Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה מחשב/כרטיס מסך/מעבד?

bar72
שימו לב! השרשור הזה בן 5636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי שאשהה את רכישת מחשב המשחקים החדש שלי, אבל זה מתמחה שלי נתן לי לנסות את Fallout3 על הנייד שלו, ונזכרתי מיידית מדוע אני כל כך אוהב משחקי מחשב...

אז ככה: בהנחה שיש לי מסך סביר (הנחה שאולי עוד תתבדה, נראה), אני צריך מחשב חדש, מאפס, משום שלא נראה לי שאפשר לשחוט משהו מהנוכחי.

1. Duo או QUAD?

2. איזה כרטיס מסך? (512? חייבים DDR3? של איזו חברה? וכו').

המטרה: לשחק משחקים חדשים כגון FALLOUT ו- FARCRY בלי להתנצל, אבל לא חייב שכל האופציות יהיו על מקסימום.

ממילא ייצא לי לשחק אולי שעה ביום... :-(

התקציב: ~3000 ש"ח

ההנחות: לא צריך קשיח של יותר מ- 500G, למעשה אפילו הרבה פחות; חשוב ספק טוב; חשוב קירור טוב.

ולכן השאלה, האם באמת אני צריך QUAD? או שאולי DUO טוב יספיק? והאם הכסף ש"מתפנה" מ- QUAD באמת ישיג יותר מטרה בכרטיס מסך עם נניח יותר זיכרון או מהיר יותר?

תודה מראש!

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שדעתי אישית ומיד יקומו אחרים אשר ימליצו אחרת, אך מניסיוני העשיר עם משחקי מחשב, ומכיר את המשחקים בהם אתה מעוניין לשחק (מקווה שהתכוונת לFARCRY 2 - משחק מדהים) אם ברצונך להתחיל מ0, תקציבך לא מתאים לדרישות שהצבת שהם הרצת המשחקים עם כל האופציות במקסימום.

לדבי מעבד, מעבדי הDUO יספיקו ואף ברבים מהמשחקים יניבו תוצאות יותר טובות במקצת לעומת QUAD, אך כאן לא טמונה הבעיה, הבעיה הינה כרטיס המסך. מחירי מעבדי הDUO מתחילים מ300 שקלים ומעלה, מעבדי הQUAD מתחילים מ800 שקלים ומעלה.

צוואר הבקבוק המרכזי בהנעת משחקים הינו כרטיס המסך, כרטיס מסך אשר יניע משחקים אלו ברמתם הגבוהה ביותר צריך להיות חזק ביותר, אם לא שילוב של שני כרטיסי מסך בתצורת SLI או CROSSFIRE תלוי של איזה חברה תקנה את כרטיס המסך - מבוסס NVIDIA או ATI בהתאמה.

כרטיסי המסך הטובים ביותר היום בשוק אשר מתאימים לגיימרים הם (ואתחיל מהמהיר ביותר):

NVIDIA GTX280 GX2

ATI RADEON 4870 X2

NVIDIA GTX280

NVIDIA 9800GX2

ATI RADEON 4870

NVIDIA GTX260

NVIDIA 9800GTX

(כל כרטיסי המסך הינם מ512 MB ומעבר, עד ל2GB זיכרון)

מחירי כרטיסים אלו מתחיל מ900 שקלים לנמוך שבהם ועד לסביבות 3000+ לחזק מבינהם - GTX280 GX2 אשר הינו החיה החזקה ביותר היום בג'ונגל של כרטיסי המסך.

לוח אם ראוי להרצת הכרטיסים הללו איננו זול, שים לב שישנם שינויים בדרישות בלוח האם אם תבחר בתצורת שני כרטיסים במקביל או אחד או אחד שמריץ 2 מעבדים גרפיים. מחירי הלוחות נעים מ500 שקלים ומעלה עד למטורפים מבינהם של ASUS אשר גם מאפשרים לבצע OC בזמן אמת ע"י פנל מיוחד אשר מותקן על גבי הלוח - קרוב ל2000 שקלים ואף יותר. לוח בסיסי אשר יתמוך בשני כרטיסים תמצא בסביבות 800 שקלים.

