Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הדרך הכי פחות מסוכנת לנסיעה מירושלים לטבריה ?

Yakird12
שימו לב! השרשור הזה בן 5485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר בבוקר אני צריך לסוע לטבריה אני גר בירושלים בפסגת זאב ומי שמכיר את הדרך יודע שאני אמור לעבור הרבה כפרים ערביים בדרך , אני קצת חושש לסוע בכביש 437 , כביש 60 , 90 וכו'...הדרכים האלה אכן מסוכנות או שאני סתם פחדן ? מה אתם אומרים מהי הדרך הכי בטוחה והכי קצרה ? ( בבקשה תשובות רציניות ולא להגיד לי לעשות עיקוף מכביש החוף עד חיפה ואז לשבור ימינה עד לכינרת:roll:).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל מבוסס סטטיסטיקה.

כמה פיגועים/רציחות/אבנים היו במסלול שאתה בוחר?

זה שלפני מס' ימים רצחו שני שוטרים לא אמור להשפיע מהותית על הסטטיסטיקה אלא אם כן מדובר בשינוי מגמה ואז עדיין מוקדם להסיק מסקנות.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי קצר זה כביש הבקעה דרך ים המלח ישירות לטבריה, אבל בגלל הפיגוע שהיה שם לא מזמן איני יכול להמליץ אליו מטעמי בטחון.

כל השאר זה שטויות ולא משנה באיזה דרך תיסע אין שום סכנה כל הכפרים די רגועים עכשיו.

(החודש יצא לי לנסוע פעמיים ירושלים - חרמון ואני עדיין כותב פה:wink:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם מה שדני אמר.

אני גם מפסגת זאב ואני נוסע הרבה לחיזמה שועאפט ואדי ג'וז וממש לא מסוכן אז הכפרים שהדרך עוברת בהם זה כלום לעומת מה שאתה נכנס באיזור שלנו.

זה לא שאתה עוצר בתוך הכפר לקנות ממתקים אתה פשוט עובר בדרך שם ובדרך כלל הכבישים מתים חוץ מגמל או שתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך התחבורתית הבטוחה ביותר בעולם היא תעופה. אבל אין מנחת בטבריה.

הדרך התחבורתית הבטוחה השניה היא בשיט. אבל נהר הירדן יבש, אז גם דרך זו יורדת.

הדרך הבטוחה השלישית. רכבת. אבל אין רכבת לטבריה. (לא שבירושלים היא ממש עובדת)

אתה יכול לנסות אוטובוס. אך אתה רוצה לסוע לטבריה בשבת (בלעדיי?) אין תחבורה ציבורית בישראל הפומנטליסטית.

לרכב על גבו של סוס, גמל או חמור... ארוך מדי, ואנו גם נגד העתעמרות וניצול של חיות חסרות ישע.

נסה לנהוג בעצמך. אבל הכל על אחריותך. ואם תגיד שאני המלצתי לך. אכחיש ואומר שאתה משקר :lol:

ועוד דבר קטן, אם אתה חושב שהדרך לטבריה מסוכנת. חכה חכה כשתגיע ליעד ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תדאג אני נוסע בכבישים האלו הרבה ועוד לא נתקלתי במשהו שהפחיד אותי (חוץ מנהגי מוניות שכנראה ההיגיון שלהם עובד הפוך).

החתימה שלי אינה מיישרת קו עם כללי הבד"ץ המרה"ל ריה"ל השב"ח ישתב"ך שמ"ו

חבר במועדון ה5...מטר אורך :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבת שלום.

הדרך הפחות מסוכנת מבין שלושת הכבישים, אניני בטוח יודע.

אבל הדרך שבה ההסתברות הכי גבוהה שתקבל דוח על מהירות - היא בכביש 90. (דרך הבקעה)

מלכודת הדבורה פועלת בכביש באופן קבוע ומגמתי לאורך כל הכביש.

מניסיון של שלש נסיעות בחודש באותו קו וחזרה.

ד"א לפני חודש נעקצתי שם במהירות 112 קמ"ש.

להזכירך בכביש זה מהירות המקסימום 80 קמ"ש.אנא להעביר הלאה.

בתודה מראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני טברייני שנוסע בדרכים האלו המון(משרת באיזור רמאללה).דרך הבקעה יכולה להרתיע במיוחד לאור הפיגוע האחרון,חוץ ממנו כבר שנים שלא היה שם שום אירוע,כביש 60 שמחבר בין חיזמא ל90 ייכול להיות קצת בעייתי יש לפעמים אירועים של אבנים ובקבוקי תבערה אבל זה בעיקר בשעות הלילה וגם די נדיר.(אם אתה רוצה ליווי על הציר דבר איתי.)

בעיקרון גם דרך כביש 6 הדרך מהירה ובהחלט בטוחה ואין את כל המכמונות שיש באיזור הבקעה.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום מסוכן גם לצאת מהבית.

אתה יכול למצוא את עצמך נוסע בדרך אחרת אבל חס וחלילה

אני למזלי בכל השירות שלי בענתות, המקרה היחיד של זריקת אבנים על הרכב שנסעתי בו היתה בצומת עיסוויה (שזה בתוך ירושלים)

לדעתי אין לך מה לדאוג, אחרי הפיגוע תמיד יש נוכחות צבאית יותר גבוהה, תיסע ממחסום חיזמא עד שתגיע למישור אדומים ומשם תתחבר לכביש הבקעה

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך הבקעה היא הכי מהירה. הסיכון הגדול בה הוא (לטעמי) לא פיגועים או כל אירוע על רקע לאומני, אלא העובדה שרובו המוחלט של הכביש הוא דו-נתיבי, עם הרבה שטחים מתים (היו בכביש לא מעט תאונות).

אם כבישים רחבים ובטוחים (יחסית) הם בראש מעייניך, רד בגשר הגבעה הצרפתית לכביש 1, וממנו ל-443 (זהירות מהדבורה בדרך). במחלף בן שמן עלה על 6, כל הדרך עד מחלף עירון, דרך ואדי ע'רה ועוקף עפולה (זהירות בכביש הסרגל ובכניסה לעפולה - מלכודות לייזר), ומשם לצומת גולני, ימינה בצומת דרך צומת פוריה בואכה טבריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כירושלמי וכתושב פסגת זאב גם אני מצטרף להמלצה על נסיעה בכביש הבקעה. אין שום הצדקה לנסיעה בדרך אחרת ולתת לאוייבנו את ההרגשה שאנו מפחדים לנסוע בכבישים שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרשור זה נמחקו מספר הודעות.

אני מתחייב בזאת שהבא שיזכיר כאן משהו בעל אופי פוליטי יוכנס למעקב. חאלס עם השטויות!

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5485 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...