Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא מיניואן טויוטה סיינה 2009 8 מקומות

david-av
שימו לב! השרשור הזה בן 4688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

מאחר ואין בארץ מיניואן ראוי, החלטתי לחשוב על כיוון של יבוא מארה"ב. המיניואן שבחרתי הוא טויוטה סיינה.

שאלותי הן: מישהו שכבר התנסה ביבוא אישי-אלו מכשולים ישנם בדרך?

מה קורה לגבי הביטוח? מה המחירון של הרכב לכשיימכר?

מאחר ואין את הדגם בארץ, מה קורה עם חלפים?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב 8 מקומות ? כי מיניואנים מלאים עם 7 מקומות יש הרבה, והמומלץ בהם הוא הפורד גלאקסי המעולה.

נקאמיצ'י - אתה היית מוביל משפחה של 8 נפשות ברכב שלמיטב זכרוני קיבל בערך 2 כוכבים במבחני ריסוק ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו ג'אמפי דיזל ידנית למשפחה ברוכת ילדים.

דווקא ראיתי סיינה בארץ. נהוגה על ידי דוסית עם מבטא צרפתי כבד ביותר.

כדאי לך לגשת לאחת הסוכנויות של יבוא אישי כי לבד נראה לי שתוכל הרבה קש.

אני לא אומר שזה לא אפשרי אבל נראה לי שווה לשלם למישהוא שעושה את זה לפרנסתו.

לגבי ביטוח, יבקשו ממך לקבל הערכת שמאות של אדון יצחק. אין בעיה אבל כמובן שפרמיה תהיה גבוהה.

לגבי חלפים. פעם היית צריך להצתייד באישור של יבואן רשמי שמוכן לתת לך שרות.

אני לא בטוח שזה המצב היום, אבל מומחים בתחום יגידו לך.

דרך אגב, סיינה באמת אחלה מיניואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי הטראוורס? לדגם שעולה 250 אש"ח יש 8 מקומות והוא מרווח בהרבה מהגלאקסי. מצד שני, הפורד יותר איכותי.

רכב ביבוא אישי - ככלל - אין בעיה לבטח לפי שומה פרטנית שתעשה לו. מצד שני, ההמלצה החד-משמעית היא להביא רכב שממילא נמכר בארץ משום שהטיפול בו במוסכים יהיה קל יותר, יש מלאי חלפים (נאמר וצריך להחליף דלת/כנף - אתה תחכה עד שיביאו במלוח מיוחד? ואתה יודע כמה זה יעלה?) והכי חשוב - הישראלים לא קונים כיד שניה משהוא לא מוכר.

אם כבר אתה נעול על רכב בייבוא ומדגם שלא נמכר בארץ ע"י היבואן, לפחות חפש משהוא שנחשב נפוץ יחסית - המוסטאנג, הסולסטיס וכו' אמנם מגיעות רק בייבוא אישי אבל הן לא נדירות כ"כ (ואפילו ניתן להסיע בהן 8 נוסעים, בהנחה שהם גמדים...).

סופו של דבר - פרט תקציב וצרכים וננסה למצוא לך כלה.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, תודה רבה על ההתיחסות

הצרכים-כרגע אני זקוק ל-7 מקומות, אבל תמיד כדאי לשמור על האופציה של עוד תינוק, לא?

יש לי כרגע את הגרנדיס, שנהניתי ממנה, אבל אני מחפש משהו יותר מרווח מאחור. הגלקסי נראה לי די דומה לגרנדיס

על הטרוורס חשבתי, הבעיה היא באיכות ובשמירת הערך שלו. הטויוטה שומרת על ערך הרבה יותר. (סוף כל סוף, יש גם שיקול כלכלי).

תקציב-עד 250 אש"ח.

דרך אגב, אני מתכוון לייבא רכב חדש ולא יד 2.

תודה לכולכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עוזר לך בהרבה, אבל הביאו לכאן די הרבה טויוטות סיינה, בבני ברק ובירושיללים ראיתי אותן כבר כמה פעמים.

