Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדבקה על השמשה האחורית

nikoAV
שימו לב! השרשור הזה בן 5401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי אפשרות לקנות מדבקה כזאת שחורה כמו שיש על האוטובוסים וכו' שצד אחד זה שחור או פרסומת כלשהי וצד שני זה כמו הוילון הרגיל שיש באוטו חורים חורים.

השאלה שלי האם זה חוקי להדביק דבר כזה על השמשה האחורית? כמו כן, במידה ואני עושה את זה ואני נהג חדש, מה קורה עם השלט נהג חדש? אני חייב בכל מקרה להדביק אותו?

למכירה מסך Dell 2007WFP, למעוניינים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוניות של HOT YES ועוד נוסעות עם מדבקות כאלה. לא נראה לי שהן מסירות את המדבקות לפני כל טסט :?.

וגם לא שמעתי על הורדות של הרכבים הנ''ל מהכביש.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף, עוד לא שמעתי על תסבוכות בעניין. לגבי השלט אין לך יותר מידי ברירות, אם תצמיד אותו לשמשה לא יראו אותו מן הסתם.

פשוט אני אצמיד אותו ובמידה ויהיה שוטר, אני אראה לו שהוא אכן מוצמד לשמשה

למכירה מסך Dell 2007WFP, למעוניינים בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוראת נוהל 18/77

(ב) ע"ג שמשת החלון האחורי תותר הדבקת תוית בחלקה התחתון של שמשת החלון האחורי לכל רוחבה ובלבד שהקצה העליון של התוית המודבקת לא ימצא גבוה יותר מ-12 ס"מ מהקצה התחתון של שמשת היחלון האחורי.

(ג) עצמים, וילונות, תמונות ודומיהן המותקנים על השמשה האחורית יש להסירן.

כמובן, תקנה 356 תופסת לגבי כך גם.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה הדין של רכבי שרות ואוטובוסים, שיש להם מדבקות מחורריות על כל השמשה האחורית?

מה הדין של רכבי דוסים, שרים וקודקודי משטרה, שיש להן וילונות ללא חורים על כל השמשה האחורית?

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה החוק אומר - אבל בטסט השנתי - תכשל.

לידיעתך - גם על שלט "למכירה" אתה יכול לקבל דו"ח, אם בא לשוטר להתעלק עליך.

האלפא שהיתה לי פעם היתה מקושטת במדבקות עליזות ומחייכות כל השמשה האחורית (אני משתמש לרוב במראות צד בלבד) - והיה ויכוח ארוך בכל פעם בטסט (זה היה הרג'קט היחיד שמצאו) - בסוף כבר לא חידשתי את אלו שהתקלפו.

אתה לא בא עם אוטובוס - אז ההשוואה לא במקום. מה שמותר לגדולים אסור לקטנים ותתרגל שזה ככה- בארץ הקודש, ובעולם הגדול.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

יש לי אפשרות לקנות מדבקה כזאת שחורה כמו שיש על האוטובוסים וכו' שצד אחד זה שחור או פרסומת כלשהי וצד שני זה כמו הוילון הרגיל שיש באוטו חורים חורים.

שימו לב על מה מדובר, מבפנים רואים יופי. זאת לא מדבקה אטומה.

Geschmacksmusterschutz

Golf MK3 TDI 😊 // Jetta mk5 TDI 🤮 // E91 Touring 318D 🤩

פאפואס בלאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים המודבקים של YES/HOT ושות' מדובר כמעט תמיד על רכבים כמו קנגו/ברלינגו וכו' אשר מוגדרים כרכב מסחרי ומותר להם להדביק/להשחיר את השמשה האחורית.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...