Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא 156 ברלינה - משחק מקדים

D.liven
שימו לב! השרשור הזה בן 5510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי פורשה.

944 - זולה, אמינה, שימושית. פגשתי את ג'רמי, התעניינתי, ראיתי כמה מכוניות, אפילו התחלתי לנסות למכור את הקא.

עבר זמן קצר ונתבשרתי - אני הולך להיות אבא לתאומים!

תכנית הפורשה חטפה טוטאלוס במקום, עכשיו צריך למצוא משפחתית ראויה.

געגועי ל-147 העלו את ה-156 לדימיוני מייד. עברו כמה ימים ובשיחה עם ג'רמי אני מתבשר - יש אחת פוטנציאלית, עומדת בכל הדרישות - מנוע, אבזור וקילומטראז'. ישנן שתי בעיות:

1.אנחנו לא יודעים אם היא ספורטוואגון (או בעברית - סטיישן) או סדאן.

2. המחיר, אוי, המחיר. הרבה מעל לתקציב.

עברו הימים ואני חסר מנוח. החלטתי, אני נוסע לראות במה מדובר. אין לי מה להפסיד חוץ מכמה שעות וכמה ליטר דלק.

הגעתי אל הכפר בו היא היתה ומייד הבחנתי בה - לבושה בגוון כסוף ועל אף היותה בוגרת (בת 7) עדיין רעננה למראה, לבושה בחליפת ספורט בדמות Alfa Romeo Sportpack (הנמכה והקשחה, ג'אנט 17, מערכת פליטה, דוושות ספורטיביות ואולי עוד כמה פיצ'יפקעס שאני לא מודע אליהם - ונראה שמישהו יוריד אותי מהכביש על זה :lol:) ו...כמו שקיוויתי - היא לא ספורטוואגון!

רנה, הבעלים, מושיט לי את המפתח ואומר לי - "סע". שאני אסרב ?

התיישבתי במושב העור השחור והוא עטף אותי, אוחז במידה שנראית רצויה. הבטתי למכווני המהירות והסל"ד השקועים במנהרות ויאללה - להניע. סיבוב מפתח קל, נהמה. מנוע 2.5 ליטר V6 התעורר לחיים. יש לו "רק" 190 כ"ס.

מתחיל לנסוע בשבילי הכפר והרגשות מתחילים להתעורר - אהבה מהולה בפחד. פחד מהטמפרמנט האיטלקי והבעיות שהוא עלול לגרור ופחד נוסף - הכביש-שביל הכפרי צר ורטוב ומצידיו תעלות מים ואין שוליים.

מספר דקות לאחר מכן מסרתי המפתחות לבעלים החביב והתחיל המו"מ. לא אייגע אתכם בפרטים אבל לאחר שבוע - יש תוצאות!

הקא הובלה אחר כבוד בבוקר רטוב למוסך של רנה ונמסרה יחד עם חבילת מזומנים וכנגדם קיבלתי מפתח ורישיונות.

מבט מהיר ברישיון הראה מייד - מישהו כבר העניק לה שם - Berlina - כמה הולם.

התחלנו יחד את המסע לביתה החדש. שיוט מהיר ונינוח על הכבישים המצויינים שההולנדים סוללים. רחש רוח קל במהירויות גבוהות אבל את המנוע , בהילוך שישי , כמעט ולא שומעים.

מערכת סטריאו משובחת, בקרת אקלים. הו, ברלינה, איזה כיף יהיה לחצות איתך את אירופה מקצה לקצה.

הגענו הביתה ונאלצתי להשאירה, שם ברחוב, לבדה וללכת למשרד.

יום חדש הגיע - סוף שבוע!

ברלינה זוכה למקלחת ראשונה ואוהבת שחושפת לעיניי טראומות קטנות שהיו בעברה, שום דבר רציני.

הגיע הערב. את ארוחת הערב אצל קרובי המשפחה סיימתי ב- 22:00 והתחלתי בנסיעה הביתה. פניה אחת לפני הכניסה לרחוב ברלינה אמרה לי - "רוצה לשחק, ו ע כ ש י ו ! "

סיבוב הגה (קצר) שמאלה, לחיצה על הדוושה, הסל"ד מטפס בגרגור מפתה...5,000 סל"ד , העברה לשלישי ואנחנו במהירות מאוד לא חוקית לכביש עירוני. להרגיע.

פנייה ימינה לתוך המנהרה שעוברת מתחת ללשון ים, משיכת הילוך לכיוון 7,000 סל"ד וההד החוזר של המנוע מכל פינה גורם לצמרמורת. עולים על גשר, נכנסים לכיכר ו...הופה, אנחנו על כביש כפרי. לא משובח מידי, לא מוכר, קצת רטוב והרבה חשוך.

