Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח הפרעת תנועה - חניה באמצע מגרש חניה

PKME
שימו לב! השרשור הזה בן 5203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

חניתי היום במגרש חניה בו אני חונה יומיום כבר כמעט שנה. היום ל"מזלי" הרב לא היה מקום מסודר המסומן ולכן חניתי כפי שראיתי רבות אנשים אחרים חונים - באמצע המגרש. בדקתי כמה פעמים שמכוניות יכולות לעבור בלי בעיה ואף בזמן שהייתי באוטו מספר רכבים שגם לא הצליחו למצוא חניה עקפו אותי ללא בעיה ויצאו מהמגרש.

בחזרי לרכב מצאתי דוח חניה בטענה להפרעת תנועה. זה הדהים אותי לאור העובדה שנראה לי הדבר נהוג במגרשים יחסית רחבים להחנות את האוטו באמצע. אני טועה? כמובן שצלמתי (התמונה מצורפת), ואם אני טועה והדבר אסור אני ארצה לדעת להבא. האם יש איזשהם תמרורים שאוסרים חניה כזו? מתי אפשר ומתי אסור?

במידה ויש עילה להפנות ערעור, האם כדאי לכתוב מכתב לעיריה?- איך כותבים דבר כזה, למי מפנים?- האם חובה לעבור דרך משפט או שיש הליכי ערעור יותר פשוטים? וכו' וכו' אני אשמח לכל מידע בנושא

תודה רבה,

PKME

aaa.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אם יש שם הרבה מקום? אולי גם נעשה על האש באמצע החניון או נשים דוכן לימונדה?!

כל עוד אין תמרור שמרשה על כך בפירוש אז אסור לחנות באמצע החנייה או לבצע כל עבירה אחרת.

אין לך שום עילה לערער, עשית עבירה תשלם וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי דו"ח של הפרעה לתנועה (למרות שלפי התמונה זה אכן נראה שאתה מפריע לזרימה בחניון), אבל דו"ח על חניה שלא על פי הסימון המתאים, אכן נהוג לרשום בחלק מהחניונים. זאת, במטרה לגרום לאנשים לחנות בין הקווים ולמנוע בזבוז חניות או - הפרעה לתנועה.

כנראה שזו הסיבה שקיבלת את הדו"ח.

למרבה הצער, דווקא התמונה שהעלית אינה יכולה לשמש כעילה לביטול הדו"ח, שכן היא מראה שהרכב שלך אכן "תקוע" באמצע שום מקום.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניתי היום במגרש חניה בו אני חונה יומיום כבר כמעט שנה. היום ל"מזלי" הרב לא היה מקום מסודר המסומן ולכן חניתי כפי שראיתי רבות אנשים אחרים חונים - באמצע המגרש.

PKME

זה שאנשים רבים חונים כך זה עדיין לא אומר שזה חוקי.

יכל להיות שגם הם קיבלו את אותו הדוח כפי שאתה קיבלת.

כמו שדני ציין כבר, הרכב נראה באמצע הכביש מה שלא מוסיף לטובתך בעיניין.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

תודה על התשובות.

לא ניסיתי להצטדק - רציתי לדעת מה החוק.

כמה תגובות:

כל עוד אין תמרור שמרשה על כך בפירוש אז אסור לחנות באמצע החנייה או לבצע כל עבירה אחרת.

זהו, איך נראה תמרור כזה? לא התכוונתי שדווקא במקום הזה הרבה חונים ככה, נראה לי כמעט בכל חניון רציני יש עוד שורה שהיא בין שורות החניה - כולם עוברים על החוק?! זה נראה לי קצת מאסיבי מדי...

לא רואים טוב מהתמונה אבל יש עוד רכב שחונה מאחור - הוא כמובן גם קיבל קנס. אבל התמונה באמת נראית כאילו הרכב באמצע שום מקום. אתם צודקים.

טוב אז שאלה אחרת - זה הדוח הראשון שלי מאז קבלת הרשיון לפני יותר משנה. יש סיכוי להמיר אותו באזהרה או משהו כזה או לפחות להפחית אותו? והאם קנס כזה מלווה בנקודות או משהו או שזה פשוט עניין כספי?

שוב תודה,

PKME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח הוא משטרתי או של הפיקוח העירוני המקומי?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח מהעיריה או מהמשטרע

אם מהעיריה אין נקודות. אם מהמשטרע צריך להיות כתוב בדו"ח בכמה נקודות זכית היום.

מכתב עוד לא הזיק לאף אחד. תוך 30 יום כתוב יפה שלח בדואר רשום , חרטט משהו ותקווה לטוב.

