Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה במכשיר סלולרי (סמסונג 514)- הצד השני לא שומע אותי כלל ואני שומע אותו. מה הבעיה?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 5578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב

אם לא מספיקות לי כל הבעיות שהמחשב עושה, עכשיו גם הפלאפון התחיל לעשות גם הוא בעיות (הצרות באות ביחד אצלי- תמיד).

באוגוסט 2004 רכשנו אני ואמי 2 מכשירים סלולריים מסוג "סמסונג 514" מחברת "אורנג". אם אתם לא מכירים אני יכול להעלות תמונה של המכשיר. אחד המכשירים (לא זה ששייך לי) עושה בעיות.

קודם כל אני מכוון את השעון, אחרי שהטלפון כבוי לגמרי השעה משתנה מעצמה. הבעיה היותר מפריעה היא שלא ניתן לדבר איתו בכלל, כלומר הצד השני לא שומע כלום אבל אני שומע את מי שמדבר אליי.

אי אפשר לפרק את המכשיר מכיוון שמדובר בברגים מיוחדים. מרכז השירות הקרוב נמצא במרחק 30 ק"מ ממקום מגוריי והם דורשים מחיר מופרז וגם שאני אשאיר את המכשיר לכמה ימים.

בקיצור האם מישהו יודע מה הבעיה? כשאני נותן כמה מכות למכשיר פתאום שומעים כרגיל ואחרי זמן מה הכל מת חזרה.

לא מצאתי פורום ייעוץ של פלאפונים, יש כזה דבר?

תודה מראש :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי פורום ייעוץ של פלאפונים, יש כזה דבר?

בעבר התעצבנתי על כך שאנשים שואלים שאלות בסיסיות באופטופיק מבלי לנסות אפילו למצוא את התשובות במקומות

אחרים, רלוונטיים יותר. עם זאת, טרם נתקלתי במישהו שאשכרה חיפש ולא מצא בישראל(!) פורום של פלאפונים...

לענייננו, נראה שמדובר בבעיית מגעים במיקרופון, משהו שניתן לתיקון בעלות של עד 100 ש"ח ובתוך שעה, בכל מעבדת

פלאפונים פרטית (תתפלא, לא חייבים מרכז שירות בשביל זה).

סתם לידע כללי, יש פורום סלולר מאד פעיל ומפותח שנקרא פוקט, שלא לדבר על מערכות הפורומים של תפוז ו-Ynet.

חיפוש בגוגל יתן לך את הלינקים. נראה אותך לא מוצא את זה עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב100 שקל אפשר לקנות קילו של מכשירים כאלה. (זבל של מכשיר, היה לי כזה הרבה לפני אוגוסט 2004.... :))

תשקיע 100 שקל, תקנה נוקיה 6100 או 3100 משומש.

לא הייתי משקיע שקל תיקון במכשיר הזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב100 שקל אפשר לקנות קילו של מכשירים כאלה. (זבל של מכשיר, היה לי כזה הרבה לפני אוגוסט 2004.... :))

תשקיע 100 שקל, תקנה נוקיה 6100 או 3100 משומש.

לא הייתי משקיע שקל תיקון במכשיר הזה.

:mm_yeah:

מה יהיה אייל? לאחרונה אני מסכים איתך הרבה... :-)

בעית השעון היא סוללת גיבוי שנדפקה והשמע זה בעיית מגעים. בכל אופן זה אחד המכשירים הכי פחות אמינים שנמכרו בישראל ואני מופתע שהמכשיר החזיק אצלך עד היום.

הגיע הזמן להשתדרג..לא מתוך פינוק, אלא מתוך צורך אמיתי קיומי...אתה חייב את זה לעצמך! :-)

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מנהל מעבדה של סלקום בעברי,גם אנחנו טיפלנו במכשיר הנ"ל ,הבעיה היא בוודאות של כמעט 100% מיקרופון לקוי(אלא אם כן מדובר בקורוזיה או מגע פנימי שהתרופף), מכיוון שזהו מכשיר נחות ביותר ובעל מבעיות רבות ,הייתי ממליץ לך לא להשקיע עליו שקל, תרכוש נוקיה 3100 בתוספת קטנה ותהיה מאושר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא שלום רב !

היה לי מכשיר כזה בעבר, ונהנתי ממנו יחסית, היתרון הגדול שלו היה, שקבלתי מתנה מאורנג דבורית לרכב חינם כולל הרכבה, בזמנו לפני עידן הספיקר, זה היה יתרון ונוחות יחסית, של אפשרות לדבר בנסיעה בבטיחות, עד שהוא אבד לי.

