Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קארטינג רחובות ''אמריקן סיטי''

d.j benyosef
שימו לב! השרשור הזה בן 5206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לעשות ערב של חברים וללכת לשם לנהוג וכדומה..

מה אתם אומרים :מקום טוב?

איך הקארטים?שווה את הכסף? מהנה?

אשמח לקבל תשובות

אלי כתב: הנהלת האתר מגנה בכל תוקף תחרויות בכבישים צבוריים,או כל סוג אחר של התפרעות ועבירה על חוקי התנועה!

*אבל אם אתם לוחצים, בחיית צלמו שנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקארטינג רחובות יש גימיק שלמעשה הוא דבר מאוד מועיל שאין באף מסלול אחר: תצוגת זמן הקפה בקארט. זה פידבק מאוד מוצלח לגבי היכולת שלך בזמן אמת, ומסייע בשיפור זמני הקפה.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם ממליצים,אמריקן סיטי או לביל''ו?

תודה רבה על התגובות המהירות.

אלי כתב: הנהלת האתר מגנה בכל תוקף תחרויות בכבישים צבוריים,או כל סוג אחר של התפרעות ועבירה על חוקי התנועה!

*אבל אם אתם לוחצים, בחיית צלמו שנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם מסלולים ראויים. תלוי במזג האוויר ובזמינות. רחובות הוא בחניון תת קרקעי וביל"ו תחת קורת השמיים. שים לב שביל"ו סגור בשבת.

בלוג הקארטינג שלי - http://www.kartingblog.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקארטינג רחובות יש גימיק שלמעשה הוא דבר מאוד מועיל שאין באף מסלול אחר: תצוגת זמן הקפה בקארט. זה פידבק מאוד מוצלח לגבי היכולת שלך בזמן אמת, ומסייע בשיפור זמני הקפה.

גם בבילו יש את זה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל קארטינג יהיה רק סביר כל עוד הוא לא פתוח לחלוטין, מהניסיון שלי ההבדל הוא שמיים וארץ, וגם מקשה את ההשתלטות ומקצין את כל התגובות ומן הסתם את האדרנלין. אני הייתי שואל דווקא איפה הקארטים הכי קרובים למציאות "הפתוחה" ולווא דווקא איפה המסלול הכי טוב ועם הכי הרבה שיכלולים, ואשמח לשמוע מידע על כך...

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בבילו יש את זה..

אין את זה בבילו. יש תצוגת זמנים לאחר שירדת מהקארט, לא בזמן המקצה.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל קארטינג יהיה רק סביר כל עוד הוא לא פתוח לחלוטין, מהניסיון שלי ההבדל הוא שמיים וארץ, וגם מקשה את ההשתלטות ומקצין את כל התגובות ומן הסתם את האדרנלין. אני הייתי שואל דווקא איפה הקארטים הכי קרובים למציאות "הפתוחה" ולווא דווקא איפה המסלול הכי טוב ועם הכי הרבה שיכלולים, ואשמח לשמוע מידע על כך...

יותר פשוט לעשות כבר קורס של קרטינג שנע סביב ה300 ש"ח ואז אתה יכול בכל מקום להיות פתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...
סליחה על הבורות אבל מה אומר "קארטינג פתוח"? שהמהירות בו לא מוגבלת ל60 קמ"ש?

כן ההגבלה הממצועת היא עד 40.

קארטים מסוג 4 פעימות (הנפוצים בארץ) מגיעים בקירוב ל 80 קמ"ש ללא הגבלה, במסלולים בעלי ישורת ארוכה מספיק.

יש גם קארטים 2 פעימות שמאתגרים ומהירים יותר לנהיגה, לפי מה שיודע לי יש אותם רק בקארטינג שבלטרון.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5206 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...