Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW 118I ב-163

redead
שימו לב! השרשור הזה בן 5467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדיין לא יודע מה ההתלהבות מ-ה 118I, זה הגירסא המוחלשת עם מנוע 2.0 ליטר 136 כ"ס.

זה לא ה 120 עם ה156 כ"ס.

זה כמו שוולוו אז יצאו עם המבצע ל S60 עם המנוע 2.0 140 כ"ס.

במיוחד עם שילוב גיר אוט', הביצועים לא ממש מלהיבים, מה שכן יש לרכב הנעה אחורית, מי שאוהב לעשות דונאטס :)

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולה על הסידרה 1 !

אבל מנוע ה1.8 באמת לא משהו...

מילא אם היו מביאים ידנית .

לדעתי עדיף מיד 2 לקנות סידרה

1 2000 סמק ולהנות הרבה יותר:]

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולה על הסידרה 1 !

אבל מנוע ה1.8 באמת לא משהו...

מילא אם היו מביאים ידנית .

לדעתי עדיף מיד 2 לקנות סידרה

1 2000 סמק ולהנות הרבה יותר:]

הדגם הוא 118I לא אומר מנוע 1.8 ..

זה מנוע 200 עם 136 כח סוס - 9.2 מ0 ל100 אם אני לא טועה..

ובכל מקרה בלי קשר לביצועי הרכב עדיין מבחינת רמת פאר של האוטו מבפנים ומבחוץ האוטו נראה סוף הדרך ואחרי הכול מדובר בBMW...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות בידך, הנתון הזה עבור ה 2.0 156 כ"ס

עבור הגירסא המוחלשת - 10.1 שניות.

טוב אם זה הכן נכון אבל הגולף TSI הכן יותר מהירה ואני בטוח שגם יותר חסכונית אפילו בלי לבדוק ( השבוע בדקתי יצא לי 1:13 )

אבל בכל מקרה נראה לי שאם הייתה לי האופציה הייתי קונה את הBMW.

טוב לא נורא "נסתפק" בגולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW חדשה ב-160K, נחמד ביותר.

השאלה היא עם איזה איבזור היא מגיעה.

עלוב.. מזג מכני , בלי שום שליטה מההגה, מושבי בד, טאסות פלסטיק ..

אבל עדיין שווה כל שקל תכלס:D

redead- צודק , טעות שלי.

HONDA CIVIC hatchback-RED

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא יודע מה ההתלהבות מ-ה 118I, זה הגירסא המוחלשת עם מנוע 2.0 ליטר 136 כ"ס.

ההתלהבות נעוצה בהרגשה שהדבר הבא נותן לך בכיס-

top-10-car-keys-7-bmw.jpg

:lol:

לפותח השרשור, אל תתבאס קנית אחלה רכב. ואם זה ממש ממש ממש מפריע לך אז כנס לסוכנות ותראה מה הם מציעים.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנית אחל'ה רכב. המנוע והגיר של הגולף עדיפים על זה של הBMW והביצועים שלה עדיפים. מבחינת האיכות והאבזור, אני לא ממש יודע מה מגיע בגולף תמורת המחיר הזה וממה שנידמה לי בBMW לא מגיע הרבה ככה שאין פה ממש מה להתבאס. לגבי האיכות - האיכות של VW טובה ולא חושב שיש הבדל גדול ששווה להתבאס בגללו. ככה שסע לשלום, אין לך מה להתבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אתם נתקלתם בפירסומים האחרונים האלה? חתיכת הורדה במחיר הביאו..

ממש ביאסו אותי, רק לפי חודש קניתי את הגולף TSI עם כל האבזור במחיר דומה..

אל תתבאס. ה-1 היא אחת ממכוניות ב.מ.וו הפחות טובות - צפופה, לא נוחה וממש לא מאובזרת בגרסאות הנמוכות. בגרסת ה-118 היא גם כל כך חלשה שגם אם תרצה לנצל את ההנעה האחורית לא תוכל...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אותי יותר הדהים לראות באתר של bavarian motors שהם חברה לייבוא אישי מרצדס CLK 200 שנת 2008 ב-210 אלף שקל , ומרצדס SLK הצורה החדשה שנת 2009 ב-280 אלף שקל.

לא יודע מה איתכם המחירים האלה נראים לי כבר בלתי הגיונים..:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנפלאות הייבוא האישי. כשניתן לקנות ב.מ.וו Z4M בפחות מ-300000 שקלים (מחירון יבואן - 580000) זה אומר הכל...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור הכיצד המחירים המפורסמים שם הגיוניים אבל בכל מקרה שימו לב שרשום ק"מ- "עד 15,000" כלומר לא מדובר ברכב חדש, וזה כבר משנה את התמונה.

שנית, אין שום מצב שבעולם שZ4M תעלה בארץ פחות מ300K שח אלא אם כן מדובר ברכב משנת 2007 שעבר כברת דרך. אישית, לא הייתי קונה רכב ביבוא אישי שעבר קילומטראז' אלא רק רכב חדש, להוציא מקרים בהם אני מכיר לפרטי פרטים את ההיסטוריה של הרכב.

המחיר של Z4 חדשה לגמרי ביבוא אישי הוא גבוה בהרבה ממשומשת, ו5000 ק"מ זה כבר נחשב משומשת בארץ כל טוב. אגב, מחיר המחירון בישראל הוא לפני התוספות..רק "פרמיום פקאז'" תעלה בארץ כ55K שח. בכל מקרה המכוניות הללו עדיין עלו קרוב למחירו של בית (בדולרים), פשוט הדולר היה במשבר, היום כבר לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...