Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על רנו מגאן II

gulewen
שימו לב! השרשור הזה בן 5479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,

אני מעוניין לרכוש רנו מגאן II דגם confort expression שנת 2005

(מה זה בכלל confort??? מכיר comfort :roll:)

אשמח אם מישהו שיש לו היכרות עם הדגם ייתן חוות דעת על סמך התרשמותו האישית.

חוצמזה 3 שאלות:

1. האם הרכב רואה מוסך בתדירות גבוהה?

2. צריכת דלק? זהה למגאן רגילה?

3. למה בלוחות יד 2 הרכב, שנת 2005, נמכר במחיר של כ- 10% מתחת למחירון של יד 2? בגלל שהרכב לא סחיר? בגלל שהמחירון לא מדוייק? סיבה אחרת? אני לא מדבר על רכב ספציפי אלא על כל הקבוצה שמתומחרת נמוך.

תודה על ההתייחסות :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפורט זה הדגם ביניים של רנו זה אומר ארבע חלונות חשמל 6 כריות אוויר טסות ורכב סך הכל בסיסי ונוח למדי (רק לשם השוואה הדגם של הליסנג הוא ביסנס הוא מגיע עם שתי חלונות והכל יותר פשוט) לגבי רואה מוסך או לא תבדוק הנעות בוקר!

קניתי לפני חודש רנו מגאן 2 2004 הלכתי לבדיקה הכל היה מצויין הגעתי הבייתה היה לי רעש בהנעת בוקר זה גלגלת שיניים של הטיימניג (דיפייזר) הסורקים לא עולים על הדבר והרעש נובע מלחץ שמן נמוך בשעות הבוקר - תיקון קרוב לארבע אלף ש"ח - צריך טיימינג וכל זה.

סך הכל אני מרוצה מהרכב - החלק הנ"ל הוא פאק סידרתי ברכב הזה - תבדוק את הצירים של הדלתות ציר שחורק מצריך החלפה של כל המעצור דלת שעולה בחברה 1000 ש"ח לא כולל הרכבה וצבע (אני מצאתי בפירוק ב150 ש"ח)

סך הכל אני מרוצה מהרכב הוא יפה מפנק נוסע מצויין אם אתה בודק את כל הדברים שנ"ל את נמנע מהוצאות מיותרות.

אני במגעים עם החברה להשתתפות בטיפול.

לדבי טיפולים אם הרכב צריך לעשות טיפול לא להתעצל תעשה אותו אתה לא בעל הרכב הקודם. אצלי שמו שמן מנוע לא בתקן אז גם ככה צריך להחליף- תכיר את הדברים האלה טוב לפני שאתה קונה. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למחיר הרכב הזה מציף את שוק הליסינג והוא רכב צרפתי אנשים לא אוהבים צרפתיות לי זה לא מפריע כי לא קניתי בשביל למכור עוד שנתיים קניתי רכב אני יטפל בו שישרת אותי לחמש שש שנים טובות.

סך הכל אני חושב תמורה טובה למחיר -רכב מאוד מאוד בטוח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 בהייבריד ? זה הכל ? בשביל מה כל המערכות המסובכות ועלויות המצברים שייצורם רעיל ומזהם יותר מכל אורך חיי מנוע רגיל אם בבראבו TDI 1.9 סטיישן 6 הילוכים מרווח עושים ממוצע טוב יותר ? (לא צריך לרדת ל- 1.5 כמו ברנו ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לחברי הפורום,

אני מעוניין לרכוש רנו מגאן II דגם confort expression שנת 2005

(מה זה בכלל confort??? מכיר comfort :roll:)

אשמח אם מישהו שיש לו היכרות עם הדגם ייתן חוות דעת על סמך התרשמותו האישית.

חוצמזה 3 שאלות:

1. האם הרכב רואה מוסך בתדירות גבוהה?

2. צריכת דלק? זהה למגאן רגילה?

