Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[עזרה] רוצה לקנות מערכת איכותית לרכב

saharm2
שימו לב! השרשור הזה בן 5405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום..

אז ככה אני רוצה להרכיב מערכת איכותית ברכב שלי {מיצובישי כריזמה 2003}

יש לי סאב חדש בקרטון ללא תיבה של פיוניר 500 וואט שקיבלתי - שווה כן או לא?

יש לי גם מסך לDVD המתלבש על המראה אז אני רוצה לקנות רדיו דיסק של פיוניר קורא DVD{ללא מסך} אבל עם חיבור למסך

חשוב שברדיו דיסק היה חיבור USB ואפילו חיבור לכרטיס זיכרון.

איזה מגבר לקנות ואם לקנות 2 מגברים {אחד 4ערוצים והשני 6 ערוצים}

רמקולים 6X9 של פיוניר כן או לא? איזה טוויטרים לקנות ? בדלתות רמקולים 6.5 של פיוניר כן או לא?

התקציב שלי כרגע הוא בין 4 ל5 אלף שקל אני רוצה מערכת ממש איכותית ברכב אז אם התקציב לא מספיק אני מעדיף לחסוך עוד ואז לקנות את המערכת...

תודה לכל העוזרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש מערכת ממש איכותית אז רמקולים של פיוניר אל תכניס לאוטו על 6X9 אתה יכול לוותר תתמקד על קומפוננט טוב מקדימה מגבר 2 ערוצים או 4 שאם בעתיד תירצה להוסיף או לעבוד אקטיבי +מגבר מונו

התקציב כולל התקנה ???

למה פתחת 2 נושאים אותו דבר:idea:

::FEEL THE {XS} power::

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה 2 מגברים אחד של 4 ואחד של 6 זה יוצא 10 ערוצים מה התקציב שלך והסאבים של פיוניר זה לא משהו טוב הם סתם עושים בום בום בום בום אין דיוק ביכלל

HU: PIONEER DEH-3950MPRAER: lightning audio B4.69.3 AMP1: JENSEN 2CH 200WAAT AMP2:JBL GTS180 2CH SUB:sundstreem xs12 250RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...