Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צה לגבי רכישה של יונדאי גטס מאוויס.. דעתכם

bdog
שימו לב! השרשור הזה בן 5507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אמא שלי מחפשת רכב בעיקר אמין וחסכוני בלי ביצועים יותר מדי וגאדג'טים. הוצעה לנו באוויס יונדאי גטס שנת 2006 עם 82K מהשכרה. האוטו עם מנוע 1.4 (לא השתיין). קיימת פגיעה בשלדה מאחורה להלן מה שרשום בבדיקה של קומפיוטסט:

שלדת מרכב, משמעות נמוכה, סימני פגיעה מאחור, סימני פגיעה קורת אורך ימנית, סימני פגיעה קצות שלדה, הלחמות חיבורים לא מקוריים. תקוני מרכב, משמעות: סימני פגיעה מאחור, הולפו חלקי מרכב, דלת/תא מטען הוחלפה, פח אחורי, סימני תיקון בתא מטען+חומר, מעיכות/מעוך/שריטות בצבע + פגמים.

על האוטו אוויס רוצים 40 אלף ומוכנים לתת שנה אחריות על מנוע וגיר. אמא שלי לא תחפש למכור את האוטו ב3-4 שנים הקרובות. האם ניתן לסמוך על אוטו כזה ברמת סבירות ממוצעת? מה דעתכם?

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אוויס מוכרים את הרכב כנראה שהוא לא עד כדי כך גרוע. כמובן שאתה חייב לקחת את הרכב לבדיקה מטעמך במכון בדיקה, בשום פנים ואופן אל תסתמך על הבדיקה שהציגו לך באוויס. ואת זה אני כותב עם כל הכבוד שיש לי לאוויס.

בבדיקה מטעמך אתה עלול לגלות שהסעיף "הלחמות חיבורים לא מקוריים" מקבל משמעות גדולה בהרבה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השילדה מאחור זה כמעט בכל רכב השכרה/ליסיניג שזה תוצאה של עליה במהירות על במפר, ככה שלא תצפה למצוא רכב בלי הבעיה הזאת

ואהבת לרעך כמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם אומרים אפשר לקנות, בלי לצפות שבעיה מסוג זה תגרום לטרטורים חוזרים במוסך? אגב הבדיקה של אוויס היא מקומפיוטסט בכל זאת יש צורך בבדיקה עצמאית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השילדה מאחור זה כמעט בכל רכב השכרה/ליסיניג שזה תוצאה של עליה במהירות על במפר, ככה שלא תצפה למצוא רכב בלי הבעיה הזאת

כן, ממש.

עליה במהירות על במפר תגרום להחלפת דלת אחורי, והחלפת פח אחורי.

ואני רוצה, שתסביר לי משהו.

נניח, אני ברכב ליסינג, עולה על במפר במהירות 100 קמ"ש.

איך זה משפיע על השילדה, וכיצד זה יכול לגרום לפגיעות המתוארות בדו"ח הבדיקה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתם אומרים אפשר לקנות, בלי לצפות שבעיה מסוג זה תגרום לטרטורים חוזרים במוסך? אגב הבדיקה של אוויס היא מקומפיוטסט בכל זאת יש צורך בבדיקה עצמאית?

בדיקה מטעמך במכון בדיקה אחר, אוביקטיבי ככל האפשר, היא כמעט בגדר חובה.

לגבי טרטורים במוסך - הסעיפים שציטטת לא משפיעים באופן ישיר על האמינות של הרכב ואי אפשר להסיק מהם שום דבר על כמות הביקורים הצפויה לך במוסך בעתיד. כדי לקבל, אולי, שמץ של מידע שיוכל ללמד אותך על הצפוי אתה צריך לקחת את הרכב לבדיקה מטעמך ולבדוק בציציות את היסטוריית הטיפולים והתיקונים של הרכב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי אתה צוחק או מה?

האוטו הזה קיים באלפים! מה נדבקת לרכב עם עבר כזה? חפש אחד נקי עם ק"מ נמוך יותר ובלי תאונות.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...