3. למה בלוחות יד 2 הרכב, שנת 2005, נמכר במחיר של כ- 10% מתחת למחירון של יד 2? בגלל שהרכב לא סחיר? בגלל שהמחירון לא מדוייק? סיבה אחרת? אני לא מדבר על רכב ספציפי אלא על כל הקבוצה שמתומחרת נמוך.

תודה על ההתייחסות :mm_yeah:

לאשתי יש את הדגם הזה (אחרי שאחי הדליק אותה על האוטו ואחותה, שהיה לה כזה, חיזקה את הכיוון הזה) ובסה"כ היא (והאמת, גם אני) מרוצה. מדובר ברכב ברמה בטיחותית גבוהה, מתוכנן להפליא לבעלי תינוקות למשל, תא מטען ענק, נוח, מאובזר ובעל ביצועים סבירים למשפחתית "עממית". אם יש לך שאלות ספציפיות, אשמח לענות.

1. תלוי מי שואל. כעיקרון, הרכב עושה טיפול כל 30 אלף ק"מ או שנתיים, אלא אם מרבית הנסיעות הינן עירוניות ואז היצרן ממליץ על טיפול כל 15אלף ק"מ או שנה. תיקונים? תלוי איזה רכב קנית, שמור או אחד ששחטו אותו וכן האם זה רכב רגיל או "לימון". בסה"כ המוניטין שיצא לנו משנים קודמות הוא של רכב פחות אמין מהיפניות למשל, אבל יש כאן בפורום לא מעט שנוסעים שנים עם רנו ולא יודעים את פשר השמועות. כנ"ל לגבי סיטרואן למשל.

2. המגאן שלך מבחינה מכאנית זהה עד כמה שידוע לי לדגמי הביסנס וה-PR. כך שצריכת הדלק אמורה להיות זהה. ממוצע של 1 ל-11 בערך.

3. כל הרכבים המשומשים כמעט נמכרים כיום מתחת למחירון.השוק של המשומשות במצב גרוע כבר זמן מה וכעת עם המשבר הכלכלי מצבו אף הוחמר. אז יש רכבים שנמכרים 4-5 אחוז מתחת ויש 15-20 אחוז. הרנו במקום טוב באמצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

20 בהייבריד ? זה הכל ? בשביל מה כל המערכות המסובכות ועלויות המצברים שייצורם רעיל ומזהם יותר מכל אורך חיי מנוע רגיל אם בבראבו TDI 1.9 סטיישן 6 הילוכים מרווח עושים ממוצע טוב יותר ? (לא צריך לרדת ל- 1.5 כמו ברנו ).
בהחלט צודק. להייבריד אין שום יתרון בצריכת דלק על מנוע דיזל מודרני. גם סוג של "פוזה".
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה חיפוש על רנו גם באתר הזה, וגם באתרים אחרים. תקרא גם תגובות. אין עשן בלי אש.

אישית, (להלן חוות דעת סובייקטיבית בלבד, מנקודת המבט האישית והפרטית שלי) גם עם מקל לא הייתי נוגע ברנו בישראל. גם בגלל הרכב, והרבה בגלל היבואן שמספק לך שרות ומייבא חלפים.

אני מקווה שהז'אנדרמריה הצרפתית ( Police et Gendarmerie Francaises ) שפועלת כאן לא תמחק את האמור.

יואב

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל עם חיפוש על בעיות בקורולה...

ואני מקווה שההודעה שלך תמחק ומה שיותר מהר.

כי אחד כמוך אשר מעיד על סמך רכב אשר היה ברשותו לפני 10 שנים זה הטעיה במקרה הטוב..

המאגאן ובמיוחד מהדור השני הינה רכב טוב מאוד, ובתצורת ה 4 דלתות הוא גם כיום אחת המשפחתיות הטובות ביותר.

מודל 2004 סבל מבעיות חשמל אשר בעיקרם נבעו מהתקנות מקומיות, במודל 2005 ומעלה הבעיה נפתרה כמעט במלואה.

