Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך נפטרים מעין הרע? [או איך לעזאזל אני עובר טסט 7 בהצלחה?]

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 5590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפוש לא יעזור מאחר ואני מקרה מיוחד לפי דעתי והטיפים חוזרים על עצמם.

אני כבר 69 שיעורי נהיגה לקחתי, 6 טסטים עשיתי ועדיין לא עברתי, ידוע לי שיש כאן כמה מורי נהיגה למשאית אבל זה אותו עיקרון של לחץ.

כל הטיפים של: תירגע, אל תהיה לחוץ, קח מסטיק כל אלה לא ממש עוזרים לי. כי אני נלחץ.

הטעויות שהיו לי: נראה לי כל טסט בולמים אותי, פעם אחת נכנסתי בפניה בהילוך שלישי [פה באמת היתי לחוץ] ואי שליטה באוטו אחרי אותו טסט שפניתי בהילוך 3 העברתי להילוך שני וכתוצאה מכך היד שמאל משכה לכיוון שלה.

בטסט האחרון ממש על ההתחלה נכשלתי [דקה אחרי נראה לי], יצאתי מיישוב [מושב] בצומת פניתי הגעתי לתוך נתיב האצה ואז הטסטר בלם אותי ובצדק, כי אם היתי ממשיך היתי כבר כנראה בבית חולים. בקיצר כל הזמן אני נכשל. אחרי כל טסט אני יודע שנכשלתי ומבואס לשארית היום.

מה אני יכול לעשות?

ההורים אומרים ללכת לטסט ללא שיעור לפני או כמה ימים לפני, מאחר ואני מקבל טסטים ממש בזמנים קצרים של שבועיים שלושה, כך שיש לי עדיין "הרגשה" של הרכב של המורה.

אני חשבתי על רעיון לא ממש הכי "חינוכי" אבל כנראה שזה יעזור לי, חשבתי לשתות קצת בירה לפני על מנת שאני ישתחרר [כמובן שזה רק רעיון ושאני לא באמת יעשה את זה].

מה אתם ממליצים לי לעשות?לעבור לאוטומט זה לא הכי מעשי ומשתלם לי.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עזוב בירה. ג'וינט טוב יסדר אותך, why drink and drive when you can smoke and fly .

בכל מקרה, השאלה היא מה הבעיה ?

האם הבעיה היא זה שאתה לחוץ וכתוצאה מזה הנהיגה שלך לא טובה או שאתה פשוט לא נוהג טוב.

האם בשיעורים אתה נוהג טוב ?

האם אתה נלחץ גם במצבים אחרים (כמו מבחנים בבית הספר או פסיכומטרי וכיו"ב) או רק במבחן הנהיגה ?

האם יש לך בעיה של קוארדינציה ? העברת ההילוכים משבשבת לך את המחשבה ?

האם המורה לנהיגה שלך שידרג לבית פרטי או פנטהאוז ? (סתם...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח לפני הטסט איזה כדור הרגעה (אני רציני לגמרי-לשים לב שזה לא אחד שמטשטש !!!), שתה איזה כוס מים קרים ותיכנס לרכב בתנהג בטבעיות (בהנחה שבשיעורים עצמם אתה נוהג בסדר).

אם גם בשיעורים לא הולך לך משהו אז ידידי כנראה שאתה לא בשל עדיין,שזה גם בסדר גמור,פשוט תמתין קצת עם הטסט.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך הייתי מתמקד פחות בנושא הטסטים, ומנצל את ריבוי השיעורים לשיפור המיומנות.

כמו כן, הייתי שוקל להחליף מורה. בלי קשר לשאלה עד כמה הוא טוב, לפעמים זה מועיל לשנות

קצת את האווירה, ואולי המורה הבא יוכל ללמד אותך דברים חדשים.

