Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אילן זגגות לא מוכן להחליף שמשה בגלל שריטה מה עושים?

hagggg55
שימו לב! השרשור הזה בן 5507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,ברשותי סובארו אימפרזה כמו בחתימה שלי הבחנתי היום בחדירת מים חזקה מהגג באוטו

בדיוק מעל המראה לאחר בדיקה קצרה הבחנתי במים שחודרים בקטע קטן של חלודה שנמצא בדיוק

בחיבור בין הפס השחור הארוך לגג,עכשיו הרמתי טלפון לאילן זגגות ברחוב ישראל ב''ק בתל אביב לנסות

עזרה ראשונה כלומר אולי לבצע איטום מסוים שיפסיק את החדירת מים.

כשהגעתי אליו בא מנהל המוסך הסתכל על השימשה הקידמית ומיד אמר לי שאין ביטוח לשימשה בגלל שהיא שרוטה

וכל מה שאני ירצה לעשות יהיה מעכשיו בתשלום.

תיקון איטום השמשה הוא דרש ממני 100 שקלים

החלפת שימשה 1250 שח

עכשיו אני שואל :למה אני משלם ביטוח שמשות, לא ידעתי שאין ביטוח לשימשה שרוטה :!:

מה עושים עכשיו אני רוצה להחליף את השימשה בגלל השריטות וגם כי צריך בשביל לתקן את החלודה

אני מניח שיצטרכו לפרק אותה.

הא משהו נוסף: מנהל המוסך צילם לי את הרכב והשמשה הקידמית מה זה אומר?

האים מישהו מכיר דרך אחרת בתיקון חדירת המים לרכב ללא פירוק השמשה?

האים עליי לשאת בעלויות התיקון במידה וארצה להחליף שמשה?

השריטות נוצרו כתוצאה שלא החליפו בזמן וישרים {ככה קניתי את הרכב ולא ראיתי כלום את האמת}

אשמח לעזרה ממכם תודה.

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפנה לחברת הביטוח בטענה שהשמשה סדוקה ושאילן זגגות לא רוצה להחליף.

אני בטוח שיפתרו לך את הבעיה.

אם זה לא היה עוזר, נראה לי שהייתי מגיע אליו בפעם הבאה עם סדק עמוק יותר... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי רפי וגבריאל תודה רבה,אבל קודם כל איך אני אמור לדעת שאין כיסוי לשריטה על השמשה?

לא אמרו לי כלום על זה מחברת הביטוח רק אמרו שיש כיסוי לשמשות זה הכל.

איך בכל זאת אני יכול לתקן את חדירת המים לרכב?

האים כדאי לגשת לפחח שיכול לבצע את התיקון?

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רשום שחור על גבי לבן (או כחול, או אדום) בנספחים שמגיעים אליך עם הביטוח. זה שיש לך ביטוח מקיף לרכב אומר שעל כל שריטה קטנה הביטוח יחליף לך דלת? :?

בכל מקרה, מאחר וכעת אתה לא תלוי בביטוח - גש לכמה מקומות ובקש הצעת מחיר לשמשה חדשה מקורית \ חליפית \ מפירוק כמו גם הצעת מחיר לתיקון החלודה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש אנטנת רדיו, בחלקו הקדמי של הגג, אז אני חושד שחדירת המיים הנה מבסיס האנטנה וכדאי לבדוק זאת.

בברכה - רפי לין :-)

בגרנד לאונה האנטנה היא במשקוף השמאלי (צד נהג).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב,תודה על העזרה בינתיים אבל חברים אני מבוטח בחברת הראל ולא קיבלתי מהם שום מידע על

זה שאין ביטוח לשריטה על השמשות רק אמרו לי יש ביטוח שמשות כולל הכל ואין לי ביטוח מקיף.

נכון לעכשיו החלפת השמשה פחות חשובה לי,מה שיותר חשוב איך אני מסדר את חדירת המים לרכב

שוב זה מגיע בדיוק מעל המראה המרכזית בגג כלומר יש קצת חלודה שמשם חודר המים.