ואפילו פתחו קטגוריה לדגם באתר יד 2, יש שם כמה מכוניות משומשות למכירה ועוד מלא הצעות של סוכנויות שמוכות לייבא בהזמנה:

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=16&SubModelID=1092&FromYear=&UntilYear=&Auto=&fromPrice=&untilPrice=&Info=&SubSubModelID=0&OwnerID=&fromKM=&KM=&fromEngineVal=&untilEngineVal=&EngineTypeID=&fromHand=&Hand=

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הום ישבתי נהגתי בטראוורוס של לקוח שלי, פעם ראשונה שאני רואה את הרכב ואישית מאוד הופתעתי. הוא מעוצב נורא יפה, העיצוב שלה נורא קשוח ועגול ומודרני, באמת תענוג לעין.

עיצוב הפנים טוב גם הוא, רק האיכות לא גבוהה, אבל ללא ספק העיצוב מפצה על כך ופסילת הרכב ע"פ האיכות היא טעות חמורה.

הרכב גם נוח, מאוד מרווח, דיי נוטה לצד בפניות, כוח זמין בכל מצב וצריכת דלק בינונית -.

לדעתי, הרכב מאוד שווה, אהבתי נורא.

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי גרנדיס מתחרה יותר ב- S MAX של פורד. הגלקסי גדול ומרווח ממנו. לדעתי, לך בדוק את הגלקסי לפני שאתה נכנס להרפתקה של יבוא אישי.

אם אתה רוצה ואן ממש גדול, אז ליונדאי יש ואן חדש וגדול בשם i800

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מולטיפלה - טוב אמרת - ואן.

הI800 הוא ואן, שזה אומר איכות נמוכה ונוחות לא בשמיים, הכל לטובת הובלת נוסעים באופן עסקי, ואן אסלי.

הסיינה והטראוורוס לעומת זאת מיניואנים, זאת אומרת איכות טובה יותר, נוחות ועיצוב הרבה יותר טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ השברולט טראוורס 2009 בהחלט יכול ליהיות רכב משתלם! והוא דיי עונה על דרישותך, להביא רכב מארה"ב שאין לו יבוא סדיר לארץ ולהגיד ששמירת הערך שלו תיהיה טובה? אפילו שזה טויוטה!

http://www.auto.co.il/%D7%9B%D7%AA%D7%91%D7%94-22189,76-%D7%A9%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9C%D7%98-%D7%98%D7%A8%D7%90%D7%95%D7%95%D7%A8%D7%A1-%D7%A0%D7%97%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C.aspx

http://www.chevrolet.com/2009traverse/

בנוסף אתה יכול לבדוק את אחיו של השברולט טראוורס שהוא הביואיק אנקלייב שזהה לו במידות אך הרבה יותר מפואר וגם מצליח יפה בארה"ב.

http://www.auto.co.il/view.aspx?article=86

http://www.buick.com/vehicles/2009/enclave/overview.do

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם אתה מתכוון לקנות חדש,לא יהיה כל כך הפרש בין הארץ לארה"ב,הפרשים יש ברכבים יד שנייה או כאלה שעולים במינימום 350K וצפונה,לטעמי השברולט טראוורס בהחלט עונה למפרט שביקשת וגם עם יהיה הפרש של כמה אלפים על תישכח שזה לא פשוט להביא רכב לארץ ומה גם שיש לך את עיניין הביטוח! עם אתה מיתעקש לייבא אז כמו שציינו לפני הביואיק אנקלייב בהחלט אופצייה מעולה.

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
אתה חייב 8 מקומות ? כי מיניואנים מלאים עם 7 מקומות יש הרבה, והמומלץ בהם הוא הפורד גלאקסי המעולה.

נקאמיצ'י - אתה היית מוביל משפחה של 8 נפשות ברכב שלמיטב זכרוני קיבל בערך 2 כוכבים במבחני ריסוק ?

בדקתי קניה של גלאקסי אבל כשגיליתי שהוא מגיע (כמו S-MAX) ללא גלגל רזרבי, פסלתי על הסף... ערכת התיקון מתאימה רק לתקרים "פשוטים" - במקרה של חתך בצמיג, אתה בבעיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי קניה של גלאקסי אבל כשגיליתי שהוא מגיע (כמו S-MAX) ללא גלגל רזרבי, פסלתי על הסף... ערכת התיקון מתאימה רק לתקרים "פשוטים" - במקרה של חתך בצמיג, אתה בבעיה...

אני בטוח שהבחור כבר רכש שני רכבים מאז:wink:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4688 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...