Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה / מגאן 2008. נערכה הכותרת

טילי 3
שימו לב! השרשור הזה בן 5535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי על טויוטה קורולה החדשה, אבל קראתי על בעיות רבות בתיבה הרובוטית והחלטתי על רנו מגאן 2008 השאלה האם כדאי לחכות לדגם החדש ? נאמר לי שהוא יגיע רק בעוד שנה וחצי.

או, כדאי לקנות את דגם 2008 האם הוא מספיק טוב? המחיר נראה לי טוב מאוד.

מה אתם אומרים ?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה מביאים היום את הקורולה עם שלושה סוגי תיבות הילוכים:

רובטית (זו ששמעת עליה דברים 'רעים') - בתימחור אטרקטיבי

ידנית - מעט יותר יקרה מהרובוטית

אוטומטית (עם תיבה אוטומטית רגילה) - עוד קצת יותר יקרה

את יכולה להתאים לעצמך מה שנוח לך.

בטווחי המחירים האלה את יכולה גם לבחור ממגוון מכוניות אחרות כמו פורד פוקוס, סובארו B3 סדאן ועוד.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,

לא רשמת אם כרגע יש לך רכב, במידה ואין לך אז העניין של לחכות שנה וחצי לאוטו שאולי יהיה מוצא חן בענייך או אולי לא יהיה באותו טווח מחיר כמו הדגם הנוכחי זה סיכון מיותר.

אני אישית גם נמנע מלהמליץ על רכב צרפתי, בגלל בעיות אמינות.

כמה התקציב שלך?

מה הדרישות שלך מהרכב? וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להתעלם מאילו אשר ממשיכים להיתלות על שמועות ודעות קדומות כמו זה אשר הגיב פה לפני.

המאגאן החדשאה תגיע בהמשך השנה , ורק בגירסאת ה 5 דלתות, באירופה הרכב התקבל כשיפור משמעותי מבחינת איכות ההרכבה הפנימית מול הדגם היוצא , ובכלל הרכב במבחני דרכים נפל מהגולף במבחן דרכים , אך הנ"ל הוא ענין של טעם כפי שהתבטא הבוחן.

אם אין לך בעיה של דעות קדומות, ממליץ לך לבדוק את האלטרנטיבות של הקאיה סיד \ יונדאי I30, ויש את האופציה המרעננת של הפוקוס עם דגם הסטיישן , למשפחה מדובר על פיתרון מעולה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתנצל אם אני פגעתי במשהו, אבל מהנסיון שיש לחברים שלי עם הרכב הנ"ל (שנתונים 2005-2008)

לרכב היו בעיות לא סבירות.

לא מדובר בשום דעות קדומות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום כבר לא ניתן להגיד שהמכוניות הצרפתיות פחות אמינות חל שיפור משמעותי בכל הרכבים ואיני רואה

שום בעיה להמליץ על המגאן שלדעתי היא אחת המכוניות הטובות ביותר שהייתה לי ושנהנתי כל רגע:-)

ALFA ROMEO MITO 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחשוב לי מאוד מאוד שיהיה הכי בטיחותי שאפשר ובמחיר סביר וגם שלא יזלול הרבה דלק.

יש ברשותנו רכב נוסף פורד פוקוס 2000 וזוהי מכונית נהדרת ואני מרגישה בה בטוחה. אבל, הרבה דלק היא צורכת.

אז מה, מה עושים ? אני כבר שלושה חודשים מתלבטת.

אם הטויוטה הייתה טובה כפי שהייתה לפני כחמש שנים, הייתי קונה אותה מיד. עכשיו בילבלו אותי לגמרי כל 'המבינים'

התקציב שלי עד 140000 אלף בערך.

תודה על התשובות ואם יש עוד המלצות, אני אשמח.

תגידו ניסן קשקאי, זה טוב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסאן קאשקאי? - רכב מעולה.

לגבי הפוקוס סטיישן - אין לי שום ניסיון איתה, אבל הפוקוס הרגילה מעולה מכל בחינה חוץ מההספק.

אם תקח את גרסת ה2.0 של הפוקוס סטיישן אתה תהנה מכל הבחינות (אולי צריכת דלק קצת פחות...)

:twisted:הליסינג שלך זה רכב השטח הטוב ביותר...:twisted:

איביזה 2006 שחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...