ואז שדרגתי לנוקיה 3100, ונהנתי ממנו מאד, עד שהוא התחיל לעשות בעיות, לאחר הכנסתו למעבדת אורנג, שם שדרגו לי אותו לנוקייה 6070, בעלות סמלית(7.5 כולל מע"מ לחודש כפול 36 חודשים), וגם ממנו אני נהנה מאוד והוא עונה על ציפיותי ממכשיר סטנדרטי.

לבקשתך קבל קישור לאתר פוקט:

http://main.pocket.co.il/

ברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות ועל הקישור צביקה!

המכשיר הזה לא שווה שקל אחד, אז להשקיע עליו 100 ש"ח על תיקון? למה כ"כ יקר?

את פורום פוקט אני מכיר מאז 2004 שהיה פורום קטן לטלוויזיה. לא ביקרתי שם כמה שנים, תראו מה נהייה ממנו...

מה שמעניין שניסיתי להירשם וקיבלתי הודעה שקיים שם משתמש במערכת כמו שלי, אבל שניסיתי לקבל שחזור סיסמא באימייל כי לא הצלחתי להיכנס, הוא רושם שאין (?!) בקיצור יצאתי משם, מה גם שיש פרסומת בצד שמאל שלא נותנת להקליד שם משתמש וסיסמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, ראיתי שאתה מהצפון וגם אני, יש לי ערכת מברגים שמיועדת לפלאפונים במידה ואתה צריך עזרה תפנה אלי בפרטי ונראה איך אני יכול לעזור לך.

Pug 306 Gti6 2.0 16V

התענוג שבסיבוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצרף תמונות של המכשיר ושל הברגים שלו. יש לך מברג כזה?

האם כדאי לנסות לפתוח עם מברג שטוח או שאני אהרוס את ההברגה?

המכשיר לא סבל ממגע עם מים ולכן אין קורוזיה. עושה רושם שזו בעית מגעים.

אגב המכשיר השני עובד מצויין עד היום, למרות שהצבע מהפאנל מתחיל להתקלף מעצמו.

001sj0.jpg

w1024.png

002ri5.jpg

w1024.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מברג כוכב (טורקס) במידה T6. כל חנות כלי עבודה רצינית מחזיקה כאלה.

אני לא הייתי משקיע מאמץ אפילו בנסיעה עד המעבדה/מישהו שיביא חלקים.

נוקיה 3100/6100 הם סוסי עבודה, נוחים לשימוש ומחזיקים פי אלף יותר. לחילופין ניתן לקנות היום בהום סנטר ודומיו טלפונים זולים של נוקיה/אלקטל/מוטורולה שיהיו נוחים לשימוש, במחיר של תיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, תודה.

עשיתי חיפוש על הנוקיה 3100 ו- 6100 בגוגל, המכשיר נראה פחות או יותר דומה לשלי, אפילו יש לו מסך צבעוני.

רק יש לי שאלה: נניח שאני מחליט להשבית את אחד הסמסונגים שהתקלקל ורוצה לרכוש את הנוקיה הנ"ל דרך אורנג' במקומו, כמה הוא עולה נטו בלי כל הקישקושים מסביב, אתה יודע במקרה? הסמסונג עלה 800 ש"ח לאחד בזמנו.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מוכרים את הנוקיות הללו, הם גם ענתיקות, אבל עדיין מחזיקים בלי בעייה ועולים עד 200 ש"ח כמשומשים.

יש לך (מהחדשים) את ה-1200, 1208, 1650. כולם יעלו עד 300 ש"ח.

אין סיבה לקנות מהחברות - הן דוחפות בכל הכח את מכשירי ה-דור 3, כדי להשחיל לך על הדרך חבילה שירותי דור 3 (20 ש"ח לחודש). בלי החבילה ייקחו ממך מחיר מפוצץ על מכשיר (מעל 2000).

כמו שכתבתי, יש לך בהום סנטר, או לחילופין - חיפשו קצר ב-ZAP ייתן לך עוד מגוון אפשרויות.

אתה לא צריך להודיע לאף אחד שאתה משבית את המכשיר, פשוט זרוק אותו לפח (או למגירה) והעביר את כרטיס ה-SIM למכשיר החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצתי חיפוש בזאפ- המחירים ברצפה!

המחירים מתחילים ב- 150 ש"ח למכשיר פשוט חדש!

אם זה כך, במהלך שבוע הבא אני אחפש לי מכשיר חדש.

or_18d- תודה ענקית על הצעת העזרה, אבל אם המחירים זהים כמו שכתוב באתר, אני חושב שאשבית את הסמסונג.

תודה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...