Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדונלד'ס תגריל 5 מכוניות פורשה במבצע הקיץ

TAL-H
שימו לב! השרשור הזה בן 5388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי היום בממון(ידיעות אחרונות) שמקדונלד'ס תגריל 5 מכוניות פורשה בוקסטר במהלך הקיץ. הדגם של הרכב יהיה הבסיס, שמגיע עם תיבת הילוכים ידנית ו250 כ"ס אם אני זוכר טוב. המחירון של הרכב עומד על חצי מיליון שקלים. בנוסף לכל זה, הרשת תשלם גם את כל המס שהזוכים יצטרכו לשלם. (50,000!!) הזוכים יצטרכו לשלם רק על אגרת הרישוי ועל הקודנית של חברות הביטוח. שזה יוצא כ4 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקדונלדס ישראל ? :?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהב BK הרבה יותר ממק'דונלד אבל אם כבר מגרילים פורשה, איפה המק'רויאל שלי?:twisted:

בכל מקרה, רק שאני אבין את תנאי המבצע:

מקדונלד משלמם עבור הזוכה חצי מליון ש"ח על הרכב (סביר שפחות אבל לא זאת הנקודה כרגע).

מקדונלד משלמת עבור הזוכה 50,000 ש"ח נוספים שהם המס על הזכיה.

אבל הזוכה צריך לשלם על הקודנית? :shock::lol:

נשמע כמו איזה מערכון של הגשש.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים מקדונלדס חילקו בארוחות כרטיסי גירוד ובהם אפשרויות לזכות במספר פרסים. בניהם היה גם פלאפון עם מצלמה.. בזמנו זה עדיין לא היה נפוץ. כשאני ודודתי אכלנו שם היא נתנה לי לגרד את הכרטיס ואני טענתי שזה סתם שטויות ולא גירדתי. אמרתי לה שתגרד ואם ייצא משהו אז שיהיה שלה. בסוף היא זכתה בפלאפון ועד היום מזכירה לי את זה...

אז על החיים ועל המוות שאני אתן עכשיו למישהו לזכות במקומי בפורשה הזו!!!!!!!!!!!!! אני רוצה פיצוי ואני מתכוון לקבל אותו!

פורשה בוקסטר הנה אני בא!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קצת טיפשי... לדעתי רוב האנשים שאוכלים במקדונלדס פשוט יימכרו את הרכב. (ביטוח, דלק, "מה זה, למה רק 2 דלתות") אף פעם לא הבנתי את כל ההגרלות האלה. אני לא רואה את עצמי אוכל במקדונלד'ס כדי לזכות בפורש (גם אין סיבות אחרות), אבל אולי עם ישראל... :x

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומי אתה חושב ירוויח מזה?

נכון, אנחנו (90 אחוז מהאנשים שיזכו ברכב ימכרו אותו במחיר זול יחסית, כמו שקרה עם הפורסטרים). אז למה להתלונן על כל דבר.

קישור לכתבה-

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3731432,00.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקדונלד'ס תגריל 5 מכוניות פורשה בוקסטר במהלך הקיץ. .

זה אומר שאפשר כבר ללכת לאכול, הקיץ כבר התחיל!

תן לנו איזה סריקה לכתבה, לפני שאני הולך להוציא את כל החסכונות על המבורגרים ולעלות 50קילו

תודה לחבר מעליי, אבל גם שם לא רשום מתי זה מתחיל??

אני רעב, עכשיו כל ארוחה שלי במקדונלס תזכה אותי ב-5 כניסות להגרלה.:lol:

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הביאוס הייחידי בלזכות בבוקסטר הזאת הוא שאני צריך למכור את האוטו של האשה בשביל לממן עלות ביטוח מקיף לשנה אחת :?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלמים על הרכב, את המיסים על הזכיה אבל לא על הקודנית? נשמע תמוה... כבר עדיף בשביל 4K להגיד "הכל כלול" ולדעתי להוסיף דלק לשנה לכל הזוכים (ואם צריך לחסוך אז להוריד רכב אחד) אבל מי שזוכה, שיהיה עד הסוף!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדימה המבצע מתחיל ב21 החודש. טוב שיש לי סניף במרחק של 5 דקות נסיעה...

laurence מה זה 4 אלף בשביל פורשה בוקסטר חדשה? תהיה בטוח שכל הזוכים, ימכרו את הרכב אחרי שבוע. או שיהיה גם איזה חוזה שיאסור על הזוכים למכור את הרכב לתקופה מסוימת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1- המס הוא הרבה יותר מ50 אלף ש"ח.

המס על זכיות הוא 25% על כל שקל מעל ל50 אלף ש"ח.

היות והבוקסטר עולה כ600 אלף ש"ח, מדובר על מס הגבוה מ100 אלף ש"ח למכונית.

2- כנאמר, היות ואחזקת הרכב בשמיים (עלויות ביטוח, דלק, טיפולים וכו') - הייתי אומר שלפחות 3 מתוך 5 הזוכים יוציאו את הרכב למכירה.

משמע - מי שמתכנן לקנות בוקסטר, עדיף לו לחכות חודשיים-שלושה, ולחפש אחת "יד ראשונה, ח-ד-ש-ה!! רק 400 אלף שקל" בYAD2 ;)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3 מתוך 5? נראה לך? כל הזוכים ימכרו את הרכב, חותם לך.

בכל מקרה, מעניין מה גרם להם לבחור בפרס של חצי מיליון שקל במקום להגריל איזו יונדאי גטס - אני יכול לחשוב על שתי סיבות:

1. יונדאי גטס מוגרלת בכל חור, הם רצו משהו יותר מרשים. עדיף 5 בוקסטר במקום 30 גטס.

2. פורשה נתקעו עם מלאי... :lol:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5388 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...