Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגשת תלונה נגד שוטר

juop
שימו לב! השרשור הזה בן 5447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ליפני כשעה נעצרתי בטענה שאני נוהג עם פנסי ערפל, כאשר הדבר אינו נכון,

המישטרה הייתה מצד ימין שלי ולא יכלה ליראות אם אני נוהג עם פנסי ערפל או לא והוא החליט שכן

השוטר דיבר מאוד לא יפה צעק וניבל את הפה ועוד כל מיני בסיגנון "דבר אליי יפה" "סתום תפה" "שב בשקט"

הוא ביקש מימני לשבת באוטו בזמן שהוא נהנה לבזבז את כספם של אנשים על שטויות, חיכיתי ברכב ויצא אליי ילד בן 16

מתנדב מתקתק לי על החלון ובמילים האלה "קח קח ת'דוח ועוף לי מהעיניים" אומר לי... אמרתי לו שידבר אליי יפה ויש דרך להגיד

הוא הלך וחזר עם השוטר המבוגר, שאמר לי שעכשיו הוא יוסיף על זה שישבתי בלי חגורה באוטו כאשר הוא מכובה!!

השוטר הוא ר"סר , מה אני יכול לעשות נגד החלאה הזה ? יש לי את השם והמספר. בנוסף במקום חתימה שלי הוא רשם " נמסר ביד "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגעיל שיש שוטרים שמרשים לעצמם להתנהג בצורה כזו,

תיגש לתחנת משטרה ותגיד שאתה רוצה לפגוש את הקתצית - קצינת תלונות ציבור ,

זה לא יתן לך הרבה חוץ מתחושת סיפוק שאולי יעשו לו משהו , בכל אופן למח"ש אם היו לך תהיות אין לך למה לגשת

מכיוון שמדובר אך ורק בעבירות פליליות של שוטרים שהעונש עליהם הוא מעל שנת מאסר, יום טוב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוטר אינו יכול לתת שני דו"חות. מה שבד"כ עושים זה לתת דו"ח על העבירה החמורה ביותר, ובתיאור הנסיבות המיוחדות נכתבות שאר העבירות שביצעת, אם אכן היו כאלה.

שני דברים שחשוב מאוד לדעת הם מה כתב השוטר בתיאור העבירה ומה הוא כתב בדברי הנהג.

ענה על שני אלה או לחילופין העלה לכאן סריקה של הדו"ח, ונראה איך ממשיכים מפה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם שניים שבודאי חתמו דו"ח מפגש שוטר-אזרח ומערכת המשפט מניחה שאין להם ענין להתיחס אליך בגסות אם אתה התייחסת אליהם אחרת. (העלבת עובד ציבור ?) . אתה סובייקטיבי ואין לגרסתך סיוע.

שאר הסיפור שלך מדויק כמו הגיל שקבעת למי שהחלטת שהוא מתנדב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול ועוד איך. ההנחייה הפנימית היא לתת דו"ח אחד, אבל אין הוראה או תקנה שאוסרת זאת.

זאת הנחיה,לא הוראה, שמדברת על עבירות שיכול להיות ביניהן קשר סיבתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בכלל הראש עובד אחרת קצת ומעכשיו אני מקווה שגם אתם תחשבו על זה,

תמיד אם וכשעוצר אותי שוטר אני ישר מפעיל את הוידאו בפלאפון ומצלם מבלי שהוא יראה ככה שאם ויקרה משהו לא במקום אני אדע להיכנס בו איפה שצריך.

תחשבו על זה אנחנו כבר בזמנים שלכל אחד יש מצלמה איכותית או הקלטה בפלאפון שלו, דברים מהסוג הזה יכולים לעזור לכם מאוד במצבים מסויימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לפנות למח"ש ולהתלונן.

עד כמה שידוע לי, לא יעשה דבר בנידון, אלא אם כן העברה שנעשתה היא עברה פלילית חמורה.

רוב התיקים נסגרים, ורק מעטים זוכים לחקירה מעמיקה וליחס.

