Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר למערכת ההצתה ברכב (שיפורים של מערכת הצתה)

tuval
שימו לב! השרשור הזה בן 7344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמעתי וראיתי כל מיני שיפורים למערכת ההצתה, הכוללים חוטים עבים יותר, האמורים להיות יותר מבודדים, בעלי הלכה יותר טובה.

פלגים מכל מני סוגים , חלק מוזהבים ועוד ....

השאלה - אם למערכת מקורית ברכב, שאין לה בעיה עם בידוד - ויש ניצוץ כמו שצריך, שיפורים כאלו יכולים לעזור?

בגלל שהתוצאה אחרי או לפני השיפור הוא ניצוץ המדליק את הדלק - וזה כל התפקיד של הניצוץ.

אם הדלק נדלק בשני המקרים אז מה ההבדל ??

ועוד שאלה - חבר אמר לי ששיפור מערכת ההצתה עוזר בין היתר ב :

שיפור למומנט הרכב.

מגביה את חוטי ההצתה שלא יגעו במערכת הפליטה של הרכב.

שני הדברים האלו נראים לי לא קשורים בכלל, אבל אם יש אמת בדבר תוכלו לרשום לי ..

בתודה תובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההגיון שלך צודק לגמרי. במקרה הכי טוב מערכת ההצתה יכולה לעשות את מה שהיא צריכה, וזה להבעיר את הדלק. אין מקום לשיפורים, פרט לשיפורים באמינות.

להרחיק את החוטים ממערכת הפליטה, להוסיף אלקטרודות בפלאג, כל מיני שינויי כבלי הצתה וכו' - הם שיפורים לאמינות ולא לביצועים. לא מומנט, לא סוסים, לא דובים ולא זבובים.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר משפרים את יחס אויר/דלק יש צורך בניצוץ חזק כדאי שהבערה תהיה טובה יותר, אם לא תהיה הצתה טובה אז דלק סתם יכנס למנוע ויכול להציף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לקבל בערה מושלמת צריך גרם אחד של דלק ו15 גרם אויר!!! + ניצוץ מינימום

כל היתר בנושא הניצוץ זה חרטה ברטה ולמה כי אנחנו למעשה רוצים ניצוץ חלש ומתח

גבוה כדאי שהפלגים לא ישרפו.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לעלות כוחות סוס ע"י שיפור מערכת ההצתה.(אם לזה אתה מתכוון)

המקסימום שאפשר לעשות זה להחזיר סוסים שאבדו.

מה שאתה יכול לעשות במקום,זה לחשוב על דרך ליצור זרימה לאמינארית בבוכנה שלך ולגרום לפיזור מוחלט של הדלק בה.תמכור את הפטנט ותקנה אנזו. :wink:

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר משפרים את יחס אויר/דלק יש צורך בניצוץ חזק כדאי שהבערה תהיה טובה יותר, אם לא תהיה הצתה טובה אז דלק סתם יכנס למנוע ויכול להציף אותו.

כאשר משפרים את יחס האויר \ דלק בדרך כלל מוסיפים יותר אויר ככה שתהיה בערה טובה יותר - אז ניצוץ לא משמעותי אם יהיה חזק יותר - ההפך אפשר אפילו חלש יותר כיוון שהתערובת המשופרת צריכה להיות דליקה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איזו התעלקות קטנה.

יצא לי לראות ברשת כל מיני קיטים- חלקם לבניה עצמית- של מערכות אלקטרוניות לשיפור תיזמון ההצתה/ניצוץ "אמין" יותר/מגבר הצתה, במכוניות עם מפלג מכני.

מישהו שמע/יודע/ממליץ?

אני אנסה למצוא את האתרים בהם ראיתי זאת.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן לעלות כוחות סוס ע"י שיפור מערכת ההצתה.(אם לזה אתה מתכוון)

המקסימום שאפשר לעשות זה להחזיר סוסים שאבדו.

:wink:

ח** בלבן. אם אתה לא יודע-אל תגיב.

אני נסעתי פעם עם קויל של MSD וחוטים ואני ממש מצטער שמכרתי אותם.

ניתן לקנות קוילים של חברות כמו MSD או LUMENITION,כבלי הצתה של MAGNECOR, מערכות הצתה אלקטרוניות שלמות כולל RETARD ו ADVANCE כמו BLASTER או STREETFIRE ומה לא.אתה תראה את זה בעיקר בהונדות.

http://www.msdignition.com/

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

מכירים את הפתגם יש ואין מאין?

חבר'ה, לא ניתן להגדיל או להמציא אנרגיה (רק באגדות).

היצרנים מקדישים את מרב הידע והטכנולוגיה במערכות הצתה וכו', כדאי לקבל

נצילות והספק מקסימלי במצב נתון. כמו כן היצרנים חייבים לעמוד בתקנים מחמירים של זיהום אויר (כלומר בעירה מושלמת).

כל האנשים שמייצרים כל מיני משפרי מערכות הצתה ומגבירי ניצוץ למיניהם

עושים טוב רק לכיס שלהם על חשבון רצון ותמימות הלקוחות.

בהרבה מקרים עושים נזק למכוניות.

לדוגמה בתערוכת המכוניות שיש כל שנה בפסח, בגני התערוכה, עומד שם נוכל במלוא מובן המילה ומוכר מגבירי ניצוץ לרכב בצורת חוט של הכוהל וזה חרא ומזיק לרכב.

וכל זאת למה ?

הוא לוקח את החוט המרכזי שיוצא מהכוהל למפלג ומלפף עלו חוט חשמל שמחובר לארקה, נראה פשוט ותמים, זה באמת מגדיל את הניצוץ, סליחה לא מגדיל כי אם משלש ומרבע את הניצוץ(נוצר מתח השראתי בחוט והוא

מגדיל את הניצוץ בצורה אדירה), הדבר מכניס את הכוהל לעומס יתר ושורף אותו, כמו כן את המצתים. והאוטו לא נוסע יותר טוב.

חרטה ברתה.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי שיפורי ניצוצות הם חרטא, אבל נסו למשל לבדוק קיטים של שיפורי הארקות.

התועלת של הארקה טובה בכבל עבה (4 גייג' ומטה) ממצבר הרכב, האלטרנטור לשלדה ומשאר הרכיבים כמו סעפת יניקה, מנוע ועוד יכולים לשפר את זרימת החשמל ברכב ולהביא לעליה קטנה ובד"כ בלתי מורגשת בביצועים אך מצד שני לתת לכל חלקי החשמל ברכב את הפוטנציאל הדרוש לפעולה תקינה והארקה תקינה וטובה לצורך פעילות אמינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...