אתה צריך גם זיכרון להריץ את המחשב וכאן באמת החלק הקל, מחירי הזכרונות זולים יחסית ומחירם נע בין 350 שקלים ל4 ג'יגה זיכרון DDR2 800.

600 שקלים ל4 ג'יגה זכרון DDR2 1066

1100 שקלים ל4 ג'יגה זכרון DDR3 1333

1250 שקלים ל4 ג'יגה זיכרון DDR3 1800

הפרשי מהירות הזכרון משמעותיים אך ביחס למהירות וסוג כרטיס המסך ההבדלים זניחים, עדיף שתתפשר בזכרון ולא בכרטיס המסך.

מה נשאר לנו?

מארז עם ספק כוח מינימום 550וואט "אמיתי" לאספקת החשמל למחשב זה, יותר וואט אם תריץ 2 כרטיסי מסך.

כונן קשיח אשר מחיריהם נעים בסביבות ה400 שקלים+ ,עדיפות לSATA2 7200RPM 16/32MB BUFFER, אם אין לך כסף לכונן 10,400RPM שמחירם בסביבות ה800 שקלים.

וצורב DVD אשר מחיריהם ברצפה - 115 שקלים.

כפי שאתה רואה, עלות מחשב אמיתי למשחקים עולה הרבה, ומעבר ל3000 שקלים. מקווה שלא ביאסתי אותך, לא חייבים לשחק במקסימום את כל המשחקים למרות שזה מאד מאד מרשים ומחשב כזה יחזיק שנים (לפחות שנתיים שלוש - זו המציאות).

השמטתי כרגע את התייחסותי לגוף קירור או סוג הספק מפני שאלו, יחסית לשאר הרכיבים אשר עליך להשקיע בהם זניחים בעלותם.

מקווה שעזרתי ואף במעט, לשאלות נוספות תוכל לפנות אלי בפרטי או כאן ואשמח להשיב.

בברכה,

ארז.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא אומר שאל תתיחס לבחור מעלי יותר מדי ברצינות.

אתה לא צריך מפלצת עם חלקיי HIGH END אלא מחשב מחשקים מיינסטרים.

3000 ש"ח (כל עוד זה לא כולל מסך ומקלדת) הוא תקציב לא רע למחשב משחקים סביר ביותר.

אם אתה לא מחבר למסך FHD ומעלה (רזולוציה מעל 1900 על 1080) ומצפה להריץ הכל על הכי גבוהה - אין בעיה להרכיב מחשב בסדר גמור (לא הטופ של הטופ אבל בסיידר גמור).

אפשר איזה בכלליות:

מעבד קור דואו 8400

4 גיגה זיכרון DDR 2 800 מגהרץ

4870 / 4850 (מה שנכנס בתקציב) אחד עם חצי גיגה זיכרון

מארז וספק (שניהם מחברה נורמאלית ולא משהו גנרית ומאווררים כמו שצריך ומעל 400W אמיתיים)

ואיזה צורב (לא משנה איזה)

כל זה צריך להכנס פלוס מינוס בלי יותר מדי בעיה ולהריץ משחקים על 1680 על 1050 עם הכל דלוק (וזו הרזולוציה הטבעית של רוב מסכי ה22 וה24" הרחבים למחשב).

אופציה נוספת אם יש לך LCD חביב בסלון - PS3 או XBOX.

בשניהם יש FALLOUT.

ליביו (שסיים את המשחק המצויין הזה כבר פעמיים)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליוייו, המחשב שציינת יעלה יותר מ 3, לא ציינת לוח אם כונן קשיח וכו', מה שכן כרטיס מסך הינו הרכיב החשוב ביותר במערכת משחקים וזה ללא ספק.

הרכיבים שציינתי הינם מכל קשת הסקאלה אשר בעזרתם תוכל לשחק ברמה שאתה רוצה.

אני משחק מספיק זמן ובמספיק משחקים כדי לדעת שכל מפרט פחות יותר מהנתונים שציינתי לא יעבוד ברמה מספיק טובה ומהירה.

