Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטול דוח חניה על מדרכה בתל אביב...

gmb
שימו לב! השרשור הזה בן 7397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן כן...

גם אני מצטרף לסטטיסטיקת מקבלי הדוחות בתל אביב...

אבל... האם יש לי עילה להגיש בקשה לביטול הדו"ח?

לפי הדו"ח שבו מצוין את כל פרטי המקרה (דרך אגב, הדו"ח ניתן ע"י פקח מטעם העירייה ולא משטרה). הרכב חנה על המדרכה (סימון עבירה 39 שאומרת "חניה על מדרכה").

1. הדו"ח לא מלא עד הסוף ויש את הקטע שבו הוא אמור לציין מול איזה בית זה קרה, כתוב רק שזה קרה לי בית מספר 5, אבל לא מול איזה בית.

2. הדו"ח כמו כן חסר בקטע שבו הוא אמור לציין את צורת נתינת הדו"ח (הנהג, בעל כלי הרכב, כלי-רכב נעול, נמסר ביד, הדבקה על כלי הרכב)

3. אם אני לא טועה, חניה היא רק כשזה מעל 15 דקות, עד אז זה נחשב רק עצירה, הייתי שם משהו כמו 5 דקות, האם זוהי גם כן עילה להגשת ביטול, ויש לי את עדות חבריי שחלקם היו איתי ברכב וחלקם ברכב אחר...

4. בחלק התחתון, אמור להיות רשום את סכום התשלום בתוך שתי משבצות לבנות, האחת לשקלים והשניה לאגורות. הן שתיהן ריקות, לא מולאו (למרות שלמעלה בטופס מצוין הקנס שאני אמור לשלם (250 להזכירכם))

יש איזהשהו פיתרון אחר?

בתודה מראש

רמי

אהבה באה בזוגות, לנשים ולמכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלם את הדו"ח במועדו, ותפסיק להחנות את רכבך על מדרכות.

בהחנותך את הרכב על המדרכה הנך גורם הפרעה להולכי רגל :nono: , ובנוסף נזק למכלולים במתלים, במע' ההיגוי ולציריות.

בצעת עברה, שלם את הקנס.

אל תנסה לצאת "זכאי" עם הרגשה ש"דפקת" את המערכת הממסדית.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חנית עם כל ה 4 גלגלים?

אני כשהעברתי דירה (כמה שזה נשמע מצחיק להעביר דירה עם 106) קיבלתי את רותו הדוח.

הגשתי ערעור, ולמרות שהפקחית ראתה אותנו עם החפצים ביד היא אמרה שהיא לא יכולה לבטל, אבל שאני אגיש ערער והם יעזרו לי, וקיבלתי מהם תשובה לפני כמה ימים, מה היא לדעתך?

קצת גס להגיד את זה כאן, תן לדמיון שלך להתפרע.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי שהיה ביטול של דוחות חנייה גבוהים מסיבות מסויימות. הדו"ח הוא של המשטרה או של העירייה? אם של הערייה אני חושב שאסור להם לתת מעל 70 ש"ח ואף אחד לא יודע את זה. קראתי פעם פסק דין בנושא- זה מעורפל לא ממש זוכר, אבל אני יכול לבדוק אם אתה רוצה. אם אתה חייל או סטודנט תבקש להישפט, תבכה קצת לשופט, הם בד"כ מורידים ל - 70 ש"ח (זה מה שאני עשיתי, ואני קבלתי 360 ש"ח קנס והורידו לי ל - 70 אבל זה היה לפני 5 שנים שעוד שרתתי את המולדת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקומפי:

אינני מחנה את רכבי על המדרכה לעיתים קרובות, או כמעט ואף פעם לא...

