Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור עצוב וקצת מצחיק

tzach205
שימו לב! השרשור הזה בן 7386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני מספר ימים נסעתי עם חבריי לחוף המבודד באשדוד, בחוף הזה יש כיכר שלאחר הסופה כוסתה בחול, אנחנו נסענו לשם כדי להחליק קצת בכיכר... :lol:

החוף הזה (חוף העיגולים) ידוע גם כמקום מועדף למעשים של מבוגרים בלבד בתוך מכוניות.

בקיצור כשנכנסנו לחניה של החוף ועשינו סיבוב כדי לבדוק אם יש במקום שוטרים מיותרים

נדהמנו לראות מכונית לימוד נהיגה מבית ספר מכובד מאוד באשדוד (את המורה עצמו אני לא מכיר) כאשר חלונות המכונית מכוסים אדים.

התקרבנו למכונית ונעמדנו לידה כ 2 דקות, חבר שלי לקח את מספר הטלפון של אותו מורה

ויום לאחר מכן התקשר אליו סתם כדי לצחוק עליו קצת, הוא אפילו הציע למורה, בצחוק כמובן, ללכת איתו אל אותו חוף כדי לממן את שיעורי הנהיגה. המורה אגב לא הכחיש ואף הודה שלא מדובר באישתו...

יום לאחר מכן המורה התקשר אל אותו חבר ושאל אותו אם בכוונתו לפנות למשטרה.

מסקנה: אותה בחורה היתה תלמידתו של המורה.

לא אתי ולא מקצועי!!!

205

לנצח תשאגי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אתי ולא מקצועי!!!

מאיפה הסקת את זה? אם הוא בוגד באשתו - עיניינו הפרטי. אבל מאיפה לך לדעת שזה היה עם אחת מהתלמידות שלו ?

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אתי ולא מקצועי!!!

מאיפה הסקת את זה? אם הוא בוגד באשתו - עיניינו הפרטי. אבל מאיפה לך לדעת שזה היה עם אחת מהתלמידות שלו ?

הסקתי את המסקנה כי המורה התקשר לחבר שלי ושאל אותו אם בכוונתו לפנות למשטרה...

"על ראש הגנב בוער הכובע"

205

לנצח תשאגי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו! מה הסיפור?! למה להיכנס לאנשים למיטה/אוטו...? לא עניינו של אף אחד...

באותה מידה אני גם לא מבין מה עניין המשטרה... אז אני רוצה לעשות את זה באוטו, ואני עושה את זה במקום מספיק מבודד בכדי לא להזיק ולפגוע בציבור, למה צריך לשלם על זה קנס?

נ.ב. - לא קיבלתי קנס.... :lol:

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא רוצה לממן ככה את השיעורים - שיבושם לה.

אני מימנתי חלק נכבד מהשיעורים בתיקון המחשב של המורה וצריבת דיסקים של סרטים כחולים (בשנת 1998 מי שהיה לו צורב היה מלך :lol: )

לגבי בגידה באישה/בעל/חברה/חבר - לדעתי גועל נפש, אבל זה בינו לבינה... לא ענייננו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מימנתי חלק נכבד מהשיעורים בתיקון המחשב של המורה וצריבת דיסקים של סרטים כחולים (בשנת 1998 מי שהיה לו צורב היה מלך :lol: )

לגבי בגידה באישה/בעל/חברה/חבר - לדעתי גועל נפש, אבל זה בינו לבינה... לא ענייננו.

זה לא בגידה, הוא סה"כ העביר אותה טסט פנימי :wink:

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בגידה, הוא סה"כ העביר אותה טסט פנימי :wink:

ובדק שמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...