Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט קורדובה - איך אפשר לשפר את הנוחות?

sevi
שימו לב! השרשור הזה בן 5548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הרכב סיאט קורדובה מודל 98. בזמן נסיעה אני מרגיש כמו בעגלה, מרגישים כל רעידה קטנה באוטו , בסיבובים קצת מתהפך לצד.

מה אפשר לעשות כדי שהאוטו יהיה יותר רך בנסיעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מה מצב הבולמים שלך?

מתי הוחלפו בפעם האחרונה? יש לדבר השפעה רבה על אופן השיוט של הרכב על הכביש.

כמו כן יש לדאוג ללחץ אוויר תקין לפי הוראות היצרן (ניתן למצוא אותם על צידי הדלתות הקדמיות או על אחת הקורות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

.

מה אפשר לעשות כדי שהאוטו יהיה יותר רך בנסיעה?

להחליף רכב.

אני לא מדבר בציניות, היתה לי פולו קלאסיק דיזל מודל 2000, ואני יודע בדיוק על מה אתה מדבר.

הרכב שלך פשוט עייף: צירי הדלתות, הפלסטיקים, התושבות - כל זה נכנס לתהודה ויוצר רעידות.

תקנה אולי את מושב של "דר. גב" כדי להקל על הסבל של המושב המזעזע.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מה לעשות, השאלה מה בתקציב שלך.

תבדוק את המוט המייצב על כל הגומיות והתושבות שלו. במידת הצורך תחליף ותראה שיפור ביציבות.

בולמים ותושבות בולמים.

אלה שני דברים שאני יכול לחשוב עליהם שיכולים לשפר משמעותית את נוחות הנסיעה.

אצלי ממש הרגישו כל פניה ברכב ולמזלי עוד מדובר ברכב שהוא מראש נוח. החלפה של המוט המייצב תרמה משמעותית לשיפור היציבות של המכונית בסיבובים חדים. בקרוב אני מתכוון להחליף את ארבעת הבולמים ואת התושבות - ואני מאמין שזה גם ישפר בטירוף את הרכב.

ממליץ לך בחום על רכיבים איכותיים, כמובן.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קריות?

כריות סליחה

להחליף רכב.

אני לא מדבר בציניות, היתה לי פולו קלאסיק דיזל מודל 2000, ואני יודע בדיוק על מה אתה מדבר.

הרכב שלך פשוט עייף: צירי הדלתות, הפלסטיקים, התושבות - כל זה נכנס לתהודה ויוצר רעידות.

תקנה אולי את מושב של "דר. גב" כדי להקל על הסבל של המושב המזעזע.

הציע לי החלפה על מגאן. האם יש הבדל מבחינת נוחות?

יש הרבה מה לעשות, השאלה מה בתקציב שלך.

תבדוק את המוט המייצב על כל הגומיות והתושבות שלו. במידת הצורך תחליף ותראה שיפור ביציבות.

בולמים ותושבות בולמים.

בהצלחה.

אני רוצה לבזבז כמה שיותר פחות. איך אפשר לבדוק אם המוט בסדר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להחליף עכשיו גם תושבות מנוע. יש לי תושבות חדשות שקיבלתי מתנה שמתאימות לסיאט איביזה 94, האם באיביזה וקורדובה אותן התושבות כלומר האם הן יתאימו לרכב שלי??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...