אך יש להבדיל, בין להחנות כשיום ואנשים בחוץ לבין להחנות כש2 לפנות בוקר, אין כמעט אנשים בחוץ שמסתובבים סתם כך, כל הרחוב חונה על המדרכה, אבל רק בגלל שאני נוסע בגרמנייה אז אני היחידי שמקבל דו"ח, ומגיע לרכב ממש שניות לפני שהוא עולה על הגרר... לאחר שנסעתי הם עזבו את המקום, מותירים את שאר 6,000 המכוניות האחרות חונות שם כמו שהיו בלי דו"ח, בלי גרירה ובלי כאב ראש... כן אז זה עיצבן אותי אז אני מעוניין לבטל את הדו"ח... אם הייתה שם באמת הפרעה לתנועה בכביש או לתנועת אנשים ברחוב לא הייתי מחנה שם... גם אני בנאדם, גם לי יש יכולת שיפוט די טובה ולא סתם טמבל שחונה איפה שבא לו... ותחסכו ממני את ה"מגיע לך"... חניתם בתל אביב בזמן האחרון? במיוחד באזור אלנבי..

נכון, עברתי על החוק, יש דו"ח צריך לשלם... אני פשוט שונא, אבל ממש ממש שונא אי שיוויון ויחוס שונה (סטיגמות) בגלל רכב כלשהו או בגלל מוצא/דת/מין... והדו"ח הזה ממש עיצבן אותי (כי הייתי היחידי שקיבל שם משהו). אינני שואף לצאת עם הרגשת הזכאי, אני אשם. אינני רוצה לדפוק את המערכת... ביצעתי החלטה שגויה, ובפעם הבאה זה לא פשוט לא יקרה.

ובאמת בנוגע לזה. זהו דו"ח מפקח בעירייה, ולא משוטר. האם לפי החוק באמת מותר להם לגבות רק 70 ש"ח קנס, האם גביית 250 היא אסורה על פי חוק? YOAV106, אתה תוכל לחפש על זה משהו?

זה גם עוד דבר מעצבן, אתה עושה דבר נכון ואתה צריך לשלם על כך, האם מה שהם עושים מוצדק? מפלים בין מכוניות, לוקחים מעל המותר, צוחקים לך בפרצוף ונותנים לך להרגיש זבל.

ושהם שבתו שלושה חודשים ושכל המשק היה נעול זה היה מוצדק? מה קיבלנו מזה? לעבוד היה כמעט בלתי אפשרי, וספגנו הפסדים ענקיים גם מבחינת אנשים שהפסידו כסף/משכורת/מחייה/עבודה, גם מבחינת חברות וגם מבחינת המדינה...

אז שלא יצטדקו לי פתאום...

והרמן, מה לבסוף קיבלת בעירעור? באמת שאני רוצה לדעת, ואין לי מושג למה שיצא לבסוף...

וכן, אני סטודנט, ומשוחר כחודשיים...

ואף אחד עוד לא ענה לי אם לפי מה שכתבתי בהודעתי הראשונה יש לי אפשרות להגיש ערעור לביטול או משהו כזה...

רמי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי גובה הקנס - גובהו נקבע בתקנות העזר העירוניות.

המקרה ש-yoav106 מדבר עליו היה בזמנו(מאז שונתה התקנה), שלא הועבר כנדרש חוק העזר העירוני לגבי חניית/העמדת רכב על מדרכה במקום אסור, כך שכל הקנסות שבעלי רכבים קיבלו הושוו לאלו של חניה במקום אסור על הכביש.

כיום חוק העזר העירוני לגבי קנסות מוגדלים על חניית/העמדת רכב על מדרכה תקף, והקנס אכן עומד על 250 ש"ח.

לערער על דו"ח שקבלת באישון הלילה - דינו שידחה על הסף, אלא אם כן תוכיח שממול ישנו מר"מ, ולקחת את סבתך ה"צולעת" לקבלת עזרה רפואית דחופה.

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי גובה הקנס - גובהו נקבע בתקנות העזר העירוניות.

המקרה ש-yoav106 מדבר עליו היה בזמנו(מאז שונתה התקנה), שלא הועבר כנדרש חוק העזר העירוני לגבי חניית/העמדת רכב על מדרכה במקום אסור, כך שכל הקנסות שבעלי רכבים קיבלו הושוו לאלו של חניה במקום אסור על הכביש.