אתה יכול להתייחס ברצינות או לא, המלצותי על סמך ניסיון במחשבים רבים ובמשחקים תובעניים רבים.

Farcry 1/2

World in conflict

Gears of war

COD 4/5

Assasins creed

C&C3

Red alert 3

Crysis 1/2

Timeshift

ועוד ועוד ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם.

כמו שכתבתי, אני לא צריך את כל האופציות על מקסימום, אבל אני מבין שכדאי מאוד 4G זיכרון (חשבתי ש- 2 יספיקו).

לגבי כרטיס מסך: אני מבין שצריך 512MB; האם יש עדיפות בין ATI ל- NV?

לארז: מבין כרטיסי המסך שהצעת, בהנחה שאני הולך על 4G זיכרון + Core Duo + כרטיס מסך עד 1K ש"ח, מה מומלץ?

היכן מומלץ לרכוש באזור ת"א? KSP? (אני יודע שיצא להם שם לא משהו, אבל האם הם באמת גרועים?)

ולסיום: אין לי LCD בבית (עניין עקרוני), רק במשרד, והלוואי שהיה לי PS3 (עם MGS4), אבל אין :-( ובתקציב שלו נראה לי שעדיף מחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתן פוש קצת בתקציב המסך, תרד קצת במהירות המעבד (ניתן להמהיר אותו אחר כך בלי שום קשר ע"י OVERCLOCKING) וקנה לעצמך ATI 4870 עם 1 ג'יגה זיכרון, יש כאלה, יצאו לפני שבועיים ואמורים להיות כבר בשוק. מחיר כרטיס כזה יעלה 1400-1500 ש"ח.

KSP המחירים הכי זולים מחד ומאידך השירות הכי גרוע ותמיכה אצלהם אין.

כנ"ל לגבי IVORY אשר דוחפים במרץ את לוחות הMSI שהם מייבאים (נתקלתי ברבים מהם אשר יצאו לא תקינים מהחנות).

חנות עם שירות טוב וחברה מקצועיים ביותר נתקלתי בSKYPC, המחירים טיפל'ה יקרים יותר אך יוכלו לסייע ולהמליץ לך בשמחה.

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני אתרום טיפה מהידע שלי, מכיוון שהולך פה סלט אמיתי וליויור פשוט לא מעוניין להכנס לכל הסלט הזה, שדרך אגב, מומלץ מאוד להקשיב לבחור הזה ולא כי הוא שיחק בכמה משחקים (בלי לזלזל במשתמשים אחרים), ושנינו מבינים למה.

*** הבחור ציין שהוא לא חייב לשחק על הכי מקסימום הגדרות שקיימות במשחק, הוא ציין זאת, וארז פשוט התעלם והתחיל לזרוק מספרים שכאבו לי העיינים. כאילו, 1300 שקל על 4 גי'גה זכרון DDR3 1800 שכרגע אין בו שום טעם? לוח שיעלה כפול? אפליקציות שלא יהנו מזה? לא כל כך נראה לי.

1) כרגע, המגמה היא, תמיכה במעבדים כפולי ליבה, כמו כן, המגמה שמתחילה לחדור יותר ויותר לשוק, בקצב מהיר יותר, היא בתמיכה של תוכנות רבות וכנ"ל משחקים כבר, לאט לאט במעבדים מרובעי ליבות, למשל, המשחק הבא GTA 4, יש שמועות רבות על כך שהוא עומד לתמוך ב 4 ליבות, נכון כרגע זה רק שמועות, אבל לא רחוק היום שבו באמת תהיה תמיכה במעבד מרובע ליבות.

לכן, אין טעם לפסול מעבד מרובע ליבות סתם כך, זה תלוי מאוד בכמה דברים : התקציב, היעד ושוב פעם, תקציב.

