Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

I20 2009 נגד מאזדה 2 2008

redroze
שימו לב! השרשור הזה בן 5397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברה שלי צריכה לשדרג את היונדאי גטס 2006 שלה בקרוב.

הפרמטרים שחשובים לה לפי סדר עדיפות מהכבד אל הקל:

מראה (החברה מאוד אוהבת את איך שהמאזדה נראת)

ביצועים

אבזור

בטיחות

נוחות

ליונדאי יש כרגע טרייד אין במחיר מחירון שחוסך התעסקות עם מכירת הרכב.

אין בעיה עם גיר ידני ולכן הגטס תהיה בגרסאת 1400 סמ"ק ידנית (מחירון 97K ש"ח) והמאזדה תהיה רכב שכבר שנה לפחות על הכביש (נמכרות באיזור ה-80K ש"ח) ולצערנו אוטומטית כי לא היה אופציה לגיר רגיל.

בבקשה אל תתייחסו לעובדה שהיונדאי חדשה מהסוכנות מכיוון שהיא לא בחורה שעושה לה את זה לקרוע את הניילונים (להפך, היא מעדיפה לקנות רכב שנמצא שנה שנתיים על הכביש) לכן אני מבקש להתייחס לכל רכב לגופו. אם זה משנה כמות הנסועה נמוכה מאוד (פחות מ-10K ק"מ בשנה).

האם כדאי להוסיף עוד כ-15K ש"ח ליונדאי חדשה? האם יש אופציה (רצוי ידנית) טובה יותר בתקציב של 80K ש"ח? בבקשה לא להציע כל רכב שנמכר דרך צ'פיון עקב ניסיון רע ומר אתם. החברה מאוד אוהבת את הסוויפט אך היא נפסלת בגלל שכבר מדובר ברכב מיושן.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט אמנם כבר מתחילה להתיישן אבל היא עדיין תחרותית. אמא שלי בדיוק קנתה כזו לפני חודש.

ה-2 מכונית קצת נעימה ומהנה יותר מה-I20. אם מצאתם משומשת בהחלט עדיף לחסוך 15K ולקנות אותה על פני היונדאי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בין הבודדים כאן שממש נהג ב I20, לאחר שהגטס של זוגתי הוחזרה בתום התקופה.

ה I20 מציגה שיפור עצום לעומת הגטס, ובכל הפרמטרים.

עמדנו באותה דילמה לפני שהוזמנה היונדאי, ובחנתי את המאזדה 2 כאופצייה.

ביצועים טובים זה נחמד, אבל עצבנות הגיר במאזדה גובלת באי נעימות, וכל לחיצה קלה על הדוושה גוררת הורדת הילוך מעצבנת, ובנוסף נוחות הנסיעה נמוכה למדי ורמת הפלסטיקה לא מרשימה.

לבסוף בחרנו ב I20 ברמת הגימור הגבוהה שכוללת בקרת אקלים וגג שמש.

אגב, צריכת הדלק הממוצעת עומדת על 13.7 ק"מ לליטר, וזה כבר חסכוני.

סקירה נירחבת אפרסם בעוד כמה ימים.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי אתה לא עושה בשכל שאתה פוסל את הסוויפט.

נרשם כאן באחד הת'רדים שיש חברת השכרה שמוכרת I20 עם 0 ק"מ כיד שנייה ב-79K ש"ח.

אולי שווה לבדוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל החברה רגילה ליונדאי אז כנראה שהמאזדה תיהיה קפיצת מדרגה.

אין שום קשר בין הגטס ל I20, למעט העובדה ששניהן הגיעו מאותה חברה.

כדאי למחוק באחת את כל הסטיגמות הידועות והמוכרות, הן ממש לא שייכות לכאן.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי אתה לא עושה בשכל שאתה פוסל את הסוויפט.

נרשם כאן באחד הת'רדים שיש חברת השכרה שמוכרת I20 עם 0 ק"מ כיד שנייה ב-79K ש"ח.

אולי שווה לבדוק.

