Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישני רוורס במבצע - שווים משהו ?

msvnk
שימו לב! השרשור הזה בן 5059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ראיתי בעיתון מודעה של אוטו דיפו עם מבצע על סט חיישני רוורס ב-100 ש"ח כולל התקנה.

אפשר גם לראות את זה בעמוד הראשי של האתר שלהם.

יש מצב שזה שווה משהו כי 100 ש"ח מריח לי קצת פישי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנראה לי שההתקנה חייבת להיות בסניף ועליה תשלם את ההפרש כדי שזה לא יהיה "פישי"

שים לב שעל מבצע המצבר כתוב התקנה חינם ועל החיישנים כתוב עם כוכבית *התקנה בסניף

תבדוק איתם טלפונית ותעדן...

:-D אוטו זה כמו חומוס. קונים אותו מאהבה או לא קונים בכלל :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו-100 ש"ח לסט לא כולל התקנה זה מחיר זול אך לא בגדר המכשיר ?

כי גיששתי קצת במקומות אחרים ועל דברים שלכאורה הם נורמליים אבל לא יותר מדי מוגזמים התחילו איתי מעלויות של 100 של 400 ש"ח וצפונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיישנים הם ללא ספק שילשול סיני וההתקנה הזולה בידי מתקיני אוטו-דיפו שבקושי מרכיבים מגב כמו שצריך תראה כאילו ילדה בת 6 עשתה את העבודה - חוסר סימטריה בולט (במקרה הטוב)

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי חיישני רוורס באוטודיפו ב150 ש"ח במבצע הקודם. שאלתי כמה עולה התקנה אמרו לי 250 ש"ח. צחקתי והלכתי. למתקין שאני מכיר שם לי אותם ב100 ש"ח.

Peugeot Partner-II 2005 2.0HDI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

בלי קשר לעלות איך ההתקנה? הם שמים מאחורה חיישנים, אבל מה עושים עם צבע הפגוש ( אצלי הפגוש בצבע הרכב?)

בנוסף מישהו יודע אם זה לא פוגע באחריות?

(אגב בחברה רוצים כמעט 2000 ש"ח על זה ...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיישני רוורס מהתקנה מקומית מעוררים בי חלחלה. לצערי מותקנים לי כאלה ברכב, לשמחתי לא הרסו כלום (כנראה).

מי שמחפש בכל זאת : במחיר הזה שווה לקחת סט , אחר כך לחשוב מה לעשות איתו.

אגב,מתקין נורמלי בודק מה קוד הצבע של הרכב ודואג שהחיישנים ייצבעו בצבע הרכב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, מה כבר אפשר להרוס ברכב עם חיישני רוורס (במידה ומתקינים אותם אצל מתקין מקצועי שלא הורס פלסטיקים בהעברת חוטים).

רק מתחברים לחוט מתח של רוורס.

אם אתה לא מקבל אותם במתנה במועד רכישת הרכב, אני לא רואה שום סיבה לשלם 2000 ש"ח.

אני שילמתי 400 ש"ח (עם צג מרחק +שמאל\ימין, צבעו את החיישנים בצבע התמבון ) - עובד מצויין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...