Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעתכם על יבואני מכשירי חשמל לפני קניית תנור

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 5535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה לקנות תנור חדש לבית (תנור בילד-אין) ועלו כמה מותגים מומלצים כאשר רק שניים מהם תפסו אותי.

הבעיה היא ששמעתי כבר מכמה אנשים שהיבואן של אחד המותגים (שאין לי מושג איפה מיוצר) הוא נותן שירות גרוע ולכן רציתי את דעתכם.

התנור הראשון ששמתי עליו עין הוא של חברת De Dietrich ומיובא על ידי קריסטל ולפי מה ששמעתי השירות שלהם גרוע.

התנור השני הוא של בוש במיובא על ידי BSH ולגביו אין לי כל מידע לגבי השירות.

שאר המותגים שעלו הם MIELE וגם סאוטר שהם קצת פחות אטרקטיבים מבחינת תמורה לכסף מבחינת פונקציות והמפרט הכללי שלהם.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי לנחם אותך (או שלא) ולומר לך שמנסיוני הדל - כולם גרועים. אני בעד שתקנה משהו זול וכשיתקלקל תזרוק ותקנה חדש.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון:

זה בסה"כ תנור; כמה גופי חימום עם טיימר, טרמוסטט ובורר מצבים. תעשה לעצמך טובה: קח מכשיר פשוט ויעיל עם מינימום אלקטרוניקה ותתרכז במותגים מוכרים.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קריסטל שייכים לתדיראן אמפא - תברח כמו מאש.

אין שירות.

לא רק שאין שירות - גם כשכבר קניתי מהם פעם מייבש כביסה - לקח להם 3 שבועות לשלוח לי אותו עד הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תנור של ZANUSSI כבר 4 שנים בערך,עובד מצויין,עם כול הפונקציות האפשריות,לא יקר יחסית.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן אישי היה לנו תנור של קינג פשוט ורגיל לחלוטין אשר שימש אותנו בנאמנות כ 12 שנה, ועקב חידוש המטבח נמסר כאשר הוא עובד ותקין לחלוטין.

היום אנחנו מחזיקים תנור של סימנס דלת צד, התנור גרמני , איכות גימור מעולה לא פחות, והוא יעיל הרבה יותר מהישן, זמני אפיה קצרים יותר בעד חצי שעה.

ממליץ לך ללכת על תנור איכותי מכני, חסוך את הקטע הדיגיטאלי, סיכוי לתקלה גבוהה משמעותית מתנור מכאני רגיל.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון:

זה בסה"כ תנור; כמה גופי חימום עם טיימר, טרמוסטט ובורר מצבים. תעשה לעצמך טובה: קח מכשיר פשוט ויעיל עם מינימום אלקטרוניקה ותתרכז במותגים מוכרים.

איציק

אני יודע שעדיף מינימום אלקטרוניקה אבל לרוב התנורים האלה מתקלקלים מהר מאוד מבחינת האפיה שלהם. יש לי אחד כזה בן 15 ולא יודע אם זה נחשב לגיל מופלג אבל הוא לא אופה אחיד ומשום מה אני תמיד צריך להוסיף זמן כאילו שהוא נמצא על טמפרטורה נמוכה יותר ממה שכיוונתי אותו.

בדיגיטלי יש חיישן שבודק ודואג לאזן את העסק וזה די חשוב לי בגלל שהתנור נועד לעבודה (מהבית) ולא בא לי לזרוק אוכל כי הוא לא נאפה כמו שצריך במיוחד במאפים עדינים כמו בראוניז שהתנור שלי כיום לא מסוגל לאפות כמו שצריך.

מה גם שאם אני לא טועה בדיגיטלי פירוליטי אפשרי להגיע לטמפרטורה של 300 מעלות בניגוד לתנור הרגיל שבמקרה הטוב מגיע עד 250 והתוספת הזאת קצת חשובה לי.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לאיציק. זה בסך הכול תנור,

ולא משנה מה יגידו לך המוכרים או מה כתוב בפרוספקטים,

אין שום צורך ב-99.99 אחוזים מהגדג'טים המטופשים שנוטים להתקלקל.

לדוגמה, מעולם לא נתקלתי במצב שמישהו היה ממש זקוק לטורבו.