אני צריך חוות דעתכם איך עליי לתקן את הבעיה הזאת והאים זה מצריך פירוק של השמשה הקידמית.

כמובן שאים יש סיכוי שבעזרת סיליקון או חומר אחר ימצא פיתרון אז אשמח להסבר איך לעשות זאת.

שאלה נוספת:לשם מה מנהל המוסך באילן זגגות צילם לי את השמשה?

תודה לכולם.:|

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמשה צולמה כדי שיהיה להם תעוד שביום שהיית אצלם השמשה הייתה שלמה ואם לאחר מכן תופיע עם שמשה שבורה, הם יסיקו ששברת אותה בכוונה (כפי שכמה לפני כאן רמזו לך לעשות) ואז הם יוכלו להוכיח שהשמשה הייתה שלמה וכנראה ששברת אותה בכוונה כדי לקבל החלפת שמשה במסגרת ביטוח שבר שמשות שלך.

המסקנה - אל תשבור השמשה כי אתה עוד עלול להיות מואשם בנסיון הונאה, קבלת דבר במרמה וכו' שאלו הן עבירות פליליות

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי תיקון הנזילה:

לא עם סיליקון, הוא יגרום לעוד חלודה.

אתה צריך לגשת לפחח, לפרק חלון קדמי, לעשות תיקון פחחות באיזור הנגוע בחלודה ולהחזיר את השמשה אח"כ.

חובה לפרק שמשה כי סביר להניח שבמסגרת החלון יש חלודה (כלומר מתחת לשמשה) ובאיזשהו שלב זה יפוצץ לך את החלון

(היה פה לא מזמן שרשור של בחור עם DL שזה מה שקרה אצלו)

אגב, אם אתה ממש להוט להחליף חלון, תעשה לו פיק באיזור החלוד אבל עם כלי שזה לא ישאיר סימן של שבר חיצוני, ככה שיראה כאילו החלודה שברה את החלון מהלחץ.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך חלודה יכולה לגרום לכזה לחץ שישבור את החלון?

גם אצלי מתחיל לבצבץ מעט חלודה במיקום הזה מתחת לגומיות, כיצד למנוע את התפשטות החלודה? האם שימוש בממיר חלודה יעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב לכולם,מה עלות של תיקון כזה כלומר פירוק והרכבה של השמשה הקידמית ותיקון החלודה ?

מישהו ממכם מכיר פחח טוב באזור גוש דן שמוכן לעשות עבודה כזאת ?

חברים זה דחוף לי מאד מיכוון שחודר לי מים בדיוק מעל המראה וזה מטפטף על ידית ההילוכים וליד הבלם יד

וזה עושה שלולית.

תודה ושבת שלום.:oops:

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לתקן את האזור החלוד יש לפרק שמשה, שמשה סדוקה/שרוטה נוטה להשבר בזמן הפירוק שלה וגם כך, כאשר השמשה שלמה, לפעמיםלפעמים היא נשבר או נסדקת במהלך הפירוק, לכן נמנע הזגג להתחיל את העבודה לפני שאתה יודע שאתה תשלם עליה או על השמשה במידה ותשבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב דניאל,תודה על העזרה והמידע אבל קיבלתי הצעת מחיר לאיטום הנזילה מאילן זגגות

בסכום של 100 שח כמובן שאני מניח שהם יפרקו את השמשה יאטמו אים איזה חומר אין לי מושג

ואחר כך יחזירו את השמשה.

מה דעתך\כם בנושא האים כדאי להמתין ליום שמש ולגשת לאילן זגגות לביצוע העבודה?

כמו כן האים כדאי לגשת לאחד הכפרים של בני דודנו לתיקון הנזילה?

תודה שוב לכולם אתם עוזרים לי מאד אני מבטיח שאנסה לעלות תמונה של החלודה

כדי שתבינו במה מדובר.:wink:

imprza new age

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5507 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...