בכל אופן, חשוב שתבין שאתה לא לבד בסיפור הזה. להלן כמה מקרים מייצגים מהמשפחה שלי:

1. אבא שלי ואחיו החלו ללמוד נהיגה כשרק עלינו לארץ, בשנות ה-40 לחייהם. הם למדו ביחד

וניגשו לטסטים ביחד. משום מה, אבא שלי עבר טסט רביעי ואחיו עבר רק ב-11. מנסיון שלי

בנסיעה עם שניהם, אני יודע שהדוד הוא נהג טוב יותר, עם או בלי קשר ל"שעות הטיסה" שהוא

צבר אצל מורה הנהיגה. ביומיום, הוא אחד האנשים הכי רגועים שאני מכיר, אבל הבנתי שגם לו

הייתה בעיית עצבים קלה בטסטים.

2. אמא שלי עברה טסט שביעי, אבל לקחה כמה מאות שיעורים בדרך. נהגנו לצחוק איתה שעוד

מעט נצטרך לשלם למורה קופות גמל. בכל מקרה, זה לא ממש עזר ועדיין יש לה חוסר בטחון

במקרים מסויימים, ועודף בטחון במקרים אחרים. אני מאשים את המורה.

3. אחותי היא אחת הנהגות הטובות שאני מכיר, והיא למדה בגיל נורמלי, 20 ומשהו. אע"פ כן,

נדרשו לה 10 טסטים ושני מורים לקבל רשיון. למה בדיוק? לא ברור, אבל עם המורה השני היא

הייתה הרבה יותר בטוחה בעצמה.

4. אני ריסקתי את הקטנוע בדרך לטסט הראשון שלי, בחורף, בכביש סואן, כשהייתי עם מדי א'

של חיל האוויר. זריקת האדרנלין לא עזרה לי לעבור את הטסט, בלשון המעטה.

בקיצור, כפי שאמרתי, תתרכז ברכישת מיומנות, נסה להחליף מורה וללמוד משהו חדש, הרשיון

כבר יגיע באופן טבעי. תחושת התסכול שמלווה אותך נובעת מכך שאתה דורך במקום. אני מציע

לך להשלים עם כך שהרשיון שלך יעלה קצת יותר כסף מזה של החברים שלך, ולחשוב איך אתה

יכול להפיק תועלת מהמצב הקיים. יש לא מעט דרכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך סמים, אלכוהול, רגיעונים וקמיעות.

פשוט תנהג כמו שצריך. בהצלחה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהיום זה בלתי אפשרי,וגם בזמני זה היה לא חוקי (אבל נורמטיבי) , ולכן לא מציע לך, אבל אני לא מכיר אף אחד מהחבר'ה בכתה שלי שלא למד נהיגה אצל אבא שלו הרבה שנים לפני המורה (שהיה טיפוס מיוחד,- לפני כ-30 שנה התרסק עם הסטירמן שלו כשהטיס את אמו טיסת אירובאטיקה.)

(רובנו נהגנו על צבאיים,מטנדר F-1,ויליס, ועד ג'יפ ודה שבו).

למיטב זכרוני כולנו עברנו טסטים ראשונים ,(על טריומף בונוויל ואח"כ על D-400)

בעוונותי גם אשתי והילדים באו למורה עם נסיון בדרכי עפר ובמושב,גם הם לפני הרבה שנים.

אבל אז היתה הנהיגה,התנועה ובייחוד בני האדם במכוניות מסביב יותר קלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פתרונות קסם, אתה צריך להרגיש מוכן.

תאר לך שאתה רק מסיע את הטסטר ממקום למקום כמו נהג מונית, והתנהג בשיא האדישות.

התנהג בטבעיות כאילו יש לך את כל הזמן שבעולם.

האט בכניסה לצמתים! בעיה שיש לי עד היום. שני ידיים על ההגה, מבטים רבים לכיוון המראות.

אם יש ספק אין ספק, השתלב רק כאשר אתה משוכנע שלא תאט או תפגע בתנועה החולפת.

