Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקדונלד'ס תגריל 5 מכוניות פורשה במבצע הקיץ

TAL-H
שימו לב! השרשור הזה בן 5387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצבם AS IS נועד להימנע מהישראלי הקטנוני. לא נותנים לאף אחד לשבת באוטו כשהם משתמשים בו לפרסום (למעט אחד מהם אשר איתו כבר נסעו כמה מאות קמ).

תתפלאו, לכו לבדוק את המחזור של מקדונלד ישראל, הם חברה ציבורית ולכן מחוייבים להוציא מאזן אחת לשנה). לפחות בלוטו (לפחות פעם) הסיכוי היה 1 ל 14 מליון.

שום רכב לא נסע כמה מאות קילומטרים. הרכב מהפרסומת הוא הרכב הדגמה של פורשה ולא אחד מהרכבים המשתתפים במבצע.

מקדונלדס העולמית? כן. מקדונלדס ישראל? ממש לא..

פורשה זהו שם המשפחה של מיסד החברה (פרדיננד). שמו נהגה פורשֶה.

ידוע.. ועדיין, מדובר על שם בגרמנית ולכן כדי להגות אותו נכון יש להגות אותו כפי שהוגים אותו בגרמנית.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 146
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לי מושג כל כמה זמן יש הגרלה, אבל בשביל 100 מליון כרטיסים נניח בחודש צריך שכל יום כל אזרח במדינה ייקנה 5 ארוחות :D (או שתייה או משהו)

וגם סובארו ופג'ו וס(ש)קודה לא הוגים נכון בישראל (למרות שאפילו הצרפתים לא יודעים למה התכוון המשורר בפג'ו)

כל קרב הוא קרב אוכל כשאתה קניבל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אומרים סוּבארוּ אם לא סוּבארוּ (Subaru) ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם המיליון, אני רואה שהחבר'ה פה מסרבים להבין.

למילים סקודה, סובארו, פורשה וכו יש דבר אחד משותף הן לא בעברית.

כיוון שאנחנו לא צ'כים, לא גרמנים ולא יפנים אלא ישראלים שמדברים עברית, אנו מבצעים הטמעה של מילים לועזיות בשפת האם שלנו הלא היא, עברית. ההטמעה מתבצעת עם הזמן ותלויה בדעה הרווחת. אם העם רוצה סקודה ולא שקודה הוא ימשיך להגיד סקודה וזאת ההטמעה הנכונה בעברית. מי שרוצה להמשיך להתעקש על שקודה (אולי כי הוא חושב שהוא יצא פעמיים גבר כיוון שהוא יודע משהו שאנחנו לא) מוזמן לעשות כן, או לחילופין לנסוע לצ'כיה.

לילה טוב :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל ההגרלה השלישית, 2 באוגוסט, זה בדיוק יום ההולדת שלי.

אני מרגיש כמו שרי אריסון...מקבל מסרים ושדרים אודות זכייה שלי. :shock:

Chevrolet Silverado 2500HD - 2015 - LTZ

TW: Morel Supremo Piccolo | MID: Morel CDM 880 | MIDBASS: ScanSpeak Silver

SUB-WOOFERS: 2X JL Audio 10TW3 - Original Under The Seat StealthBox

TW Amp: Genesis Stereo 100 | MID+MIDBASS Amp: JL Audio 450/4 | Monoblock: JL Audio 500/1 | DSP: Helix Pro MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לוקחים את תאריך הלידה המלא שלי (יום, חודש ושנה (ב4 ספרות)), את התוצאה מכפילים ב54, מוסיפים 3 ומחלקים ב7, התוצאה - בגימטריה - זהה לזו של המילה מקדונלדס!

אני אומר לכם.. הפורשה הזאת שלי!

(עכשיו רק צריך להתחיל לאכול את הח*א הזה..)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ירבו הגרלות כאלה.