חיישן שבודק ומאזן את העסק? קוראים לזה תרמוסטט בעברית.

קשקוש של מחלקת השיווק.

לא משנה באיזה תנור משתמשים, צריך קודם כול להשתמש בשכל,

ולכל תנור יש תמיד איזו שהיא סטייה לכיוון כל שהוא - לומדים אותה

תוך שבוע-שבועיים ומתקנים לשאר החיים, באופן אוטומטי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

90 אחוז מהזמן אני משתמש בטורבו, ציינתי שזה ישמש לעבודה ולא לעבודה ביתית כמו של רוב האנשים.

לגבי הסטיה, בתנור שיש לי כיום הסטיה היא גדולה מאוד והתפתחה עם השנים, מה גם שבתנור שיש לי המעלות זה בקפיצות של 50 מעלות ולא טמפרטורה מדוייקת ואם אני טועה בכמה מ"מ בכיוון הסטיה הופכת לגדולה עוד יותר ובקיצור יש דברים שחשובים לי מאוד בתנור קצת מעבר למשתמש הביתי הרגיל.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בדיוק שתנור הוא רק תנור וכולם אותו דבר, חשוב לראות את איכות הצביעה של התנור, צבע של תנור זול יתחיל להתקלף והתנור יחליד, אני בטוח שאתה לא רוצה שבאמצע המטבח ישב לך תנור חלוד.

לסאוטר אני ממליץ לך לא להתקרב יש לנו אותו בבית ולעוד שני בני משפחה, כל השלושה החלידו, הפלסטיקה הצהיבה התייבשה ונשברה, וממש השבוע נפער חור בתוך התנור כתוצאה מהחלדה.

חשוב לציין שההחלדה של התנור החלה כבר בשנה הראשונה שהתנור נרכש, כל הפניות לחברה בבקשה לטיפול בשלושת התנורים לא עזרו, במקרה אחד מהשלושה הוגשה תביעה והוחלט על זיכוי חלקי אם בעת רכישה של תנור חדש.

נ.ב אם תרצה אני יכול לצלם את התנור ולהראות איך נראה תנור של 4000 ש"ח

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש לסאוטר שם טוב וכבר מצאתי דגם שלהם שמתאים לי ועמדתי לרכוש אחד כזה היום.

אתה הראשון שאני שומע ממנו דבר כזה על הסאוטר והבעיה היא שהתנורים הטובים הם הגרמניים שעולים יקר יותר.

פלסטיקה מצהיבה זה אולי אם זה בצבע לבן או כל צבע בהיר אחר, אני לוקח בצבע שחור, אבל חלודה זה באמת דבר שאני לא מוכן שיהיה לי.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופצית הטורבו היא שימושית, ואפילו שימושית מאוד , מפזרת את החום בצורה אפקטיבית ביותר בתנור , ומקצרת זמני אפיה, מה עוד שבעזרת הטורבו ניתן לאפות גם שלוש תבניות במקביל.

למרות יוקר התנורים הגרמנים, אני בהחלט ממליץ ללכת עליהם, לעניות דעתי האיכות שלהם בהחלט שווה את העלות הנוספת.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תנור היום בלי טורבו, תצאו לרגע מבועת מחלקת השיווק.

זה כמו שבפרוספקט של האוטו יהיה כתוב "4 גלגלים עגולים!".

לגבי סאוטר - גם אני נתקלתי בחוויות לא נעימות של גולשים,

אול כדאי שתערוך איזה חיפושון באינטרנט כדי להיות בטוח...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שיש לסאוטר שם טוב וכבר מצאתי דגם שלהם שמתאים לי ועמדתי לרכוש אחד כזה היום.

אתה הראשון שאני שומע ממנו דבר כזה על הסאוטר והבעיה היא שהתנורים הטובים הם הגרמניים שעולים יקר יותר.

פלסטיקה מצהיבה זה אולי אם זה בצבע לבן או כל צבע בהיר אחר, אני לוקח בצבע שחור, אבל חלודה זה באמת דבר שאני לא מוכן שיהיה לי.

עזוב מצהיבה, הפלסטיקה מתפוררת, והחלודה חוגגת בכל מקום.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...