2) צוואר הבקבוק האמיתי כיום, במערכות כבדות, הוא דווקא לא כרטיס המסך, אלה המעבד, תתפלא, כרטיסי המסך הבמאת כבדים היום, הם בעלי יכולות חישוב ועיבוד עצומות, רק מה, המערכת והמעבד הן אלו שמסרסות ביצועים, למידענ וסף, אפשר לפנות לאתר WWW.TOMSHARDWARE.COM לכתבות על כך.

3) אפשר לדעת מהיכן הוצאת כרטיס מסך חדש שכזה 280GTX GX2 ? באמת הייתי רוצה לראות אותו אם אפשר, זאת אומרת, אם הוא בכלל קיים, כנראה שהתבלבלת לך שם בדגמים, כי כרטסי כזה אינו קיים. נכון להיום. רק בתכנונים להוציא.

נשאר לי רק להגיד על זה http://forums.goha.ru/showthread.php?t=202207 והמבין יבין.

4) הייתי רוצה לראות בבקשה מבחני ביצועים בין 1066 לבין 1800 בזכרונות, כי לפי מה שנאי ראיתי, היחידים שאכן נהנהים מזה הם האנשים, אשר מתעסיקם בחומרת עיצוב ותוכנות עיצוב כבדות. אשמח אם תראה לי מבחן אחד של אתר נורמאלי, אשר מראה כי אכן יש הבדל משמעותי בין המהירויות? כי אני יכול להגיד לך שזכרון של 400 שקל של 4 ג'יגה של קינגסטון, יעשה את העבדוה מעולה, בדיוק כמו ה 1066 ובדיוק כמו ה 1333 לבן אדם שכלל לא יזיז לו בגרוש. אשמח למבחני ביצועים ברשת, למשחקים שאכן יהנו בין ה 800 לבין ה 1333 וה 1800. כי לי יש הרבה שמראים אחרת.

5) איך הגעת לכונן 10K RPM? זה הגיוני שבן אדם רגיל שרק רוצה לשחק קצת בתקציב מוגבל יקנה כזה דבר?

6) נכון, משתלם לעתיד לקחת HD 4870 של 1 ג'יגה, אבל נכון להיום, ההבדל בין גרסאת ה 512 לבין ה 1 ג'יגה מסתכם בכמה פריימים או FPS בשנייה, ממש כמה בודדים לפעמים הבדלים של 1-5 % לכל היותר.

*** הצעה שלי:

מעבד:

INTEL CORE 2 DUO S775 3.0GHz E8400 45nm : " SLAPL" - BOX ₪896

לוח אם:

GIGABYTE GA-EP43-DS3L ₪474

כרטיס מסך:

GIGABYTE PCI-EX 2.0 RADEON HD4850 512MB GDDR3 - ZALMAN COOLING : GV-R485ZL-512H - RETAIL ₪923

דיסק קשיח:

SEAGATE BARRACUDA 7200.10 320GB 16MB SATA2 NCQ - ST3320620AS ₪269

צורב DVD:

LG DVDRW GSA-H62N X18 - SATA - BLACK ₪132

זיכרון:

KINGSTON 2048MB (1024MB X2) DDR2 800MHZ CL5 ₪185

מארז:

COMPUCASE 6A21B + HEC 400TRT ₪453

מחיר סופי: ₪3332

המפרט הורכב ב - www.IQPC.co.il

עכשיו, תראה, בשביל באמת לקבל מכונת משחקים, צריך להרים תקציב ל 3500, ככהת וכל לא להתפשר על חלקים, נכון, אלא תקבל שקט מקסימלי וביצועים מקסימליים, אבל להנות מהמשחקים הכי חדשים? תוכל להנות בכיף, מכיוון שיש לי מפרט דומה מאוד, רק כרטיס מסך 8800GT למשל שחלש במקצת מה 4850. וכל השאר די זהה, והמעבד הראשי קצת חלש יותר, אבל אני מריץ משחקים בכיף וחלק במסך 22 אינצ' ללא שום קושי. FAR CRY 2 דרך אגב לא כזה משחק כבד, וגם לא FALLOUT 3. כמו כן COD 4 הוא אחד המשחקים הקלים יותר שיש (מבחינת עומס) כי הוא פשוט עשוי בצורה מוצלחת ועם איכות גראפיקה מדהימה.