בניגוד לקודמי אשר היה ברשותו רכב לפני 10 שנים, לי בחמש שנים האחרונות יש מאגאן, ולאחר 200,000 ק"מ מצטברים ללא כל בעיה אני בהחלט יכול להעיד על רכבים אמינים מאוד ללא בעיות ולו הקטנות ביותר.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי מגאן שנת 2006 במשך שנה וחצי (מליסינג). בממוצע פעם בשלושה - ארבעה חודשים נאלצתי לעבור לרכב חלופי כי הרכב פשוט היה נתקע.

מה הוחלף בו?

סלילי הצתה, מחשב לוח שעונים, חיישנים בגיר האוטומאטי, מאריכי הצתה וכו'. כל התקלות הנ"ל תוקנו במוסך מורשה של רנו.

מבחינת נוחות זה רכב נהדר, נעים ובטיחותי. מבחינת אמינות - לי היה סיוט לא קטן, אבל הנסועה השנתית שלי חורגת בהרבה מהממוצע.

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחראי רכב בחברה אני יכול לדווח על רכב אשר בשנה ושמונה חודשים גמא עד כה 127,000 ק"מ, מלבד 4 מנורות חזית שום תקלה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע אני ממליץ לך לא לקנות את הרכב הזה, למען האמת המגאן משנת 05-08 (עם ובלי הESP לצורך העניין) אז ככה לחבר שלי יש בחניה שניים כאלה אחד 06 ועוד אחת 07

ה 06 גמא כבר 115 אלף קילומטר

לעומת 07 שגמא כבר 70-75 אלף קילומטר.

שמע אנחנו נהגים חדשים ואני יגיד לך שלבחור יש רישיון 4 חודשים

שני המכוניות ביחד היו במוסך לטיפולים 6 פעמים זאת אני זוכר לפי המכוניות החילופיות שקיבל, האוטו לא מעביר חודש בלי להיכנס למוסך

בפעם הראשונה זה היה הגיר שיום אחד החליט להיתקע על P באוטו עם 50 רלף קילומטר, יום למחרת הלכה התאורה בלוח שעונים, אחר כך באוטו השני התקלקל התאורה של הדש בורד כלומר של המזגן וכל זה, אחר כך התחילה נזילה, היו עוד שתי דברים ששכחתי האמת, אני יכול לברר לך אם זה חשוב לך

בכל מקרה אני מאוד אוהב את האוטו הזה מבחינת נסיעה הואסופר נוח וממש מפנק

אם הייתי צריך לבחור אוטו בשבילי הייתי קונה בגלל האמינות מאזדה 3 , אבל אם הייתי צריך לבחור מליסינג אוטו שלא אני מטפל בו מכל קבוצה שתיים זה היה המגאן ללא ספק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נסעתי עד לאחרונה עם מגאן דיזל ידני1.5 EX גיר ידני

הרכב נוח להדהים. יושב טוב על הכביש . ביצועים סבירים לא יותר.

צריכת דלק מדהימה ממוצע של 17 לליטר ואני נוסע הרבה . המיכל של קרוב ל 60 ל' והייתי גומא כמעט 1000 קמ לפני מילוי.

בטיחות מצוינת ואני מדבר כאחד שעבר תאונה קשה עם הרבב ויצא בלי שריטה.

אנשים שראו אותי יוצא מהאוטו לא האמינו שאני בחיים בכלל.

כל הכריות אויור נפתחו , הרכב התהפך איזה פעמיים.

יצאתי ניקיתי ת'חליפה מהזכוכיות והזמנתי גרר של הביטוח .

הרכב עבר קמ לא מועט בשנתיים [120,000] והיה במצב מצוין .טיפולים סנטדרטיים.

בהצלחה

העיקר זה המזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק עם האגדות האורבניות על מצברי NIMAH ועלות ייצורם.

רכב חשמלי הוא העתיד, ויפתור אותנו מזיהום בקנה מידה של 90% .

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...