Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו היה בהשקה של שברולט קרוז ויכול לספר קצת?

shellcase
שימו לב! השרשור הזה בן 5464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי שהיא התקיימה אתמול בנתב"ג, יש כאן מישהו שהיה, ראה, יכול להרחיב?

אודה על כל מידע.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכתבה הזו על השקת הקרוז, נכתב ש-UMI לא מוסרים פרטים על מנוע הדיזל 150 כ"ס שלפי הבנתי משווק גם הוא. האם מישהו יודע מה פשר השתיקה הזו? האם הקרוז אכן תשווק בארץ גם עם מנוע הדיזל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו משם ולפי מה שראיתי במפרט של שברולט קרוז LT ,יש לה מנוע 1800 עם 140 כ"ס, 17.95 קג"מ ב3800 סל"ד.

תיבת הילוכים אוטו' 6 מהירויות טיפטרוניק. חישוקי אלומניום 17 אינץ, 6 כריות אויר, בקרת יציבות,abs.

מחירה 131,900. אני אהבתי את העיצוב פנים של האוטו ומבחוץ גם לא רע.

בהמשך אני יעלה כמה תמונות שצילמתי. אני לא מוצא את הכבל של הפלאפון:wink:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויטלי, איך איכות החומרים ? טובה ? באמת קרובה לאופל אינסיגניה כמו שנאמר במבחנים ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול הייתי בהשקה ואני חייב לציין שהאוטו מאוד מרשים איכות חומרים מרשימה הנדסת אנוש מעולה ורמת האיבזור היא ענקית הכוללת מחליף דיסקים ל-6 דיסקים הפעלת אורות אוטומטיים חיישני תאורה ועוד מלא דברים שאני לא זוכר אפשר לראות בתמונות הבאות איך ניראה הפנים והחוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי, אבל מכוערת רצח. מה זה הפרונט הזועף הזה?!

סלח לי, אבל הפרונט של הגולף לא מלכת היופי אפילו הייתי אומר סתמי ומכוער!!!.

אתה משווה פרונט אגרסיבי לעומת פרונט פשוט וסתמי כמו של הגולף.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרונט שמזכיר את הדייהולט אוויאו. איך אפשר להשוות חוסר פרופורציה כזה לפרונט של הגולף גם אם הוא משעמם.

הרכב מבפנים נראה כמו רכב ליסינג אופייני, בעיקר באזור המושבים האחוריים.

הדשבורד וסביבת הנהג מצועצעים ונראים דיי זולים בתמונה.

בקיצור הדבר הזה הוא יורש לשברולט אופטרה?

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי, אבל מכוערת רצח. מה זה הפרונט הזועף הזה?!

פרונט שמזכיר את הדייהולט אוויאו. איך אפשר להשוות חוסר פרופורציה כזה לפרונט של הגולף גם אם הוא משעמם.

הרכב מבפנים נראה כמו רכב ליסינג אופייני, בעיקר באזור המושבים האחוריים.

הדשבורד וסביבת הנהג מצועצעים ונראים דיי זולים בתמונה.

בקיצור הדבר הזה הוא יורש לשברולט אופטרה?

אייל, אני מאמין אם אתה ממש תחוש את האוטו ולא תסיק מסקנות מהתמונות תבין עולם אחר לגמרי ולגבי שאלתך האם היא יורשת את האופטרה ממש אבל ממש לא!!! הקרוז הוא רכב אחר לחלוטין!!!! השלדה תוכננה בגרמניה ע"י מהנדסים, של אופל התיבה תוכננה באוסטרליה המנוע בפיתוח קוראני העיצוב פותח בשיתוף ארה"ב אוטו אחר לחלוטין איכות החומרים מאוד איכותית חבל שאתה לא יכול ממש לחוות את האוטו ולא להסיק ע"פ התמונות.

אגב רמת האיבזור, הוא הגבוהים בקטגוריה והרכב הוא המרווח ביותר בקטגוריה למעט הונדה סיוויק.

אם הייתי מצלם גם את ה-1.8 הייתה מבין איזה רכב הוא מה גם שתלוי בצבע.

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות שברולט ניסתה לעשות משהו יחסית מעניין עם העיצוב (מה שאי אפשר להגיד על הגולף החדשה. אני חייב להוריד את הכובע בפני VW, הם הצליחו לגרום ל-MK6 להיראות ישנה ומכוערת יותר מה-MK5. דורש כישרון).

המושבים נראים זולים וחבל. הקונסולה המרכזית דווקא נראית מעניינת - אבל אי אפשר להסיק דבר על איכות החומרים מהתמונה. את ההגה אהבתי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד אהבתי את פנם הרכב, וזה נראה כאילו היא יותר ממשפחתית, גם בפנים הרכב אפשר לראות זאת וגם בגודל הכללי של הרכב.

למרות שאם תסתכלו על הרכב תראו שכמה אנשים התעצלו במקומות מסוימים, כמו בחלון האחורי שבסוף, עשו משולש קטן ושחור מפלסטיק. למה צריך אותו? ואת האמת היא נראית כמי שתעשה בעיה לגבוהים במושב האחורי. גם היה עדיף לשים משטח פלסטיק במקום הבד הזול הזה שיש על הדשבורד.

אבל בגדול, עם המחיר הנכון( ורוב הסיכויים שיהיה לה את המחיר הזה) היא יכולה להצליח יפה מאוד גם בפרטי וגם בליסינג.

הא ועוד דבר, זה רק אני או שהקונסולה המרכזית ממש, אבל ממש מזכירה את הCTS?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אני מאמין אם אתה ממש תחוש את האוטו ולא תסיק מסקנות מהתמונות תבין עולם אחר לגמרי ולגבי שאלתך האם היא יורשת את האופטרה ממש אבל ממש לא!!! הקרוז הוא רכב אחר לחלוטין!!!! השלדה תוכננה בגרמניה ע"י מהנדסים, של אופל התיבה תוכננה באוסטרליה המנוע בפיתוח קוראני העיצוב פותח בשיתוף ארה"ב אוטו אחר לחלוטין איכות החומרים מאוד איכותית חבל שאתה לא יכול ממש לחוות את האוטו ולא להסיק ע"פ התמונות.

אגב רמת האיבזור, הוא הגבוהים בקטגוריה והרכב הוא המרווח ביותר בקטגוריה למעט הונדה סיוויק.

אם הייתי מצלם גם את ה-1.8 הייתה מבין איזה רכב הוא מה גם שתלוי בצבע.

יניב

תוכל לומר מה האינטרס שלך בכל העניין הזה? (ולמה אסור לי שתהיה לי דיעה?)

והאם ביצעת נסיעת מבחן על הרכב הזה שאתה ממהר כ"כ להתלהב ממנו?

אם מדובר בשברולט שאמורה עם מנוע ה1.6 להתחרות בקבוצה 2, אז איך היא לא יורשת לאופטרה?

אני לא קונה את כל השעטנז הזה, ואני לא חושב שיהיה הימור גדול מדי לומר שהרכב הזה מיוצר בקוריאה במפעלי דייהו, והוא מבוסס על מכלולים שמופיעים גם בדייהו אחרות.

אגב, אם יהיו תקלות יפנו אותי לגרמנים שיפנו אותי לאוסטרלים שיפנו אותי לקוריאנים שיפנו אותי לחברת האם שבכלל פושטת רגל בקרוב? :-D

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5464 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...