרר בדירה:

היה לי מקרר ג'נרל אלקטריק שקיבלתי מחבר. היו לפני לפחות 2 ידיים עליו אם לא יותר, הפריזר היה בונה קרח והדלתות ותחתית המקרר החלידו כמו אלפא ישנה. הוא אומנם עבד ללא בעיות וידעתי שהוא אמור להיות יקר אבל לא חשבתי שאפשר לקבל עליו סכום נורמלי, אז פרסמתי ביד 2 ב-300 ש"ח. במשך כמה ימים כמעט ולא התקשרו, ומי שכן התקשר ניסה עוד להוריד את המחיר ובעיקר בלבל לי במוח.

אחרי כמעט שבוע ביקר אצלי חבר ואמר לי שהמקרר אמור להיות שווה יותר ואני סתם פראייר במחיר הזה. אז עדכנתי את המודעה והעלתי את המחיר ל-750, במחשבה שאין כבר סיכוי להיפטר ממנו. מעבר לכך לא שיניתי כלום במודעה.

guess what ?

הטלפונים התחילו לזרום. באותו ערב הוא נמכר במחיר שפרסמתי, מבלי להוריד שקל :shock:

למחרת בבוקר המובילים באו לקחת אותו והקונה מחוייך ומבסוט, וכך גם אני :-D

פסיכולוגיה או קהל יעד? מה אתם אומרים? :lol:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יד 2?

לשלם כסף על מקרר משומש??? :shock:

אף אחד כאן לא שמע על פרויק אגורה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...