Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דפקו לי את הרכב - איך מאתרים את העבריין?

vwmaster
שימו לב! השרשור הזה בן 5553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

יום שישי גיליתי כי דפקו לי את הרכב, מכה בכנף ובפגוש. עדי ראיה נתנו לי המספר של הרכב הפוגע וכן הדגם והצבע.

מה צריך לעשות? איך אני מוצא את פרטי בעלי הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך שני דרכי פעולה:

1. במידה וישלך מעט ויטמין P (פרוטקציה) תוכל להשיג את פרטיו של בעל הרכב.

2. להגיש תלונה במשטרה, התיק יסגר לאחר מספר ימים "מחוסר עיניין לציבור" תקבל על כך מכתב לביתך עם פרטיו של בעל הרכב הפוגע.

עם הפרטים שניתנים לך תוכל ליצור קשר עם בעל הרכב ולנסות לפעול בדרכי נועם והדברות.

במידה ויסרב השלב הבא תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניחה שמשטרת התנועה אינה נמצאת בקרבת ביתך ונמצאת רחוק יותר.

לפני שתגיע לתחנה הרחוקה צור קשר עם תחנת המשטרה בקרבת ביתך, והתייעץ עם היומנאי התורן.

לדעתי תוכל להגיש את אותה תלונה גם בתחנה המקומית בקרבת ביתך ותחסוך לעצמך נסיעה מיותר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך זאת נקבה, ולכן יש לו שתי דרכי פעולה.

דרך זה גם זכר וגם נקבה. גם שמש, סכין ועוד כמה מלים.

http://milon.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=index&term=%E3%F8%EA

סליחה סער, אבל זה קצת צרם לי.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובל,

אני מקבל את ההערה שלך, ואני מתנצל אם הטעיתי או אם מישהו נפגע ממשהו שאמרתי/כתבתי קודם (במסגרת הרצון שלי לשמור על שפה נקיה ותקינה).

והנה שיר מאוד יפה, שתורגם לעברית. תהנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יום שישי גיליתי כי דפקו לי את הרכב, מכה בכנף ובפגוש. עדי ראיה נתנו לי המספר של הרכב הפוגע וכן הדגם והצבע.

מה צריך לעשות? איך אני מוצא את פרטי בעלי הרכב?

לפי ידעתי ממש לא יסגר מחוסר עניין לציבור

זו היא תאונת פגע וברח

במידה והוא לא פתח עליה תיק במשטרה

יש לי חבר רחוק שהיה מעורב במקרה כזה וזה הגיע עד בית משפט

והתיחסו לזה כפגע וברח

mustang 67 GT, 302 engine t5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון, למשטרה זה מעניין את ה *&%^$ כל עוד אין ניפגעים,

הם יעזרו לך בכך שיתנו לך את הכתובת של הבעלים של האוטו וזהו, כעבור כמה זמן תקבל מכתב שהתיק נסגר מחוסר עניין לציבור,

אתה צריך לעשות את כל הריצות לבחור הפוגע ולנסות לשכנע אותו שפגע בך ויש עדים והכי פשוט זה להגיע להסכמה על סכום פיצוי בלי בית משפט, זה מה שאני עשיתי.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניחה שמשטרת התנועה אינה נמצאת בקרבת ביתך ונמצאת רחוק יותר.

לפני שתגיע לתחנה הרחוקה צור קשר עם תחנת המשטרה בקרבת ביתך, והתייעץ עם היומנאי התורן.

לדעתי תוכל להגיש את אותה תלונה גם בתחנה המקומית בקרבת ביתך ותחסוך לעצמך נסיעה מיותר.

ל'

בפעם האחרונה שהייתי צריך להגיע לתחנת המשטרה כדי להגיש תלונה בגין פגע וברח הפנו אותי לתחנת משטרה ספציפית בת"א שרק שם ניתן להגיש תלונות על תאונות דרכים. לא הזיזה להם גם העובדה שבאותה תקופה הייתי חייל והם כמובן עובדים בשעות מסויימות בבוקר ולא יכלתי להגיע והיומנאית התעקשה (ניסיתי גם בתחנה בחולון ליד העבודה וגם בר"ג ליד הבית) שאני אסע לת"א להגיש תלונה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם אמורים (המשטרה/התחנה בקרבת הבית) לקבל ממך את התלונה/דיווח או כל דבר שיש לך למסור למשטרה בכל תחנה.

כמו כן אם יש צורך להעביר תיק מסויים שנפתח לתחנה אחרת, התחנה אמורה לבצע את השינוע של העברת התיק לתחנה הנוגעת ולא לטרטר ולהטריד את האזרח.

אבל בעבר גם אמרו לי שאמור זה שם של דג.

:roll:

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, היום הייתי המשטרה וזה הנוהל:

1. חובה להגיע למשטרת התנועה באיזור בו אירעה התאונה.

2. ממלאים שם טופס תלונה ובו מפרטים את פרטי המקרה עם הפרטים המלאים.

3. מצרפים צילום של רשיון נהיגה , רשיון רכב ותעודת ביטוח.

4. מחכים בתור...

5. עדיין מחכים בתור..

6. ....

7. נכנסים לפקיד משטרה התורן, הוא מזין את הפרטים למחשב ומוציא אישור משטרתית על האירוע ובו גם את פרטיו המלאים של הרכב הפוגע ובעליו.

נ.ב. באישור המשטרתי כתוב כי התיק נסגר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרת קשר עם בעל הרכב הפוגע?

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרת קשר עם בעל הרכב הפוגע?

ל'

כן. אחרי שנדהם איך השגתי את פרטיו, לקח על עצמו את מלוא האחריות. עכשיו מתחיל הסרט... מוסכים, חלקים, הצעות מחיר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...