יישאר לך עוד כ 200 שקל מ 3500 למשל להשקיע בקירור אם תרצה, שים לב כי הכרטיס 4850, מגיע עפ קירור של זלמן, ככה שכל הבעיות על החום נעלמו, כמו כן, המעבד אינו זקוק לקירור רצחני, 45 ננומטר אחריי הכל, הוא מסתפק בקירור המקורי ללא שום מאמץ.

דרך אגב ארז, החלקים שהראת לבחור, עשיתי מפרט בכללי, אמור לעלות לו כ 7 אלף שקל, מפרט לא רע, הבחור רצה ב 3K. דיברת איתו על חומרת HI END, כאשר בהחלט ניתן להרכיב מחשב ב 3500 שיריץ בקלות הכל. אבל הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם תגובתך, לא שמתי לב שרשם כי הוא לא מעוניין באופציות מקסימליות, בקריאה שלי נשמטה לי הלא מהמסך :) יתכן בעקבות בעיות דיסלקציה לא מאובחנות, קורה לי הרבה.

כרטיס מסך 280GX2 יצא בקרוב, לא יודע תאריך רשמי אבל NVIDIA כבר מדברים על פיתוחו מיולי האחרון.

שים לב שלא רשמתי לו רק את הרכיבים היקרים ביותר אלא קשת רחבה של אופציות להרכבת המחשב, אם במעבד, זיכרונות וכרטיסי המסך. ציינתי גם את חוות דעתי בכל אחד מהם מה שנראה לי ששניכם לא שמתם לב (אתה ולוייור) שזכרונות לא הכי חשובים וניתן לצמצם בתקציב המעבד לטובת כרטיס מסך יותר מתקדם. הגעתי לכונן קשיח 10K אחרי שציינתי גם את כונני ה7200, לא ראית את זה? שוב, כפי שציינתי בהודעתי הקודמת, ציינתי קשת רחבה מאוד של חלקים אשר מכולם ניתן להרכיב מחשב ראוי למשחקים ואתם ראיתם רק את רכיבי הHIEND. אם תקרא שוב ותרכיב מהחלקים הזולים בקטגוריות שציינתי אז תוכל להרכיב מחשב בקצת יותר מ3000 לאחר שתוסיף את מחיר המארז והספק שלא רשמתי. היקר ביותר יעלה אף יותר מ7.

ה8800 הוא כרטיס ישן יחסית וגם אם יקנה כרטיס מהדגמים הישנים עדיף לו לקנות את ה9800GTX אשר ביצועיו עולים על ה8800GT.

FARCRY 2 משחק כבד מאוד אם מרימים את אפשרויות הגרפיקה למקסימום, נסה ותראה למה אני מתכוון, המשחק מדהים וירדו שם לפרטי פרטים. מסכים איתך שCOD 4 לא דורש יחסית הרבה, לעומת COD5 שהרבה יותר תובעני. מנגד, CRYSIS2 הרבה יותר "קל" מאשר CRYSIS הראשון, לאחר שמתכנתי המשחק שמו לב שדרישותיו מוגזמות ומשחקיותו נפגעת עקב כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפרט שאוטומטי כתב אכן הוא בול קולע למה שאתה צריך , כל הרכיבים סטנדרטים לגמרי ואפשר למצוא אותם כמעט בכל חנות ואלו אכן המחירים - לך לחנות ליד הבית (איפה - אולי נמצא חנות קרובה וטובה אלייך) ותבקש הצעת מחיר על החלקים האלו.

ארז , במחשבים כמו שאתה יודע תמיד אפשר להסחף , גם המחשב הנוכחי שלי עלה לי סביבות ה6+ ומצוייד בחומרת HIGH END , אבל זה לא מה שהבחור ביקש והחומרה הנ"ל תמלא לו את הדרישות כמו שצריך.

לא הרכבתי מחשב במדויק , אבל הפריטים שאמרתי הם בהחלט הלב , הייתי שוקל להסיף רק עוד כמה שקלים על לוח מבוסס P45 אבל ממש ממש לא קריטי.

