Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת פילטר אויר פתוח של R1 RACING SPORTS בהונדה CR-V + תמונות

gmb
שימו לב! השרשור הזה בן 7384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

כפי הידוע, קניתי לאחרונה את ה CR-V... אוטו שאני מאוד מרוצה ממנו. כבר הספקתי לטייל איתו (צפונה) לרדת איתו (מתחת לאוטו לבדיקות) ולנסוע איתו (עד לעבודה, בחזרה ולמוסך לצורך טיפול)

את הטיפול עשיתי, טיפול 80,000 (הטיפול הכי גדול שיש לרכב, למרות שהרכב עבר רק 28,000 קילומטר כשהוא שנת 2000)

הנזק הסתכם ב1300 ש"ח... לא נורה... הרבה יותר זול מהב.מ.וו...

לאחר רפרוף בדפי הטיפול ראיתי כי פילטר של החברה יעלה משהו כמו 160 ש"ח, לא כולל מע"מ ולא כולל עבודה...

נגיד 200 ש"ח כולל הכל... החלטתי להשקיע טיפה יותר (להכנס למינוס קטן בבנק) ולקנות את ה R1 RACING SPORTS. פילטר אויר פתוח...

לאחר ניסיונות שונים ונשנים להתקינו לא הצלחתי לפרק את הפילטר האויר המקורי (את הקופסא שלו ליתר דיוק...) אז ניסיתי שוב פעם הבוקר... הצלחתי (לאחר ששברתי איזה פין קטן למטה.. לא משהו חשוב, בדקתי)

הבאתי את הפילטר, אך אבוי... גומי לא יכול לשבת על גומי (גומי של הפילטר אויר וגומי של צינור האויר שמוביל למנוע...) מה גם ששניהם היו בגודל שונה... צריך מתאם... שיט... למה אף אחד לא אמר לי.. אוניברסלי אלעק... טוב, חיפשתי מתאם, (משהו כמו 400-500 ש"ח... מישהו אמר כמו העלות של הפילטר עצמו!?) לא מצאתי... הלכתי לחפש פיתרון מאולתר...

באחד מניסיונותיי לחבר גומי שיתלבש על הגומי השני יצא במקצת הגומי של הפילטר האויר ממקומו... ראיתי שהוא ניתק בקלות... הוצאתי אותו, והפלא ופלא, הצינור של הכניסת אויר למנוע בעל אותה צורה כמו הגומי הזה.. 22 שניות לאחר מכן הפילטר כבר ישב על הצינור עצמו, האטימות נראית ממש טובה...

מתניעים, בודקים שאין כניסה לא רצויה של אויר מכל מיני מקומות מוזרים... ומתחילים לשחק עם הגז... איזה רעש!! אדיר... כל כך כיף רק לשבת ולשמוע את זה..

סוגרים הכל, מנקים קצת, יוצאים לבדיקה...

רעש יש... שיפור במהירות, לא יודע.. קשה קצת לקבוע זאת... אבל מה שכן, התגובה ללחיצה על הגז היא טיפ טיפה יותר רגישה... אולי אפילו אפשר להגיד שיש שיפור ממש מועט מצד המנוע.. לא משהו רציני...

אבל, יתרון במחיר יש, יתרון בהספק יש (אולי), יתרון לשימוש בטווח ארוך (אני מקווה שיש), כיוון שעלות הפילטר תתקזז בתוך 2-3 טיפולים בהם הייתי צריך להחליף פילטר מקורי...

בואו נראה איך זה יחזיק ואיך יתפקד..

יש למישהו דעה לגבי ביצוע החיבור של הפילטר אצלי? האם בכלל זה טוב מה שעשיתי? איך לנקות את הפיטר הזה? לנקות אותו לאחר נסיעה בשטח? איך לנקות? מתי לנקות בשימוש רגיל? בכל טיפול? או יותר מזה?

בתודה מראש לכולם, ומקווה שהתמונות יצאו יפות... יש למישהו טיפים/רעיונות לעוד דברים כאלה?

רמי

נ.ב

המחשב מחשב בצורה מיידית את השינוי בספיקת האויר או שמא צריך לתת לו לרוץ ככה איזה כמה ימים עד שימצא את המצב האופטימלי?

IMG_3753.jpg

IMG_3781.jpg

IMG_3780.jpg

IMG_3779.jpg

IMG_3778.jpg

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ לא רק שהפילטר יושב ממש על הדיסטרבוטר אבל ממש עליב וזה לא ממש בריא

לפילטר גם המיקום שלו קרוב מאוד למנוע (שפולט חום, הרבה חום) הוא גם לא מקבל משם

אוויר קר שזה גם לא טוב.

My Dream: Shelby Mustang GT500 Eleanor

FIAT TEMPRA 1.6 92

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ יש צינור שמתחבר לקופסא והולך לתחתית הרכב לאזור הפגוש,

צריך לפחות לחבר את הקצה השני שלו לפילטר אוויר, שינשום גם קצת אוויר מבחוץ.

לפי איך שזה נראה חוץ מרעש , זה לא נותן כלום...

