Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו 147 - שאלות, תהיות ויעוץ.

CornHolio
שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לאחר כשנתיים בביצת הליסינג,החלטתי לרכוש רכב שיתן לי קצת יותר מדרך יעילה להגיע מנקודה א' לנקודה ב'.

התחלתי לחשוב איזה רכב יתן לי אמינות בסיסית טובה כך שהוא יוכל לשמש אותי בעבודה (30000 ק"מ בשנה פחות או יותר) אבל יגרום לי לחייך חיוך מטומטם בכל בוקר שאני ירד לחניה וכמובן, ידני! :-)

ממה שקראתי בשרשורים בפורום הבנתי שמעבר למספר מצומצם של מחלות (משולשים, טיימינג) אלפא 147 תוכל לתת לי מענה מצויין לצרכים והדרישות שלי מרכב.

אני מדבר על דגמי ה1.6 120 כ"ס או גרסאת ה2 ליטר משנתון 2002-2003.

הייתי רוצה לדעת קצת יותר על האוטו מאנשים בפורום שיצא להם להחזיק 147.

רשמים, חוויות, יעוץ לאלפיסט המתחיל וסיפורי מוסך יתקבלו בברכה.

מעבר לזה, לא עולה לי בראש עוד רכב שמקביל לאלפא בפרמטרים שאני רוצה. אבל אם למישהו פה יש רעיון לרכב אחר, אני פתוח להצעות. :-)

תודה

יואב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק האוטו שיגרום לך לחיוך דבילי על הפרצוף בכל בוקר אבל, אם היית עושה חיפוש היית מוצא מלא דיונים עליו. כמו כן מומלץ לבקר את הפורום של מועדון אלפא רומאו (וגם שם - קודם כל לבצע חיפוש!) :

http://www.iaroc.org.il

בהצלחה !

דניאל

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי דניאל

כבר עשיתי חיפוש וקיבלתי מושג די ברור לגבי ה"מחלות" של הרכב, מוסכים וטיפולים והבנתי שמדובר ברכב בעל אמינות סבירה בהחלט.

השאלה הגדולה היא, באמת יוצא לי לנסוע הרבה מעל הממוצע והשאלה האם זה הרכב שיתאים לשימוש מאוד אינטנסיבי שאני מתכנן לו.

מחיפוש גם בפורום של האלפיסטים וגם בפורום הזה, לא הצלחתי לגבש דעה בעניין.

מעבר לכך, לא אתנגד לשמוע גם על רכבים אחרים שיתנו לי הנאה מנהיגה, נוחות, אמינות וכמובן נשמה בטווח המחירים של ה147 למרות שאני די נעול.

בכל אופן, תודה על התשובה המהירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הקילומטראז' - אני נסעתי על שלי למעלה מ-20 אלף ק"מ בחצי שנה (ואז מכרתי עקב מעבר לחו"ל). לא היו בעיות מיוחדות (מנוע 2 ליטר). הרכב נוח יותר מרוב המכוניות שנעות על הכבישים.

לגבי המתחרות- אני מניח שזה מאוד סובייקטיבי אבל כשאני קניתי היו על הכוונת גם מיני קופר וליאון טורבו. כולן היו בטווח התקציב וראיתי אקזמפלרים יפים של כולן. הבחירה נפלה על האלפא בגלל שיש בה משהו מיוחד שקשה להסביר (וכמו שאתה רואה, גם היום...בחו"ל, על אף מבחר גדול מזה שקיים בארץ, בחנייה יש אלפא).

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא 147/156 הן המכוניות הכמעט יחידות שאינן מוגדשות שבאמת עושות לי את זה.

כל אחד חייב פעם אחת (לפחות) בחיים להיות בעלים של אלפא רומאו.

אני מאמין שגם אני אצטרף בעתיד למשפחה המיוחדת הזו.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה מצוינת.

אציין רק כי ההבדל בין גרסת 105 / 120 כ"ס לא כזה משמעותי מבחינת ביצועים (יש הבדלים מבחינת האבזור, זה עניין לשיקולך האישי כמה משמעותיים) ולכן אם אתה כבר מוכן ללכת על 120 - אז הייתי אומר ככה, עדיפה 105 שמורה היטב על 120 פחות שמורה מאותו שנתון. מכיוון שהצע ה-147ים לא כל כך גדול, אז קח את זה בחשבון.

בהצלחה, לכשתמצא מועמדת אתה מוזמן לפורום / מועדון IAROC להתיעצויות נוספות בדבר תוצאות בדיקה, מוסכים, לשאול אם מי מהחברים מכיר את הרכב הספציפי וכו'.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האלפא 147/156 הן המכוניות הכמעט יחידות שאינן מוגדשות שבאמת עושות לי את זה.

עידן

כנראה שלא ישבת מאחורי הגה של ב מ וו רצינית, S2000 או משהו בסגנון.

ומה עם פרארי? למבו? המממ..

ברוח התקופה- "כמה פעמים זה כמעט יחידות"? :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להפריע לחגיגה - אבל אני לא חושב שדובר על טווח מחירים של הונדה S2000 , פרארי , הלכת קצת רחוק לא?

בכל אופן גם אם היה לי 200-400K , הייתי נשאר באלפא , ולא באיזה בימר .

האלפא מוכנה....

ואתה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגת פעם במטוס? נראה לי בבואינג 747 הרבה יותר טוב

בכל מקרה מדובר על רכבים בטווח המחירים הנמוך יותר\ וכאן לאלפא כרכב אטמוספרי יש איזה ריגוש מאוד מיוחד לצד רכבי הטורבו בטווח המחירים שלו(אני מדבר עד 100 אלף ש"ח וגם זה יותר מידי

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5521 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...