Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בבחירת רכב משפחתי 5+1 מקומות, בתקציב 105K

mobzy
שימו לב! השרשור הזה בן 4448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אבקש את עזרתכם בבחירת רכב משפחתי. להלן הדרישות שלנו:

מס' מקומות: אנחנו זוג עם 3 ילדים בגילאים 8-13. חשבנו שיהיה נחמד שפעם בחודש נוכל לקחת גם סבא/ סבתא לטיול משפחתי. זה אומר שרוב הזמן נדרשים עד 5 מקומות. ופעם בחודש צריך 6-7.

גיר אוטומטי (או רובוטי). לאישתי רשיון רק לגיר אוטומטי בלבד.

קילומטרז' צפוי - רוב השבוע ליד הבית. פעם בכמה סופ"ש טיולים. אני בונה על קילומטרז' 15-20K. זה יהיה רכב משפחתי יחיד.

בטיחות - כמה שיותר

אמינות - חשובה, אין לי זמן למוסכים.

תקציב - 105-110 אלף ש"ח.

חשבנו על מיניואן בין 2-3 שנים (פיקאסו/ FRV/ מאזדה 5/ פיג'ו 307SW). מה פיספסנו? על מה תמליצו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

נסה טויוטה וורסו. מימדים קומפקטיים ומבנה יותר משפחתי, כשצריך נשלפים 2 מושבים נוספים בדיוק למטרות כאלה של נסיעות מזדמנות. צריכת הדלק טובה בזכות הגיר הרציף המוצלח.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב במיניואנים הוא הגראנדיס. נכון שמחירו יקר, המנוע גדול, אינו ספורטיבי - אבל תמורה מהנה , ובאיפיון שלך צריכת הדלק אינה חשובה במיוחד. אני הייתי שם לב יותר לרמת ואיבזור הבטיחות וציוד נוחות לנהג ולנוסעים. מיניואן משפחתי אמור להיות עשיר בכאלו.

ה-307SW לא תהיה מהנה לכל המשפחה הגדולה (אולי רק לנהג).

תתלבט בין הפיקאסו והמזדה. עדיף רכב שאינו מליסינג כיון שאז תהנו מאיבזור עשיר יותר ולפעמים גם בטיחות גבוהה יותר.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את מאזדה 5 היה לי ואני יכול להגיד שהמושבים האחוריים מאוד לא מרווחים...חוץ מזה האוטו מצוין.

הפיקאסו מצוינת ומלאה בפיצ׳רים מגניבים, חוץ מזה היא לא מהנה לנהיגה.

לפיזו אין יתרונות מיוחדים וחסרונות בולטים.

על הfrv אני לא יודע הרבה.

אני יכול להציע לך על הפורד s-max שהיא יפה (לדעתי), בטוחה ובנוסף לכל מהנה (יחסית כמובן) לנהיגה.

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולקסוואגן טוראן דיזל 1.9,רכב מעולה בטיחותי,חסכוני מאוד(1ל14),ובעל מנוע 1900 TDI אמין מאוד

החיסרון היחידי הוא שהוא לא כ"כ מרווח(מרווח יותר מSW) אך לפי דעתי הבחירה הכי חכמה.

מה גם שהביצועים שלו לא רעים ובתקציב שלך אתה יכול להביא אחד דיזל די שמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...