Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקשר לקניית רכב מסוג יונדאי אקסנט 2006

Red-Devil
שימו לב! השרשור הזה בן 5569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנה הפרטים:

יונדאי אקסנט 2006 , יד ראשונה מליסינג , 77 אלף קילומטר , מנוע 1600 , אוט'

סכום 53 אלף ש"ח , בכל מקרה רציתי לדעת מה אתם חושבים על הרכב הזה?

השימוש שלנו ברכב לא גבוה במיוחד בעיקר ברוב הזמן נסיעה מx לy.

זה בעיקר לאבא שלי משום שהוא קצת אדם מוגבל בהליכה וזקוק לאוטו במיידי.

אנחנו משתדרגים משרייד 88 ככה שמבחינתנו ההתקדמות היא רצינית אבל אשמח לדעה שלכם ולמביני עניין בכל הנוגע לבטיחות , אמינות , וכל השאר מסביב. כמו כן רציתי לדעת כמה כוכבי בטיחות יש לה.

תודה מראש!

בכל מקרה התקציב שלנו עומד על 50 אלף ש"ח , אם יש המלצות.. אשמח לשמוע אבל אנחנו די נעולים על היונדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי מבחן ריסוק לאקסנט הנוכחית אצל Encap (הקודמת כן נבחנה וקיבלה דירוג נמוך) אבל הנוכחית כן נבחנה בארגון האוסטרלי וקיבלה תוצאה לא מבריקה במיוחד. הריו מבית קאיה שמתבססת על אותה השלדה קיבלה תוצאות סבירות בהחלט.

האקסנט מכונית מבריקה במיוחד מכל הבחינות. אם אתה מחפשים רכב שיביא אתכם מנקודה לנקודה ללא יומרות של נוחות או הנאה מנהיגה היא יכולה להתאים, אבל לא מעבר. יש אופציות עדיפות בשוק, השאלה היא האם יש לכם את הזמן והסבלנות להשקיע בחיפוש אחריהם.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא רוצים למהר.. אם כבר נקנה אוטו אז שנהנה ממנו ובאמת ביונדאי אקסנט אין את הנאת הנסיעה.. וזה דבר חשוב שצריך להיות.

החלטנו לעשות מעבר וללכת על הפורד פוקוס , מה יש לך להגיד בנושא הזה? ובכלל לגבי שאר הפורום.

קשה לי למצוא רכבים של פורד פוקוס 2004/2005 בעלי קילומטרג' נמוך . כמה רכב צריך לעשות בממוצע קילומטרג' בשנה? מה נחשב ליחסית נורמלי? ובנוסף מה נחשב לסביר בהחלט אם אנחנו קונים את הרכב מליסינג ?

פשוט קשה למצוא רכבים פרטיים מאנשים פרטיים רכבים עם קילומטרג' נמוך יחסית וגם לגבי הליסינג.

אם יש לכם המלצות לגבי מקומות גם אשמח לשמוע , אבל בגדול מה אתם חושבים על בחירת הרכב מסוג פורד פוקוס , ממה שאני מכיר את החווית נהיגה בהחלט יש וגם את האמינות והבטיחות שכל כך חשובים.

תודה לעונים ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה,רק משנת 07 ומעלה יש אקסנט עם 1.6.אני חושב שב06 יש רק 1.5.

וכבעלים לשעבר של אקסנט 06 אני יכול להגיד לך דבר אחד על האוטו.לרכב הזה יש תפקיד אחד,לקחת אותך ממקום למקום בלי יותר מדי.הנוחות נסיעה סבירה,רק שבמהיריות סבירות בעיר,בכל שיבוב/מהמורה הכי קטנה האוטו כולו קופץ.עוד דבר אחד שהרגשתי הרכב ממש קל.זה פשוט מפחיד להגיע איתו לקצה.אבל בסה"כ אוטו שנותן תמורה מעולה למחיר שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...