אני יודע שמעבר למסך קל לדבר אבל אני לא חושב שכדורים ובטח שלא אלכוהול יפתרו לך את הבעיה.

סע לאט וחשוב שאתה נוסע ברכב עם חבר.

אולי השיעור לפני עם המורה מלחיץ אותך לקראת המבחן, אז אולי את השיעור קח יום לפני.

לי הייתה טסטרית שנחשבה (לא יודע אם עדיין בוחנת) כאחת הקשות בחיפה, ואכן נלחצתי טיפה אבל שננתי לעצמי, ארז, אתה יודע לנהוג, אתה יודע מה לעשות ואיך להתנהג. הפגנתי בטחון בטסט ולמזלי עברתי ללא בעיה מיוחדת מלבד שפשוף מדרכה בחניה במקביל. ואולי בעצם עברתי בגלל שהנבחן אחרי כמעט הכניס אותנו בתוך מונית בצומת T??

בברכת הצלחה!

ארז.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הבעיה זה המורה נהיגה..

יצא לי להתקל בהרבה מורי נהיגה חאפרים שלא לימדו כמו שצריך

וממה שאני זוכר פעם היו לי כמה חברים שפשוט עברו מורה וגם את הטסט:S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי "ריגעון" יעזור, אני ב עברתי טסט רביעי.

ב3 הראשונים הייתי לחוץ כמו לא יודע מה ועשיתי טעויות של מישהו שפעם ראשונה עולה על הרכב.

לקחתי את הריגעון (טיפות כאלו), ונהגתי כיאילו אני 30 שנה על הכביש הטסטר בשלב מסויים כבר לא הסתכל על הדרך פשוט נהנה מהנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פשוט עדיף שתקנה אופניים?יותר בטוח בשבילך והאנשים סביבך,אם לא תוכל להגיב כראוי במצב מסוכן בכביש כי תהיה לחוץ?

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, חשוב שתבין שאתה לא לבד בסיפור הזה. להלן כמה מקרים מייצגים מהמשפחה שלי:

1. אבא שלי ואחיו החלו ללמוד נהיגה כשרק עלינו לארץ, בשנות ה-40 לחייהם. הם למדו ביחד

וניגשו לטסטים ביחד. משום מה, אבא שלי עבר טסט רביעי ואחיו עבר רק ב-11. מנסיון שלי

בנסיעה עם שניהם, אני יודע שהדוד הוא נהג טוב יותר, עם או בלי קשר ל"שעות הטיסה" שהוא

צבר אצל מורה הנהיגה. ביומיום, הוא אחד האנשים הכי רגועים שאני מכיר, אבל הבנתי שגם לו

הייתה בעיית עצבים קלה בטסטים.

2. אמא שלי עברה טסט שביעי, אבל לקחה כמה מאות שיעורים בדרך. נהגנו לצחוק איתה שעוד

מעט נצטרך לשלם למורה קופות גמל. בכל מקרה, זה לא ממש עזר ועדיין יש לה חוסר בטחון

במקרים מסויימים, ועודף בטחון במקרים אחרים. אני מאשים את המורה.

3. אחותי היא אחת הנהגות הטובות שאני מכיר, והיא למדה בגיל נורמלי, 20 ומשהו. אע"פ כן,

נדרשו לה 10 טסטים ושני מורים לקבל רשיון. למה בדיוק? לא ברור, אבל עם המורה השני היא

הייתה הרבה יותר בטוחה בעצמה.

4. אני ריסקתי את הקטנוע בדרך לטסט הראשון שלי, בחורף, בכביש סואן, כשהייתי עם מדי א'

של חיל האוויר. זריקת האדרנלין לא עזרה לי לעבור את הטסט, בלשון המעטה.

.

מה אני אגיד לך..משרד הרישוי היה מזמן פושט רגל לולא המשפחה שלך:wink:

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5590 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...