Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילה (בשירותים? בכיור? בשכל? אהה.. באוטו! במילים אחרות: אנא למד לכתוב כותרת)

עמר
שימו לב! השרשור הזה בן 5480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבוע טוב,

לפני שבוע הלכתי למוסך הייתה לי בעיה במזגן הוא לא קירר,הוסיפו לי גז והמכונאי אמר לי שהרדיאטור סתום ויש מצב שיתפוצץ לי צינור. ובאמת זה מה שקרה אתמול. אני פותח את המכסה מנוע והכל בצבע ירוק ורדיאטור ריק מנוזל.מה עליי לעשות?ברור לי שצריך להחליף רדיאטור, אבל כדאי להחליף את כל הצנרת כי ניראה לי שיש עליה כבר קורוזיה. והאם זה מסוכן שהכל שם מלא נוזל(כל חוטי החשמל, הצנרת,המזרקים)?האם נחוץ גם לעשות שטיפה בקיטור?

יש לציין שזה רכב מסוג הונדה סיוויק 99 SR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב,

לפני שבוע הלכתי למוסך הייתה לי בעיה במזגן הוא לא קירר,הוסיפו לי גז והמכונאי אמר לי שהרדיאטור סתום ויש מצב שיתפוצץ לי צינור. ובאמת זה מה שקרה אתמול. אני פותח את המכסה מנוע והכל בצבע ירוק ורדיאטור ריק מנוזל.מה עליי לעשות?ברור לי שצריך להחליף רדיאטור, אבל כדאי להחליף את כל הצנרת כי ניראה לי שיש עליה כבר קורוזיה. והאם זה מסוכן שהכל שם מלא נוזל(כל חוטי החשמל, הצנרת,המזרקים)?האם נחוץ גם לעשות שטיפה בקיטור?

יש לציין שזה רכב מסוג הונדה סיוויק 99 SR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמר שלום רבבבבבבבבבבב

כמדומני שהתחלת את ברגל שמאל , את חברותך ואת זגותך לשאול שאלות ולקבל תגובות ותשובות מקצועיות.

אתה פשוט לא קורא את כללי הפורום, ובניגוד לכללים, אתה מתחיל בכך שאתה לא כותבת ראויה, פותח כפל שרשןרים באותו נושא, ונשען בטעות או בכוונה, על האות האחרונה בכותרת וזה נראה כךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך. המלצתי לפני שהשרשור ינעל\ פנה למוסך או למכון רדיאטורים לבדיקת הסיבות לחוסר נוזל קירור, לבדיקת נזילה אפשרית, תרמוסטט תפוס, צנרת מים מגומי או מתכת קרועה, רדיאטור סתום או נוזל, תרצוסטט תפוס, חדירת מים לשמן ועוד.

חיפוש בנושא ופנייה מיידית למוסך, תמנע ממך עוגמת נפש אפשרית.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין גרר ותיגש למכון ראדיאטורים , אם הכל מלא נוזל ירוק סימן שבאמת התפוצץ צינור .

ובקשר לקורוזיה, ככל הנראה שמערכת המים מאוד מוזנחת, דבר שיחייב החלפה של מרבית החלקים אם לא כולם.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5480 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...