Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורים עולים ויורדים אחרי שעשיתי ראש מנוע!

fiesta rsi
שימו לב! השרשור הזה בן 7400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

עשיתי אוברול לאוטו החלפתי פקומים וגומיות סשטומים ועוד שמנים פילטרים

עשיתי פלשינג ועוד האוטו עובד כרגיל בלי רעשים חוץ מבעית חשמל!!

הטורים עולים ויורדים כאילו עם עומדים כאילו הכל טוב על 1000 RPM

ככה זה צריך להיות ואז יורדים ל800 ועולים ל1200

אז היום אנחנו הולכים לחשמלאי הזרקות רכב??

למישהו יש פתרון

אה לא ממש הצלחנו להרכיב את הצינורות אויר בדיוק כמו שהם היו אבל

הם מחוברים למקומות שהם צריך בדיוק

בדקנו עם זה פלגים עדיין לא ידוע וחוטי האצתה מחוברים טוב כי סימנו אותם

אה ומישהו אולי יכול להשיג לי תמונה טוב של מנוע של פורד פיאסטה 95 הזרקה רב נקודתית

כדי שנבין טוב יותר תודה מראש מחכה לתשובה! :mad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- החלפת אטמים למיניהם, האם זה אומר שעשית אוברול? (אוברול אומר להוריד מנוע, לחרוט את קדח הצילינדר, להחליף רינגים, ולעשות כמובן שיפוץ ראש על הדרך....על כל המשתמע)

כמו שאתה מספר את זה זה נשמע כאילו עשית ניקוי ראש. והחלפת גומיות, סה טו...

עכשיו, תספר לנו שוב (בבקשה) מה עשית לאוטו, מה פורק ומה הוחזר ולאן, ואז אולי נוכל לעזור יותר....

אם האוטו זה הזרקה בכל מקרה, הייתי עובר שוב על כל צינורות הוואקום ובודק את מנוע הצעדים (שאולי פורק והוחזר לא נכון או אולי לא יושב טוב או לא מקבל קריאה\קריאה לא נכונה מאיזה חישן או משהו..)

רון.

-ובלי קשר אני מאמין שיגיעו אנשים שמבינים קצת יותר בהזרקה ויוכלו לעזור לך יותר.-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

עשיתי אוברול לאוטו החלפתי פקומים וגומיות סשטומים ועוד שמנים פילטרים

עשיתי פלשינג ועוד האוטו עובד כרגיל בלי רעשים חוץ מבעית חשמל!!

הטורים עולים ויורדים כאילו עם עומדים כאילו הכל טוב על 1000 RPM

ככה זה צריך להיות ואז יורדים ל800 ועולים ל1200

אז היום אנחנו הולכים לחשמלאי הזרקות רכב??

למישהו יש פתרון

אה לא ממש הצלחנו להרכיב את הצינורות אויר בדיוק כמו שהם היו אבל

הם מחוברים למקומות שהם צריך בדיוק

בדקנו עם זה פלגים עדיין לא ידוע וחוטי האצתה מחוברים טוב כי סימנו אותם

אה ומישהו אולי יכול להשיג לי תמונה טוב של מנוע של פורד פיאסטה 95 הזרקה רב נקודתית

כדי שנבין טוב יותר תודה מראש מחכה לתשובה! :mad:

אני מציע שתבדוק את הצינורות ... מה שאתה מתאר לרוב נגרם מאיזה צינור ואקום שלא מחובר ומהודק היטב .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- החלפת אטמים למיניהם, האם זה אומר שעשית אוברול? (אוברול אומר להוריד מנוע, לחרוט את קדח הצילינדר, להחליף רינגים, ולעשות כמובן שיפוץ ראש על הדרך....על כל המשתמע)

כמו שאתה מספר את זה זה נשמע כאילו עשית ניקוי ראש. והחלפת גומיות, סה טו...

עכשיו, תספר לנו שוב (בבקשה) מה עשית לאוטו, מה פורק ומה הוחזר ולאן, ואז אולי נוכל לעזור יותר....

אם האוטו זה הזרקה בכל מקרה, הייתי עובר שוב על כל צינורות הוואקום ובודק את מנוע הצעדים (שאולי פורק והוחזר לא נכון או אולי לא יושב טוב או לא מקבל קריאה\קריאה לא נכונה מאיזה חישן או משהו..)

רון.

-ובלי קשר אני מאמין שיגיעו אנשים שמבינים קצת יותר בהזרקה ויוכלו לעזור לך יותר.-

המנוע עובד עשיתי חריטה והחלפתי רינגים הכל כמעט טוב המנוע עושה רעש טוב

חוץ מבעיה אחת!

כמו שאמרתי האוטו בולם את עצמו היינו במכון היום של הזרקות והוא אמר שיש בריחה של אויר בקיצור חזרנו הביתה עם האוטו ובדקנו שוב את הסעפת הזרקה וראינו שיש בריחה של אויר כי לא שמנו "שרלוק"על האטם מהצד השני סדרנו את זה לא יוצא אויר אבל עדיין יש בעיה של בלימת מנוע כאילו טוריים עולים ויורדים ולדעתי משהו בחוטים של הואקום או של האויר לא מחוברים כמו פעם אני זוכר משהו שונה למרות שהכל מחובר כמו שאמרתי רק לא בדיוק אותו דבר כמו שהיה

מישהו יודע עם האורך של הצינורות האויר משתנה זה משנה משהו כי לדעת חבר שלי זה לא ממש משנה ואני מאוד ישמח עם מישהו יכול השיג לי תמונת תקריב טובה של מנוע של פורד פיאסטה מודל 95 1.4 לא 1.3 הזרקה רב נקודתית בתודה מראש ! :?::?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...