סתם דוגמא לצינור סמי-חאפרי שמותקן אצלי :

14071356.P1010002.jpg

נ.ב. נקה את המנוע , הוא נראה ממש רע.... קצת לחץ אוויר קצת ספריי סיליקון והכל יהיה בסדר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד כוחות זה לא ייתן, אבל יקל על טיפול וזיהוי של תקלות/נזילות כל עוד שעושים זאת כמו שצריך.

למעט זאת, יש אנשים שהאסתטיות חשובה ואוהבים לשמור על תא מנוע נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

יש לי שאלונת! לחבר יש הונדה סיויק קופה עם דוד לחץ של דראגון-- אתמול היינו בחניון ענק בראשון ופתחתי לו את הפילטר המקורי --נהיה רעש ממש טוב ומפחיד מהאוטו , הוא ואני חשנו הבדל מידי, מיהרנו לשים את הפילטר בחזרה כדי שלא יצוצו בעיות!

שאלתי היא-- אם אני אשים פילטר אינטק של שימוטה יהיה שינוי (אפילו מינמלי) ??

והאם יהיה שינוי יותר טוב\פחות טוב מאשר הדרך שבה פתחתי את הפילטר אתמול??

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ יש צינור שמתחבר לקופסא והולך לתחתית הרכב לאזור הפגוש,

צריך לפחות לחבר את הקצה השני שלו לפילטר אוויר, שינשום גם קצת אוויר מבחוץ.

לפי איך שזה נראה חוץ מרעש , זה לא נותן כלום...

סתם דוגמא לצינור סמי-חאפרי שמותקן אצלי :

14071356.P1010002.jpg

נ.ב. נקה את המנוע , הוא נראה ממש רע.... קצת לחץ אוויר קצת ספריי סיליקון והכל יהיה בסדר.

אני באמת צריך לנקות את תא המנוע

אני פשוט עובד קצת באזור שם בימים הקרובים, רק לאחר מכן אני אנקה... אין לי כוח לנקות כל פעם מחדש...

יש לי את הצינור שמכניס אויר מבחוץ (המקורי שהיה מחובר לקופסא של הפילטר המקורי...

אני צריך למצוא דרך להאריך את הצינור הקיים ולחבר לשם את הפילטר אויר...

הבנתי שיש כאלה מתאמים... מישהו יודע מחירים בערך? באמת הפילטר יושב קצת קרוב למנוע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ לא רק שהפילטר יושב ממש על הדיסטרבוטר אבל ממש עליב וזה לא ממש בריא

לפילטר גם המיקום שלו קרוב מאוד למנוע (שפולט חום, הרבה חום) הוא גם לא מקבל משם

אוויר קר שזה גם לא טוב.

איך אני מרחיק אותו משם?

מאריך את הצינור של האויר? יש לזה פיתרון כלשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב הזה יראה פעם חול???????????

אני מאמין שכן

האויב הכי גדול בגיפים עם פילטר פתוח זה חול

כדאי שתדאג לנקות אותו אחרי כל סיבוב בחול

מקווה שעזרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הרכב הזה יראה פעם חול???????????

אני מאמין שכן

האויב הכי גדול בגיפים עם פילטר פתוח זה חול

כדאי שתדאג לנקות אותו אחרי כל סיבוב בחול

מקווה שעזרתי

זה בדיוק מה שבאתי להגיד..

למה לשים פילטר פתוח בג'יפ .... זה ממש מסוכן , בנסיעה בשטח יש אבק , בוץ חול ... או כל דבר דומה... אם הטעות האבק או חול יכנס לך לתוך המנוע דרך הפילטר , זה יהיה ממש ממש לא טוב עם נזק לבלוק במקרה הרגרוע ונזלק לראש ולבכונות במקרה הטוב.

אני מ'קווה שאתה לא בקטע של שטח ודיונות.

וכמו שהרבה לפני אמרו המיקום של הפילטר ממש לא מוצלח.... הסתכלתי יותר לעומק בתמונות האלה ... ואם תשים לב יש שם מי פתח עגול כזה שמשם האויר נכנס לפילטר המקורי .. אתה צריך לקרב את הפילטר הפתחו החדש שלך יותר לכיוון של הפתח ההוא ... שם אתה תקבל הרבה אויר קר שנכנס מתתחת לאוטו...

1.6 206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להשכלה כללית .

קרב מסנן אויר כזה לCR-V עולה כ60 ש"ח

כך שלא צריך להיבהל.

סימל יעקב

מנהל מוסך - מומחה וולוו הונדה

מדריך ירי מעשי בשעות הפנאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להשכלה כללית .

כך שלא צריך להיבהל.

מסנן אוויר של פולו עולה כמעט פי 3 מהסכום הנ"ל :!:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להשכלה כללית .

כך שלא צריך להיבהל.

קרב מסנן? מה זה?

אם אתה מתכוון למסנן האויר של הרכב, אז טעות בידך... זה 157 ש"ח... לפני מע"מ לפני עבודה (ממש עבודה, לפתוח, להוציא ת'ישן, להכניס ת'חדש, לסגור)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...