Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת - מיצובישי לנסר.

matan_a_
שימו לב! השרשור הזה בן 5395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כרגע יש לי טויוטה קורולה שנת 2004,אני מעוניין להחליף אותה והסיבה העיקרית היא שאני רוצה להתקדם בשנתון.

חשבתי על מיצובישי לנסר שנת 06-07.

אני לא מבין גדול בתחום אז הייתי שמח אם תתנו לי מידע על האוטו כמו אמינות,ביטחון,צריכת דלק,מחיר האוטו,מנוע,נוחות וכו'...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן מתן.

בתור אחד שנוהג על לנסר 2008 יום יום , אני לא ממש ממליץ עליה. ודרך אגב אין הרבה שינוי בינה לבין הדגם של 2007.

בקיצור הרכב לא ממש נוח, המושבים הם כמו קרש, אין הרבה מקום לרגליים מקדימה וגם מאחורה ( המרווח בין המושבים הוא לא כזה גדול )

הרכב לפי דעתי יחסית חלש והתגובה שלו לדוושה היא לא בדיוק להיט , צריכת דלק היא בסביבות 1 ל 9 , 1 ל 10 , לא הכי חסכונית במיוחד גם עם מזגן.

איכות חומרים גם לא משהו.

זאת היא דעתי , מכאן והלאה תחליט לבד.

פאולאנר- זאת הבירה שלי! ואין לה מחליפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנסר קלאסיק לא רכב רע, לא ידוע על מחלות אופייניות בדגם הזה.

אבל הוא מיושן, לא ממש נח, לא ממש זריז, לא ממש חיסכוני.

בקיצור - די בינוני.

מאזדה 3, קורולה 2005+, סיויק, אפילו ניסן אלמרה, לדעתי, אופציות יותר טובות.

הדבר היחיד שיכול להיות - זה שתמצא לנסר ממש שמורה ובמחיר נמוך משמעותית מהמתחרות.

ואם אין דרישות מיוחדות, זה יכול להתאים לכם.

זאת גם מין פשרה בכמה מהמדינות במזרח אירופה - רכב יפני, אבל זול יותר מהאחרים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 זה האוטו השני החונה אצלנו בחניה,ואנחנו באמת מרוצים ממנו.

יש רכב הדומה למאזדה 3 ברוב הבחינות חוץ מחיצונית כמובן,שנת 2007+ עם מחיר של כ- 70K ? (יד 1\2)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...