Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ| מה עדיף פורד אדג' או יונדאי סנטה פה

gtgal
שימו לב! השרשור הזה בן 5392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לקנות רכב חדש שישמש אותי בעיקר לכביש אך אני עדיין צריך יכולת שטח מינימלית ורכב גדול.

ההתלבטות שלי היא בין הפורד אידג' ליונדאי סנטה פה.

מה לדעתכם עדיף מבחינת כלכלית והאם ההבדל הוא משמעותי(דלק,ביטוחים,עלות חלקים)?

אני יודע שהפורד אדג' נראה הרבה יותר טוב כמעט בכל הנתונים אבל עדיין יש לו צריכת דלק גבוה.....

ובנוסף אשמח לקבל דעה אישית על מה הייתם הולכים ולמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר שנוהג בסנטה פה וגם חבר שנוהג בפורד אדג'..למען המען המראה והחזות של האדג' הרבה יותר מדהימים משל הסנטה פה.

מבחינת דלק אני כמעט בטוח שהאדג' טוחן יותר דלק אבל הביצועים שלו ממה שראיתי טובים יותר, מבחינת פנימית שניהם יפים אני יותר אהבתי את האדג'..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית שתי הרכבים מעולים.

לי דווקא המראה של האדג' לא עושה את זה הוא יותר מדי צועק לדעתי " סתכלו עליי".

באופן כללי בסנטה פה לא נסעתי באדג' דווקא כן , איכות חומרים דיי טובה , מושבים נחמדים לדעתי ,

מגיע עם אבזור רב (במיוחד בSEL ) ולדעתי נותן תמורה מעולה לכסף.

המנוע ד"א משודך לתיבה עם 6 יחסי העברה ככה שלדעתי הוא לא צריך לזלול כמו מטורף.

אה וכמובן המנוע נותן לך עוצמה שלדעתי לא תמצא ביונדאי.

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא איכות החומרים וההרכבה באדג' מאוד מאכזבים לטעמי, היונדאי מרגישה יותר איכותית בנושא הזה.

בלי שום קשר אני הייתי קונה את האדג' ולא את הסנטה פה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מת על ג'יפונים, אבל אם כבר - האדג' קורצת הרבה יותר.

בכל פעם שאני רואה סנטה פה על הכביש (וזה קורה לא מעט) אני מרגיש שיש כאן 200,000+ ש"ח מבוזבזים. הכבישים בארץ היו יכולים להיות יותר מעניינים וצבעוניים אם במקום כל הסנטה-פה ודומותיהן אנשים היו משקיעים את הסכומים הבאמת נכבדים הללו ברכבים אחרים.

כמובן שזו דעתי ואני לא מצפה שכולם יסכימו איתה.

אגב, אם הייתי צריך יכולת שטח מינימלית בטווח המחירים הזה הייתי שוקל את הסובארו אאוטבק. אם היא מספיק מרווחת עבורך זו עשויה להיות בחירה טובה. יש לה התנהגות כביש ויציבות של פרייבט (B4) בנוסף לכל מה שזקוק למטייל השבילאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האאוטבק רכב מעולה בדיוק כמו הB4 אבל לדעתי העיצוב לא משהו.

מזכיר לי אוטו לוויות מוגבהה (מתאים במיוחד לבתי קברות עם גישה בעייתית:-P ).

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האאוטבק רכב מעולה בדיוק כמו הB4 אבל לדעתי העיצוב לא משהו.

מזכיר לי אוטו לוויות מוגבהה (מתאים במיוחד לבתי קברות עם גישה בעייתית:-P ).

07Outback_2.5SE_SEn_FTQ.jpg

=

hearse2.jpg

:conf:

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וביותר זול אני אישית הייתי כבר מייבא אישית את הסוזוקי XL7 ברמת הגימור הבכירה ביותר וחוסך הרבה מאוד כסף.

מצטרפת לדעתך , דגם הלימיטד מגיע מאובזר מאוד ובמחיר סביר למרות שהוא יצור קנדי ומשלם יותר מס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...