כך עלו לכביש ב 1988 כמה עשרות אלפא ספיידר, ב 1992 כמה עשרות טויוטה סליקה (שתיהן בהגרלות של מפעל הפיס ואת שתיהן גיסי לשעבר קנה מאנשים שזכו בהגרלה ומייד מכרו) וב 1997 מיאטות (מבצע של קוקה קולה, היבואן נתקע עם מלאי לא מכור).

הסיכוי לזכות הוא כל כך קטן, שאני לא אוכל במיוחד במקדונלדס, אבל אם אוכל אז אשמור את החשבונית.

אגב, אני לא מרעיל את עצמי ולא משמין מזה.

אני מבקש ארוחת דאבל בלי רטבים ואוכל את ההמבורגר בלי הלחמניה. במקום צ'יפס אני מבקש סלט ערבי קצוץ (יש תוספת, אבל שווה את זה) ובתור שתיה מים או קולה זירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם המיליון, אני רואה שהחבר'ה פה מסרבים להבין.

למילים סקודה, סובארו, פורשה וכו יש דבר אחד משותף הן לא בעברית.

כיוון שאנחנו לא צ'כים, לא גרמנים ולא יפנים אלא ישראלים שמדברים עברית, אנו מבצעים הטמעה של מילים לועזיות בשפת האם שלנו הלא היא, עברית. ההטמעה מתבצעת עם הזמן ותלויה בדעה הרווחת. אם העם רוצה סקודה ולא שקודה הוא ימשיך להגיד סקודה וזאת ההטמעה הנכונה בעברית. מי שרוצה להמשיך להתעקש על שקודה (אולי כי הוא חושב שהוא יצא פעמיים גבר כיוון שהוא יודע משהו שאנחנו לא) מוזמן לעשות כן, או לחילופין לנסוע לצ'כיה.

לילה טוב :-)

אתה לא מבין. מה שמשותף לשמות האלה שהם... ובכן, שמות.

זה לא מושג שאפשר להטות כמו צ'כיה, צ'כים, צ'כי, צ'כית.

זה שם, כמו קלינטון, כמו אובאמה, כמו בוזגלו, כמו שטיינהאואר.

ואם העם יחליט מחר להגיד אובומה במקום אובאמה, לא תתקן אותו רק משום שזאת הפכה להיות הדעה הרווחת? מה פתאום.

חוץ מזה, מה הקשר בין דיבור תקין לבין "יצא פעמיים גבר"?

תיכף תגיד שגם לתקן טעויות כתיב או פיסוק של אנשים זאת התחכמות,

ומה שצריך לשלוט כאן זו דעת הרוב של המכנה המשותף הנמוך ביותר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לוקחים את תאריך הלידה המלא שלי (יום, חודש ושנה (ב4 ספרות)), את התוצאה מכפילים ב54, מוסיפים 3 ומחלקים ב7, התוצאה - בגימטריה - זהה לזו של המילה מקדונלדס!

אני אומר לכם.. הפורשה הזאת שלי!

(עכשיו רק צריך להתחיל לאכול את הח*א הזה..)

שמע, שלא תגיד שאנשים בפורום כאן לא באים לעזרתך.

אני מוכן שאתה תקנה ואני יאכל :lol: (מ'כפת לי, מקדולנדס חינם)

סגור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר שקודם תזכה בה... :wink:

בפעם המי יודע כמה, לא צריך לאכול את הזבל הזה ולדעתי גם לא צריך ממש לקנות. אנשים זורקים קבלות חופשי כמו כלום, צריך רק לגשת ולקחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 ארוחות קטנות אתמול בדיזינגוף סנטר=3 הגרלות.

הבעיה היא בטלמסר.

טוחנים לך את המח עם קריין שמדבר ל א ט.

שואלים אותך 2 שאלות מציקות ומי שמיהר לנתק את השיחה פספס את השורה האחרונה "לאישור ההשתתפות הקש 3" וסתם הלכה שיחה...

לא היה לי כח לחכות לאינטנרנט-אני רוצה את הפורש!!!

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...