זו טעות, i10 נמכרת ב79K , לא i20 שמחירה גבוה בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסוויפט אמנם כבר מתחילה להתיישן אבל היא עדיין תחרותית. אמא שלי בדיוק קנתה כזו לפני חודש.

ה-2 מכונית קצת נעימה ומהנה יותר מה-I20. אם מצאתם משומשת בהחלט עדיף לחסוך 15K ולקנות אותה על פני היונדאי.

מחסור ב-ESP וציון מבחן ריסוק נמוך מהמקובל אלו הסיבות שבגללם הסוויפט מיושנת לדעתי (ל-I20 יש 5 כוכבים ב-NCAP).

בנוסף הסוויפט לא נוחהף מאובזרת בקמצנות (לפחות לפני שנה כשהייתי בסוכנות) והמושב האחורי קטן משמעותית מהמתחרות שהושקו בשנה האחרונה (שלושת הפרמטרים האלה קצת פחות חשובים לי). מה שכן ראוי לציין שהסוויפט מעוצבת בטוב טעם מבפנים ומבחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים איתך בנוגע למחסור ב-ESP וציון הבטיחות - התרעתי על זה לאמא שלי לפני שהיא קנתה אבל היא מאוד אהבה את הסוויפט (בחנה גם את ה-I20 והמאזדה 2) והעדיפה אותה. היא ממילא נוסעת 99% בתוך העיר, כך שזה פחות קריטי.

הסוויפט מאובזרת בסדר גמור, כמו ה-2 וקצת פחות מה-I20 המאובזרת ביותר (שעולה גם יותר). היא נוחה לנסיעה עם אחד או שניים ברכב. המושב האחורי מרווח לא פחות משל רוב המתחרות ומספיק לשניים בגודל ממוצע (רק אז המכונית הופכת מאוד לא נוחה - בגלל מתלים בעלי מהלך קצר מדי). אני דווקא חושב שהסוויפט מעוצבת באופן משעמם וקודר מדי בפנים, אבל זה רק אני...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מעניין אותי איך קבעת סחירות של רכב שהתחיל להמכר לפני כחודש ועדיין לא פורסמה אפילו מודעה אחת של רכב כזה למכירה כמשומש?

אם אתה מתכוון בגדול אז זה ידוע שמאזדה שומרת על ערכב יותר טוב מיונדאי אבל אי אפשר להכליל על כל הרכבים. קח לדוגמא את היונדאי אטוס הישנה שנמכרת מעל המחירון.

בכל מקרה, זה ממש לא פונקציה בשביל בבחירת רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר בין הגטס ל I20, למעט העובדה ששניהן הגיעו מאותה חברה.

כדאי למחוק באחת את כל הסטיגמות הידועות והמוכרות, הן ממש לא שייכות לכאן.

חן, שלא תבין לא נכון

אני אישית דיי מחבב את יונדאי, במיוחד את הסונטה.

כוונתי הייתה בהשוואה לגטס.

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רציתי לעדכן שהוזמנה היום I10 אדומה חדשה מהסוכנות. קבלנו מחיר טוב על הגטס שלה וסגרנו עסקה.

יש כרגע מבצע טרייד אין במחירון ביונדאי ופריסה ל-36 תשלומים ללא ריבית, אומנם הם לא עושים הנחה על הרכבים ולא מחלקים יותר מדיי מתנות (בניגוד לסקודה שהזמנתי לחברה לשעבר לפני שנה) אבל עדיין זה מצב יותר טוב מכניסה רגילה לסוכנות.

לגבי מי שרשם לקנות את הרכב מהחברת השכרה, בדיוק בשולחן לידנו ישבה בחורה שעשתה טרייד אין לאקסנט שנקנתה באותה קומבינה. בוא נגיד שהם לא היו להוטים לקחתת ממנה את האוטו והורידו לה כמעט 40% מהמחירון וממש לא הזיז להם שהיא קנתה את הרכב מהחברת השכרה עם 0 ק"מ על השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...