לשלם יש לך זמן של 90 יום לפני הוספה של 50% אז לדרך.

שים לב שהבעיה היא לא ברוחב המעבר לאלה שנוסעים ישר אלא לכל י הרכב שרוצים לצאת מהחניה ברוורס.

הגיע הזמן שנהגי ישראל ילמדו שעדיף כמעט בכל המקרים שרכב מחנים שהפנים לכיוון היציאה ולא הפוך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוח הוא של הפיקוח העירוני.

מכתב בדואר רשום לעיריה? מה לדעתכם כדאי להדגיש? למישהו יש נסיון בנושא?

ומה אחרי זה? הם שולחים מכתב בחזרה? מה אם הם לא עונים במשך 90 יום?

תודה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תכתובת עם העירייה רצוי שתהיה בדואר רשום. העירייה אוהבת לטעון אחר כך שהם לא קיבלו כלום..

לישה: כל דו"ח חנייה משטרתי הוא ללא נקודות.

ולא הבנתי את הקטע של המשטרע. הם עשו לך משהו רע? או שאתה סתם אוהב להתלונן ויודע להתקשר 100 כשצריך?

אני לא אומר שהמשטרה היא כליל השלמות אבל בסך הכל המשטרה באה לשירות האזרח למרות שלא תמיד אנחנו מבינים את זה.

ואני די בטוח שבאומרי את זה חצי מהפורום יזרוק עלי קלשון :rolleyes:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע לך הדו"ח. לא רואה שום תירוץ שתוכל להנפיץ בשביל לבטל את זה.

ולא הבנתי את הקטע של המשטרע. הם עשו לך משהו רע? או שאתה סתם אוהב להתלונן ויודע להתקשר 100 כשצריך?

אני לא אומר שהמשטרה היא כליל השלמות אבל בסך הכל המשטרה באה לשירות האזרח למרות שלא תמיד אנחנו מבינים את זה.

ואני די בטוח שבאומרי את זה חצי מהפורום יזרוק עלי קלשון :rolleyes:

לצערנו, אין חברה מתחרה למשטרה. ככה שאין מה לעשות חוץ מלהתקשר 100. אבל מה שקורה מהרגע שאתה מתקשר, ועד השירות שאתה מקבל, זה מה שהרוויח להם ביושר את הכינוי משטרע.

וזה שהם צריכים לשרת את האזרח אתה צריך לספר להם, לא לנו.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי. מהיום זה יהיה משטרה וביום טוב זה יהיה המשטרה.

את האמת חלק מהדברים שאנו כועסים על השוטרים הוא לא באשמתם אלא באשמת מפקדיהם.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה, אתה חדש באיזור?

אתה לא הראשון, ובטח לא האחרון שיקבל דו"ח בחניון הזה (מרכז מורים), לא נורא, תראה את זה כשכר לימוד (זה גם צמוד לאוניב' :wink: )

אל תתבלבל מהב"ש המצוי שחונה איך שבא לו. החנייה בחלקה (או כולה כבר, לא זוכר) מסומנת בכחול-לבן. רבים היו חונים גם על קצה המדרכה שנראית ממש כמו עוד 2 ספוטים של חניה בחניון הזה , הם התפנקו על 500 שקל קנס (אח שלי אחד מהם , שוב, בגלל שהיו עוד הרבה שחנו כך).

ובאופן כללי, הסטארט-אפ החדש של עריית ב"ש הוא דו"חות פקחים על חניה ומה לא (הזונות אפילו צבעו איזורי מגורים בכחול-לבן!) , הזהר והשמר .

עכשיו: מאזדה 6 2009 2.0L

היה:אאודי 80 אוטומטי 95, נפח 2 ליטר הזרקה מנוע ABT | העולם מתחלק ל- 10 סוגי אנשים: אלה שמבינים בינארי, ואלה שלא... :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובאופן כללי, הסטארט-אפ החדש של עריית ב"ש הוא דו"חות פקחים על חניה ומה לא (הזונות אפילו צבעו איזורי מגורים בכחול-לבן!) , הזהר והשמר .

מה אתה רוצה שהם יעשו?

יש לך מושג מה סכום הגירעון של עריית ב"ש?

ככה זה כשיש בעיר אחוז גבוה של אוכלוסיה חלשה - חייבים פתרונות יצירתיים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החניון היחיד שאני מכיר שמאפשר חנייה כזו הוא באוניברסיטת חיפה, חנייה ממש רחבה ואת הנתיב האמצעי סימנו במקווקוו.

מה אכפת להם הם רק מרוויחים מזה..

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...