Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכשלתי בטסט בשל העדר "סך שמש"

זיו ירושלים
שימו לב! השרשור הזה בן 5399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:x היום ניגשתי לעשות טסט לרכב שלי והכשילו אותי בשל אי קיומם של סוככי שמש (!) :evil:

היות והמיני שלי הנו "רכב מיושן" אני נאלץ להופיע במכון הטסטים פעמים בשנה - ואני מקפיד להגיע כל פעם לאותו מכון - וזו הפעם הראשונה מזה 4 שנים שלא עברתי טסט בגלל זה!

אוףף.

עכשיו צריך לפגוע בגג היפה של האוטו - שהבעלים הקודמים ריפד ולא החזיר למקומם את סוככי השמש, ולהרכיב את סוככים :?

נקווה שעד סוף השבוע זה יטופל.

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אין מה לעשות- אתה חייב את זה! חוץ מזה- אני אישית לא הייתי מסוגל לנסוע בלי זה... ובכלל- זה לא, שאתה "פוגע" באוטו- אתה בסה"כ תרכיב את מה שהיה במקור ומישהו הסיר מסיבה לא מובנת לגמרי!:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תתנחם שהרכב שלך פיקס משאר הבחינות

שנית האם לא ניתן על ידי מישוש לאתר את מקום החורים שאליהם מוכנסים הברגים שתופסים את הסך שמש וכך להחדיר את הברגים פנימה, מבלי לפרק יותר מדי מהריפוד בגג?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אותי הכשילו בעבר על היעדר סך שמש. אלא ש... היה זה בג'יפ 1949, ולא עזרו כל ההסברים שמימילא אין גג כך ששום סך שמש לא יעזור, ובודאי שלא יצרו את הג'יפ עם סך שמש.

אריה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סך שמש הוא אביזר חובה ! זה אביזר בטיחותי מהדרגה הראשונה כי לא ניתן לנהוג ברכב כשהשמש מסנוורת. אני לא מבין איך נסעת עד כה ולמה לא ראו בטסטים הקודמים את המחסור בסך השמש.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אותי הכשילו בעבר על היעדר סך שמש. אלא ש... היה זה בג'יפ 1949, ולא עזרו כל ההסברים שמימילא אין גג כך ששום סך שמש לא יעזור, ובודאי שלא יצרו את הג'יפ עם סך שמש.

אריה

:lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקה גם ברכב עם גג פתוח חייבים סך שמש. יש לי רכב פתוח והסך שמש עובד שם שעות נוספות. אני חוזר ואומר שזה אביזר בטיחות מהדרגה הראשונה כי הוא מאפשר ראיה במקרים בהם באופן רגיל הנהג מסונוור ולא רואה לאו הוא נוסע.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי להגיד שזהו הדבר הדבילי ביותר ששמעתי, ואז נזכרתי שבעצם אין גבול לכמה דברים דביליים כבר שמעתי וחויתי בטסטים.

אם חשוב לך, אל תוותר כל כך מהר.

אפשרות א. להסביר לבוחן שזה מקורי, ושבגלל שמיני היה רכב זול במיוחד זו היתה תוספת שהרכב שלך הגיע בלעדיה. סיכוי קלוש.

אפשרות ב. קח פס דבק דו צדדי ותמצא דרך להדביק איתו את הסך שמש לתקרה לכמה דקות, קצת דומה למה שעושים עם הפסים הזוהרים שמורידים אותם 5 שניות אחרי הטסט.

אפשרות ג. לא לגמרי שייך אבל אם מתקרצצים לך על דברים כאלה, אתה כנראה עושה טסט במקום הלא נכון. סימן מלמעלה להחליף.

והערת אגב, למניעת בעיות סינוור יש המצאה מופלאה: קוראים לה משקפי שמש

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את החורים שהסתתרו - ולמרות שהסוככים שיש לי רחוקים מלהיות יפים - הרכבתי אותם. נקווה שבסוף השבוע אספיק להעביר את הרכב טסט.

אני מסכים שהסוככים הם בעלי חשיבות למניעת הסתנוורות אבל לא שיערתי בנפשי שעל העדרם ניתן להכשיל בטסט (אצל דיננומטר בירושלים).

בכל מקרה, הכיסאות שלי כל כך נמוכים והוזזו אחורה כך שהגג עושה עבודה נפלא למניעת הסתנוורות.

תודה למגיבים.

זיו

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אין מה לעשות- אתה חייב את זה! חוץ מזה- אני אישית לא הייתי מסוגל לנסוע בלי זה... ובכלל- זה לא, שאתה "פוגע" באוטו- אתה בסה"כ תרכיב את מה שהיה במקור ומישהו הסיר מסיבה לא מובנת לגמרי!:roll:

אצלי בפלימות 73 יש חיישן מיוחד- שהשמש מסנוורת השמשה הקדמית הופכת לירוק כהה.. אין צורך בסך שמש ..

זאת בנוסף ל 5 כריות אויר.. abs ,מחשבים לניהול מנוע ..גיר אוטמטי" חכם"..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר... אל תשווה- בלי מחשב ניהול אפשר לנהוג יופי. גם בלי כריות אוויר בפעם האחרונה שבדקתי- עדיין רואים את הכביש! אבל כשהשמש מסנוורת? -אפילו עם משקפי שמש זה בעיה! לא יודע מה איתכם- אצלי באוטו סכי שמש עובדים קשה!:roll: אה, קוריוז: כשקניתי את ה-BX (לפני שבועיים)- סכי שמש היו מפורקים ומונחים על הכסא. כששאלתי: למה- אמר לי המוסכניק: מישהו נכשל בטסט בגלל מחסור, אז הוא השכיר לו אותם לטסט תמורת 120 ש"ח!:lol::-D:wink:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...