Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה קומפוננטים אתם ממליצים

שימו לב! השרשור הזה בן 5503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה קומפוננטים אתם ממליצים במחיר של עד 450 ש"ח

חשבתי על אחד מאלה

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=23401

או

http://zap.co.il/model.aspx?modelid=472469

שיהיו מחוברים למגבר הזה

http://www.cartoys.com/Default.cfm/p/JBL_GT5A604/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון קשה לקבוע מה יותר טוב מכיוון שזה מאוד סובייקטיבי וזה תלוי באיזה אופי צליל אתה אוהב,אני יכול להגיד שלטעמי אחד הסטים הוא גרוע ואתה תשמע את שנייהם ודווקא תחליט ההפך ממני ולכן קשה לקבוע.

בעיקרון משמיעה של רמקולים של מורל ושל jbl לטעמי המורל יותר טוב אבל גם השני לא רע אבל מבין השניים הבחירה שלי תהיה המורל ועם יש אופציה למתוח את הקתציב טיפה אז הייתי הולך על הדוטק אוביישן או על סט של פולס עם טוויטר יותר רציני אבל עדין גם בתור סט רגיל ללא שום שינוי הפולס/טמפו הם תמורה מעולה למחיר שהם עולים.

מקווה שעזרתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כמו שice man רשם..לך תשמע קודם את שניהם ותחליט

אני אישית ממליץ לך על הפולס משתלם מאוד למחיר שלו!!

בהצלחה..

בן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אפשר לשמוע את זה מישהו מכיר חנות בתל אביב או חולון ?

המגבר שלי מוציא 60RMS והקומפוננטים צריך 120RMS האם זה מספיק או עדיף לקנות כבר את ה JBL שדורש 70RMS

או שיש לי אפשרות לחבר את זה איכשהו בגישור כי המגבר נותן בגישור 160RMS ? או שגישור זה רק לסאב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בחנות של pompa יש חדר תצוגה שבו אתה יכול לשמוע רמקולים של מורל,תנסה ליצור איתם קשר לבדוק עם זה אפשרי ומתי זה אפשרי.

הנה האתר שלהם:

www.pompa.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר שלי מוציא 60RMS והקומפוננטים צריך 120RMS האם זה מספיק או עדיף לקנות כבר את ה JBL שדורש 70RMS

או שיש לי אפשרות לחבר את זה איכשהו בגישור כי המגבר נותן בגישור 160RMS ? או שגישור זה רק לסאב

??????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...