Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה פתח עליון,יש המלצות?

Tvr_speed_12
שימו לב! השרשור הזה בן 2166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מכונת הכביסה שלי שבקה אחרי שהציריות שמחזיקות את התוף התייאשו והתוף משתפשף בדוד.

על איזה תוצרות אתם ממליצים (פתח עליון)?

אמינות כגורם ראשון ואחריו שאר הפרמטרים.

תקציב בין 3 ל 4.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שקניתי (עברו כמה שנים) קריסטל (למעשה THOMSON) היו הכי אמינות בשוק הממוצע (לא MIELE וכו') של מכונות הפתח העליון, אבל אין לי מושג מה קורה היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טכנאי מכונות כביסה אומרים שאין כבר מכונות אמינות. זו תופעה רגילה שכרטיס אלקטרוני מתקלקל אחרי 3 - 4 שנים . לכן נראה לי שאורך האחריות וטיב השירות הם הקובעים.

קניתי זנוסי ( שייך לאלקטרולוקס) עם אחריות מלאה ל 5 שנים (בתוספת מחיר) ובינתים אני מרוצה.

למכונות של וירלפול ובאוקנכט יש אחריות מלאה ל 1 שנה ועוד אחריות של 6 (?) שנים נוספות עבור חלקי חילוף בלבד.

כדאי להבהיר שאפילו אחריות מלאה אינה 100% מלאה - אין אחריות על חלקי גומי ופלסטיק.

בהצלחה

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני כמעט שנה אחרי התלבטויות לא מעטות - מכונה פתח עליון של אלקטרולוקס דגם 8120 EWT ואני מאוד מרוצה.(בינתיים)

3 שנים אחריות מלאה. הרוב נותנים 1 מלאה פלוס כמה שנים רק על חלקים ואז שוחטים אותך בשעתון עבודה.

זו אותה מכונה כמו AEG רק שעם שירות טוב יותר ואחריות מלאה (והתייעצתי לא מעט לפני כן)

המחיר הממוצע בחנויות היה 3000-3200, לקחתי אותה במכרז ב2300.

שיהיה בהצלחה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שקניתי (עברו כמה שנים) קריסטל (למעשה THOMSON) היו הכי אמינות בשוק הממוצע (לא MIELE וכו') של מכונות הפתח העליון, אבל אין לי מושג מה קורה היום.

להורים שלי הייתה קריסטל-פתח-עליון כ-20 שנה. בסוף שבקה, היו אולי 2 תיקונים בדרך. תיקון בעשור!

נקנתה מכונת קריסטל-פתח-עליון. עובדת כבר 4 שנים בלי לצייץ.

5 או 6 ליטר (לא זוכר) בלי שום תחכום אלקטרוני WHATSOEVER

וגם בלי סל"ד גבוה במיוחד בסחיטה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AEG http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1HSL46800

שנתיים יש לנו אותה וכול יום אמא שלי מתלהבת ממנה כול פעם מחדש עד כמה שזה טוב וכמה היה שווה לשלם טיפה יותר.

В СССР секса не было, а рождаемость была

В России секс есть, а рождаемости нет...

Вывод: рождаемость от секса не зависит

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשינו היום סיבוב ראשון של מכונות

ראינו כמה דגמים של באוכנכט 32FLD , (שלמרות השם מיוצרת בסלובקייה)

הם נותנים 8 שנות אחריות, שנה מלאה + 7 על חלקים, המוכר דווקא שיבח את השירות שלהם

והסביר שהאחריות היא אמיתית גם על הכרטיס והצג האלקטרוני שחוץ מהתוף והדוד הם החלקים היקרים במכונה.

אלקטרולוקס 11730 וקריסטל superlord BT 9622 גם עשו רושם טוב לאלקטרולוקס יש 3 שנות אחריות מלאות

אבל במקרה של המכונה שלי היא התחילה לעשות בעיות אחרי ~ 6 שנים ולאחר 500 ש"ח שהלכו על תיקונים התפגרה סופית.

MIELE לא ראיתי בחנויות ובזאפ ישנו דגם אחד במחיר "שווה לכל נפש" של 6700 ש"ח.

לצערי אין לנו יותר מידי זמן להתלבט כי המכונה הפסיקה לפעול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר השווה לכל נפש הוא 7400 ש"ח, אפילו שיש אמנם חנות אחת בטבריה שמציעה את המכונה ב- 6700 ש"ח.

נכון, זה המון ונכון, מכונות אחרות עולות הרבה פחות, אבל אחרי חוויות הזוועות שהיו לאמי עם בוש Made in Germany (קרא את הביקורות עליה כאן. הכל אמיתי) היא הזמינה Miele W604 לפני שבוע (והיא תסופק עוד שבועים לפחות - אין במלאי).