"תפקידה של מח"ש הינו לחקור חשדות לביצוע עבירות פליליות (בלבד) שבביצוען חשודים אנשי משטרה, ושעונשן מעל שנת מאסר. כן מוסמכת מח"ש לחקור עבירות כאמור, שבביצוען חשודים אזרחים יחד עם אנשי משטרה".

(ציטוט מתוך האתר שצרפתי).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם יכולים להתלונן עד מחר... כשוטר בדימוס אני יכול להעיד שזה ממש לא מעניין תת*ת לא של השוטר, לא של המתנדב ובכלל לא את מח"ש.

אני אישית דאגתי לפעול מתוך שכל והתחשבות רבה ולמי שהגיע הגיע, לא היה אחד שקיבל ולא הגיע לו. אז יש כאלה וזו המשטרה אין מה לעשות, אני מכיר מקרים שאנשים הלכו ממש ראש בראש עם מח"ש ובסוף התעייפו כי ראו שזה לטחון מים.

2 דוחות ניתן לתת ואני עד לכך במקרה שאדם קיבל 3 דוחות ברצף (חגורה,פלאפון והורדה מהכביש על שינוי מבנה רכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתם באמת חושבים שאם הוא ירשום מכתב, יפנה למפקד התחנה זה יעזור לו במשהו?

השוטר יקבל נזיפה או שסתם ישלחו מכתב למתלונן שהשוטר ואותו המתנדב טופלו משמעתית או משהו כזה ובזה יסתיים הסיפור.

כמו שנאמר, כל התלונות האלה משמשות בתור נייר טואלט בשירותים שלהם.

זה אותו דבר כמו הצבא, אני זוכר חייל אצלנו בבסיס התלונן למפקד בסיס על המפקד שהוא כביכול דיבר לא יפה.

מפקד הבסיס זימן אותו לשיחה ואמר לו שהנושא יטופל.

ככה הדברים האלה נסגרים אם אין לבנאדם הוכחה ביד שמשהו לא היה כראוי הוא יכול להמשיך להתלונן כמה שהוא רק ירצה כמובן שזה לא יעזור לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יעזור לו לבטל את הדו"ח שקיבל, אבל לשלוח מכתב לא מצריך יותר מדי זמן ומאמץ.

מפקד התחנה לא נכח באירוע ולא מכיר את הבחור, אבל אם כל אחד שמקבל דו"ח על עבירה פיקטיבית מאותו שוטר יתלונן, לפחות הוא יהיה מודע לבעייה, ויש להניח שימאס לו לקבל תלונות על השוטר מתישהו והוא יעשה משהו בנידון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בכלל הראש עובד אחרת קצת ומעכשיו אני מקווה שגם אתם תחשבו על זה,

תמיד אם וכשעוצר אותי שוטר אני ישר מפעיל את הוידאו בפלאפון ומצלם מבלי שהוא יראה ככה שאם ויקרה משהו לא במקום אני אדע להיכנס בו איפה שצריך.

תחשבו על זה אנחנו כבר בזמנים שלכל אחד יש מצלמה איכותית או הקלטה בפלאפון שלו, דברים מהסוג הזה יכולים לעזור לכם מאוד במצבים מסויימים.

מצבים שאתה מיד בהתחלה שש להגיע אליהם.גאוני.

ספר לנו ,כמה דוח"ות השוטרים נבהלו לעשות לך ? אתה באמת חושב ששוטר לא מתורגל בזה ? מצלמות בטלפון אתה המצאת היום ?

לעומת זה,"מענה רך ישיב חימה".-אם לא תצא מיד בהכרזת מלחמה על השוטר סיכוייך לצאת באזהרה טובים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את העניין עם המתנדב,ילד בן 16 יכול לתת לו את הדוח?

יש איזה מישהו שרוצה לקחת אותי כ"בן חסות" ולהיות המאסטר שלי למכוניות וללמד אותי כל מה שהוא יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...