4 גיגה זיכרון זה מצוין כי אז לא נתקלים במצבים שנגמר הזיכרון ומתחילים לעשות קשינג מהדיסק הקשיח (ב2 גיגה והרבה אפליקציות / משחקים כבדים זה כבר קורה ומוריד ביצועים בצורה לא יאומנת)

לגבי עדיפות לכרטיס מסך - כרגע סדרות 48XX של ATI מובילות בעלות / ביצועים בצורה די משמעותית ולכן הן המומלצות.

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ על לוח עם P45 ולא P43. שכחתי לציין את זה בהודעתי הקודמת.

מצ"ב מספר בנצ'מרקים לגבי כרטיסי המסך במשחקים שונים.

17397.png

17664.png

17666.png

17667.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תודה על התגובות. נראה לי שאני אתכוונך על ה- 4850, משו םשה- 70 זה כבר כ- 500 ש"ח יותר.

2. אני גר באזור יהודה המכבי בת"א. יש המלצה לחנות קרובה? (שגם תתקין לי XP מקורי)

3. לגבי הזיכרון: האם אין סכנה ב- 4GB, בכך ש (ציטוט מפורום CSS בחו"ל) :

There can be issues when your total memory (RAM + GPU) exceeds 4GB on 32BIT Windows - and 2GB is plenty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות , מי שכתב את זה (ועוד חושב שיש קשר בין ה2) מקשקש.

מה שכן , 32 ביט מזהים ועובדים עם עד 3.5 גיגה מהזיכרון הזה (לזיכרון הגרפי בכלל אין קשר).

ליביו

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) ארז, אני משחק בו עם ה- 8800 ה"ישן" והוא סוחב ללא מאמץ מיוחד את FAR CRY על מסך 22 אינצ' רחב, כמו כן, המעבד שלי לא הכי חדש גם כן, 4200X2 חדש מומהר ל 3.05, ככה שה- 4850 למשל או 9800GT או GTX שאין בינהם הבדל רק מאשר SP (מעבדים מאוחדים), וזהו והמחיר. ךצערי, לא ירדו שם לפרטי פרטים, המשחק לא חדשני או מהפכני, נכון משחק מעוהל שחיכיתי לו גם כן, אבל לא משוה מיוחד ולצערי אפילו התאכזבתי טיפה.

2) נכון ארז, אבל לוח של P45 יעלה לו עוד כ 100 שקלים בערך, אז הוא יכול לקחת את הדגם הבא, P45-DS3L, לוח מעולה, רק פשוט תאמת ביננו, לא יהיה לו הבדל בינו לבין הלוח הזול, במיוחד לא בשבילו, זאת אומרת אותה מערכת ייצוב מתח גם פה ושם (לא 4GEARS) אלה שלבי ייצוב מתח למעבד. אבל אם יהיה 100 שקל ספייר להשקיע, למה לא.

3) צודק, אמרץי שכן יש שיפור בגרסאת ה- 1 ג'יגה של הכרטיס, אבל הרזולוציה שהבאת זה למסכי 30 אינצ' ומעלה. של מחשב כמובן. דרך אגב, הבאת מבחנים של כרטיס 4830, אנחנו מעוניינים ב 4850, שבו כדאי להשקיע.

הכוונה של הבחור בקשר ל 4 גי'גה זכרון, בלי לדבר על כך שהוא זקוק לטיפולים של חרדה, המערכת פשוט עקב מגבלת 32 ביט מזהה עד כ 3.5 ג'יגהאבל, כדאי להשקיע ב 4 במיוחד כשזה ממש כסף "שולי" מבחינת המחיר היום.

כמו כן, אין שום קשר לבין הזכרון שעל הכרטיס מסך לבין המערכת, כלל לא, כמו כן, 2 ג'יגה היום כבר לאפליקציות כבדות ולהרצת דבירם במקביל ומשחקים כבדים + אפליקציות ברקע, לא מספיק, לפחות מתחיל להיות לא מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...