לא יודע מה איתך אבל אנחנו לא מספיק עשירים כדי לקנות מכונה בזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה מכונות עם צגים דיגיטליים. זה מיותר, רגיש ויתקלקל הרבה יותר מהר ממה שאתה חושב.

זה אומנם נראה מגניב והכל, אבל זה לא יחזיק לאורך זמן.

בקשר ל BOSCH. המוצרים שלהם זה לא מה שהיה פעם. גם לא SIEMENS שזה בדיוק אותם מוצרים עם תווית של סימנס.

אלו מוצרים גנריים שמיוצרים לרוב בטורקיה (מקררים, מכונות כביסה, תנורים וכו') ולא קשורים לשם ה"מפואר" והגרמני שהיה פעם. (הם אומנם לא במצב של ITT שזה 100 אחוז מותג מדבקה, אבל איכות המוצרים לא רחוקה)

להורים שלי יש BOSCH בת כמעט 20 שנה, כבר לא עושים ולא יעשו דברים כאלה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ש"מילה" היא מכונה מצוינת, אבל המחיר! האם שווה לשלם פי 3 מאשר מכונה שיש לה אחריות מלאה ל 5 שנים?

אולי כן , בתנאי שה"מילה" תחזיק מעמד ללא שום קלקול במשך 15 שנה ( = 3 מכונות "זנוסי" X חמש שנות אחריות).

טכנאים אמרו ש"מילה" יותר טובה משאר המכונות אבל כבר לא אותה איכות שהיתה פעם , והחלפים שלה יקרים.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו מדיח של Miele בן 11 שנראה ומתפקד כאילו יצא אתמול מהאריזה, אבל לא יודע אם מכונה של מילה תחזיק 15 שנה בלי קלקול. אולי כן ואולי לא.

העניין הוא שאותה מכונה של בוש תפקדה זוועה גם כשהיתה "תקינה". עוגמת הנפש נגרמה מביקורים חוזרים ונשנים של טכנאים ללא פתרון, רעידות איומות של המכונה שנענו ב "זה אמור להיות ככה", ציר דלת שנשבר מחוץ לתקופה האחריות והפך את התפעול למעצבן יותר - אך לא משבית לחלוטין וכו'.

הנחת העבודה היא שעד שהמכונה החדשה תתקלקל, היא תתפקד מצויין, בשקט ותצריך 0 (אפס) תשומת-לב.

להזכירך, המכונה הקודמת לא היתה איזה זבל סיני עלום.

זו היתה Bosch תוצרת גרמניה (להבדיל ממוצרים "זולים" של המותג שמיוצרים בארצות אחרות).

טכנאים אמרו ש"מילה" יותר טובה משאר המכונות אבל כבר לא אותה איכות שהיתה פעם , והחלפים שלה יקרים.
ברור שטכנאים יגידו דברים רעים על מכונה שלא מספקת להם תעסוקה. לגבי עלות החלפים - הגיוני. נקווה שלא נזדקק להם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר השווה לכל נפש הוא 7400 ש"ח, אפילו שיש אמנם חנות אחת בטבריה שמציעה את המכונה ב- 6700 ש"ח.

נכון, זה המון ונכון, מכונות אחרות עולות הרבה פחות, אבל אחרי חוויות הזוועות שהיו לאמי עם בוש Made in Germany (קרא את הביקורות עליה כאן. הכל אמיתי) היא הזמינה Miele W604 לפני שבוע (והיא תסופק עוד שבועים לפחות - אין במלאי).

המכונה הקודמת שלנו החזיקה 8 שנים ועלתה 2000 ש"ח כולל תיקונים.

ל Miele יש אחריות של שנה בלבד

אם המושג של מוצר לכל החיים עדיין תקף אז Miele היא קנייה טובה אחרת לא, השאלה האם זה עדיין תקף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקריסטל המדוברת סוחבת כבר בערך 10 שנים, הקלקול היחיד (מלח מים חמסה שום בצל) היה גוף חימום שקיצר (היא עובדת קשה, ילדיי היקרים מאמינים בלבישת בגד למשך יום אחד, במקרה הטוב). שקטה היא לא, אבל בגלל זה היא קיבלה עונש רדיוס בחדר כביסה. אני מניח שכל עוד התוף לא מפלסטיק ואין יותר מדי תחכומים אלקטרוניים, רוב המכונות יחזיקו לא מעט. ספק אם הערך המוסף של ה-MIELE מצדיק את הפרש המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...