ברלינה לא מוותרת - "עכשיו !"

לחיצה על הדוושה, טיפוס מהיר בסל"ד, קלאצ' -ידית - שלישי, קלאצ' - ידית - רביעי , אנחנו שועטים במהירות גבוהה, מגיעים לפיתול - הורדה של הילוך, גז ביניים, עוד הילוך, שאגת מנוע וברלינה נכנסת לפניה, מתמסרת, אוחזת באספלט בציפרני נמר ומיידעת אותי בדיוק מה קורה וכמה עוד אפשר ללחוץ. עוברים את האייפקס בפניה, לחיצה על הגז וברלינה שואגת, חולפים על פני 5,000 סל"ד ונשארות עשיריות שניה להגעה לכיוון מנתק ההצתה והעברה להילוך הבא...

וכך, פניה רודפת פניה וישורת אחר ישורת ברלינה מספרת לי על מה ולמה נבנה המוניטין שלה.

השתעשענו ככה לאורך מספר קילומטרים והגענו לכפר. ברלינה יושבת נמוך, מאוד. אנחנו נאלצים לחלוף לאט לאט על פני באמפים וגשרים, אבל זה נסלח.

יוצאים מהכפר ואנחנו על הכביש הראשי, השלט המורה אמסטרדם מכוון אותי הביתה. מגיע מהר מידי למהירות המותרת ומפסיק להאיץ, האכיפה פה חמורה יותר מאשר בארץ.

מפעיל את הסטריאו ומאזין לצלילי גיטרה איכותית. משייט הביתה בנינוחות.

מחנה את ברלינה מול חלון הבית, אומר לילה טוב ונכנס הביתה.

נושק לזוגתי בחיוך והיא מחייכת חזרה, לא יודעת את קורותי בשעה החולפת.

הולכים לישון ואני כבר יודע שבקרוב מאוד, תהיה לנו נסיעה ארוכה ומהנה, מאמסטרדם ...ברלינה.

נ.ב.- תודה לג'רמי על התיווך ולרומן על הייעוץ.

Carforum1.jpg

Carforum2.jpg

Carforum3.jpg

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפהפיה. תתחדש, תהנה, שמור עליה ועל עצמך!

מדהים אותי כמה שבאירופה ובכלל, כמעט ברוב מדינות חוץ אנשים אוהבים לשמור על הרכבים שלהם.

הלוואי שנגיע לחלק מזה במדינה הקטנטנה שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש !

סאונד של V6 (איטלקי או יפני, לא אמריקאי) הוא בהחלט חווייה,

וכשהיא משודכת להתנהגות "אלפאית" אז בכלל...

אחד הדברים שאני הכי אוהב לחוות בנסיעותיי עם V6 מסויימת :wink:

הוא פתיחת הסאנרוף בתוך מנהרות על 7,000+ סל"ד.

Like music to my ears :twisted:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

סע עימה רק בדרכים טובות.

:twisted:

8)

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, שיחקת אותה!

יש מצב שבשלב מסוים תוכל להביא אותה לארץ כתושב חוזר?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

לא יכלת להעביר לנו את החוויה בצורה טובה יותר.

וואלה, גם אתה בהולנד עם ג'רמי? סחטיין. איזה כישורים צריך כדי להגיע לשם? אהבת איטלקיות? :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

כשקראתי את כל הסיפור, הרגשתי כאילו אני נוסע איתך ברכב.

איזה חיוך יש לי על הפנים עכשיו:-D.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות והאיחולים. :oops:

יש מצב שבשלב מסוים תוכל להביא אותה לארץ כתושב חוזר?

כשיבוא היום, האישה תהיה בגדר עולה חדשה-אבל אז נצטרך לעשות חושבים טוב-טוב איזה מכונית להביא :twisted:

תתחדש.

לא יכלת להעביר לנו את החוויה בצורה טובה יותר.

וואלה, גם אתה בהולנד עם ג'רמי? סחטיין. איזה כישורים צריך כדי להגיע לשם? אהבת איטלקיות? :wink:

אם אתה רוצה את דעתי הכנה - צריך קצת אומץ ולחשוב מחוץ לקופסא (אהבת איטלקיות טובה בכל מקום ובכל שעה :))

אכן יפייפיה ! תתחדש.

אני אגב חושב שספורטוואגון רק מחמיא להן :)

אכן מחמיא בצורה, אבל גורע (מעט) מההתנהגות 8)

51 קג"מ :shock::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...