Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להכנס לעסקי המולטימדיה לרכב..

xirth
שימו לב! השרשור הזה בן 5452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.. אני חדש לגמרי בתחום, ואחרי נסיעה ברכב של חבר שיש בו סט בשווי 1500 ש"ח בסה"כ התאהבתי בהבדל שעושים מגבר ורמקולים אחוריים נורמליים..

בבעלותי פיג'ו 309 מתפרקת אך נוסעת שעליה ארצה להרכיב מערכת נורמלית.. אך בגלל שגורל הרכב לא סגור עדיין ואני לא יודע עוד כמה זמן אוכל לסוע עליו אני רוצה לדעת אם אפשר להעביר את כל מה שאני קונה לכל רכב אחר שאני מתקדם אליו ?

אוקיי התקציב שברשותי הוא 1500 שקל, אני לא מבין במה צריך אבל אני יכול להגיד שאני מחפש

איכות טובה עם ווליום נורמלי, לא משהו גבוה, הווליום שיש לי עכשיו ברדיו דיסק בלי פירמה ובלי רמקולים מאחורה ועם רמקולים לא ידועים מקדימה מספיק לי, אבל האיכות על הפנים..

אז איכות > כמות אצלי כרגע..

תגידו לי מה צריך לשים, אני יודע שהתקציב אומנם נמוך, אבל הבנתי שאפשרי לעשות עם זה משהו..

אני מעדיף שהרדיו דיסק יהיה MP3 או עם כניסת AUX, אחת משתי האופציות האלו יאפשר לי לחסוך את כל הדיסקים שאני צורב |:

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להעביר מערכת מרכב לרכב זה דבר ראשון.

דבר שני אני במקומך הייתי בתקציב הנתון קונה רק HU בלי מגבר וזוג רמקולים נחמדים אני מאמין שזה יעשה את העבודה אם אתה לא מחפש משהו מפציץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלתי באיזה חנות ואמרו לי בדיוק מה שאתה אמרת

הוא הציע לי רדיודיסק MP3 של פנסוניק ב600 שקל וזוג רמקולים אחוריים של פיוניר ב500, הוא לא דיבר על התקנה אבל הוא אמר שאם אני מחפש איכות ולא ווליום מטורף זה יעשה את שלו.. הוא אומר שלא צריך בנתיים רמקולים קדמיים כי האחוריים יבלעו אותם במילא משהו כזה.. כמה מזה נכון ? וכדאי לעשות את זה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, זה ממש לא נכון שרמקולים אחוריים יבלעו את הקדמיים. הכל תלוי לאן תווסת את העוצמה מהרדיו דיסק, לרמקולים אחוריים או קדמיים.

דבר שני, אני ממליץ ללכת על רמקולים קדמיים ולא אחוריים כי המוסיקה אמורה לבוא מקדימה ולא מאחורה כי למשל אם אתה נמצא בהופעה אז אני מאמין שאתה תעמוד עם הפנים לבמה ולא עם הגב.

אלכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני חושב שעדיף רמקולים קדמיים.

אולי מי שיישב מאחורה לא ישמע בדיוק ברמה שאתה שומע אבל אל תשכח שרוב הזמן אתה זה שנוהג ברכב ואתה זה שאמור להנות מחווית השמיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל , אין קשר למולטימדיה לרכב... :)

דבר שני, אם התקציב שלך 1500 ש"ח הייתי ממליץ לך לקנות קומפוננט של מורל הפשוטים (חדש 650 שח , יד 2 אפשר למצוא ב 250 שח) ולהתקין אותם מקדימה!

תקנה מגבר פשוט ביד 2 אפילו 2 ערוצים רק כדי שיתן יותר הגברה לקומפוננט.

והכי חשוב זה HU, אם הסגנון שלך הוא יותר אלקטרוני, מיינסטרים ומוזיקה שחורה הייתי ממליץ על פיוניר.

אם אתה יותר בכיוון של רוק, פופ, ישראלי הייתי ממליץ על אלפיין וקלריון.

רק תבדוק שיש כניסה ל USB (חשוב!) ו AUX IN כדי לחבר נגנים למיניהם...

HU אמור לעלות בסביבות ה 800 שח, מגבר וכבלים יד שניה אפשר למצוא ב 400 שח ורמקולים ב 400 שח בערך ויש לך מערכת סבבה לגמרי!

עוד משהו, אני כל החיים למדתי שהכי טוב זה לקנות יד 2! הייתי מרכיב מערכות של 5000 שח ב 2000 שח מיד 2.. אני מאמין שמי שקונה מוצר חדש מהחנות גם שומר עליו טוב!

אז תדפדף בפורום של המכירות של האודיו לרכב ואני מאמין שתצליח להרכיב מערכת שלמה (כולל סאב) ב 1500 שח! גם תהנה ממוצרים שבמחיר חדש חורגים הרבה מהתקציב וגם פחות יכאב הלב אם יגנבו... לא עלינו! :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שומע בעיקר רוק לסוגיו.. הרבה גיטרות..

איך מערכות של פנסוניק לסגנון הזה ? מה מומלץ יותר לסגנון ?

וסלחו לי על הבורות אבל קומפוננט זה הרמקולים הקדמיים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5452 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...