כיום חוק העזר העירוני לגבי קנסות מוגדלים על חניית/העמדת רכב על מדרכה תקף, והקנס אכן עומד על 250 ש"ח.

לערער על דו"ח שקבלת באישון הלילה - דינו שידחה על הסף, אלא אם כן תוכיח שממול ישנו מר"מ, ולקחת את סבתך ה"צולעת" לקבלת עזרה רפואית דחופה.

עמית

תשובה ראויה..

לא מה שציפיתי לשמוע, אבל ענתה לי על כל השאלות...

תודה רבה..

יש לך אי אלו השערות למה הייתי היחידי שם שקיבל קנס? האם סתם אני מתבכיין אל "הפלייה" או שמא יכולה להיות סיבה אחרת שנסתרת מעיניי?

וכנראה שאין מנוס מלשלם את הקנס.... :x (למרות שהיחידי שאני צריך לכעוס עליו זה אני עצמי)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיריית כפר סבא לא היה ממש אכפת להם שהעברתי עם סבא שלי את הדירה.

הם דחו בקשתי על הסף.

הדבר הכי יפה שהלכתי לדבר עם מנהל רשות החניה והוא היה אדיב ואמר שיגבה עדות מהפקחית שראתה אותנו.

בפעול הם פשוט תקעו סכין כי קיבלתי ביום חמישי מכתב מהעיריה ובפרוט שהוא חתום עליו שהם לא מבטלים שום דבר.

הדבר הכי יפה שנתנו לי שבוע לשלם את הדוח. כנראה שאין מנוס מללכת לשם ולשבור את הראש עליהם.

הרמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך אי אלו השערות למה הייתי היחידי שם שקיבל קנס? האם סתם אני מתבכיין אל "הפלייה" או שמא יכולה להיות סיבה אחרת שנסתרת מעיניי?

השערות:

(1)הדו"ח ידני - נגמר הדיו בעט ו/או נגמר פנקס הדוחות.

(2)דו"ח ממוחשב - סוללה חלשה ו/או הנייר נגמר, ו/או דיו נגמר.

(3)נגמרה המשמרת.

עמית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השערות:

(1)הדו"ח ידני - נגמר הדיו בעט ו/או נגמר פנקס הדוחות.

(2)דו"ח ממוחשב - סוללה חלשה ו/או הנייר נגמר, ו/או דיו נגמר.

(3)נגמרה המשמרת.

עמית

זה עדיין לא מסביר מדוע נבחר הרכב שלי להיות הנקנס מבין כל הרכבים שעמדו שם מלפני, מאחוריי, ושמרביתם כבר היו שם מלפני...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיריית כפר סבא לא היה ממש אכפת להם שהעברתי עם סבא שלי את הדירה.

הם דחו בקשתי על הסף.

הדבר הכי יפה שהלכתי לדבר עם מנהל רשות החניה והוא היה אדיב ואמר שיגבה עדות מהפקחית שראתה אותנו.

בפעול הם פשוט תקעו סכין כי קיבלתי ביום חמישי מכתב מהעיריה ובפרוט שהוא חתום עליו שהם לא מבטלים שום דבר.

הדבר הכי יפה שנתנו לי שבוע לשלם את הדוח. כנראה שאין מנוס מללכת לשם ולשבור את הראש עליהם.

הרמן.

עכשיו חזרתי מעיריית כפ"ס

נסעתי כדי לברר מדוע הפקחית העידה נגד המילה שלה - מסתבר שהיועץ (הבחור המלומד שמבטל את הדוחות) קרא רק מה שהיא כתבה על הדו"ח.

אבל מסתבר שניתן להגיש עתירה על עתירה.

לא יודע איך זה יעזור אבל כתבתי עוד מכתב ובו פירטתי את פרטי המקרה לפרטיי פרטים.

דיווחים בהמשך...

הרמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שתמיד כולם מחנים שעות במקום אסור וזה שבא ל 2 דקות חוטף את הקנס, תפסיק לחפש למה דווקא אתה כי בנתיים הזמן אוזל ואתה תקבל כפל קנס.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...