Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין ברכישת סובארו B4 2007/8 ורציתי סקר והמלצות

יוסי1234
שימו לב! השרשור הזה בן 5625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

סוף סוף החלתי לקנות B4 שנת 2007 או 2008 מנוע 2.0 +גג נפתח +GPS+DVD (בדרך כלל זה בא חבילה אחת נכון?)

ואני רוצה לדעת על התנהגות הרכב בכביש מה רמת הכוח שלו כמו זינוק,האצות, והאם הגיר טיפתרוניק שלו טוב ?

והאם הרכב הזה מומלץ ואיך צריכת הדלק שלו .ואיזה צבע הכי יפה ומתאים לו .

בקיצור רציתי חוות דעת גדולה וטובה על ה B4

תודה.

!!!DODGE RAM 3500 HD 6.7 CUMMINS TDI 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עצמו מצויין,אך מעט מיושן ובעתיד הקרוב צפוי לצאת דגם חדש לחלוטין ולא עוד מתיחת פנים.

הרכב מאובזר לא רע בכלל,תנוחת נהיגה קצת משונה ,מרגיש כאילו אתה שוכב בתוך הרייקלינר במיוחד ומוזר עוד יותר משום שהמושב מאוד נמוך.

יש לה כח אבל הוא לא מוחץ ,מאוד לינארי.

האצה סבירה למנועי ה2.0 ליטר מהקטגוריה שלה.

גיר מיושן 4 הילוכים,צריכת הדלק מושפעת מההנעה הכפולה המכבידה על הרכב והגיר המיושן,כמובן תלוי באופיו של הנהג אך היא איננה חסכונית במיוחד(7.5-8קמ''ל משולב).

צבע יפה לה הינו לבן פנינה,אפור עכבר ושחור לדעתי.

עם עלויות אחזקה לא ממש התמודדתי מכיוון שזאת שירתה אותי בעבודתי.

(במסגרת עבודתי שיירות מבצעיות עם שרי ביטחון וראשי ממשלה,היא תפקדה יפה אך המונדיאו 2006 שהייתה לפניה עשתה כמעט הכל טוב יותר ממנה,מתקשרת,מהנה,אחיזה גבוהה וכד'...)

מה אתה מחפש מהרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש הנאה וכוח וספורטיביות ופוזה ומהירות ברכב הזה , האם יש בו הכל?

לא.

כל פוץ עם מאזדה 3 יאכיל אותך אבק ברמזור.

פוזה? לאוטו הזה פוזה של אחד שיצא לפנסיה העמיד אוטו מכספי פיצויים.

מהירות? יש לו. אבל לא משהוא יוצא מן הכלל.

הנאה מנהיגה - בהחלט כן. קשה למחוק לי את החיוך מהפרצוף בכביש שהוא לא ישר במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

כל פוץ עם מאזדה 3 יאכיל אותך אבק ברמזור.

פוזה? לאוטו הזה פוזה של אחד שיצא לפנסיה העמיד אוטו מכספי פיצויים.

מהירות? יש לו. אבל לא משהוא יוצא מן הכלל.

הנאה מנהיגה - בהחלט כן. קשה למחוק לי את החיוך מהפרצוף בכביש שהוא לא ישר במיוחד.

מה רע ברכב מבחינת פוזה ? הבן שלי יעדיף להיות בו בימי שישי במרכז העיר בערב, מאשר ברכב פוזה מוכר (סיאט לאון למשל).

ביצועים ? שום דבר רע, בגרסא הידנית כל פוץ עם מאזדה 3 ירגיש פוץ מהו, בגרסא האוטומטית, אולי יש משהו בדבריך.

הגרסא הידנית שלו בעלת ביצועים ממש לא רעים, טובים אפילו הייתי אומר.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העוזרים.

רציתי לדעת קצת על הגיר האוטומתי של הB4 שהוא בעצם טיפתרוניק , אם אני משתמש ב+- שלו זה עוזר יעני נותן כוח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העוזרים.

רציתי לדעת קצת על הגיר האוטומתי של הB4 שהוא בעצם טיפתרוניק , אם אני משתמש ב+- שלו זה עוזר יעני נותן כוח ?

זה לא נותן תוספת כוח, אלא ניתן למשוך את ההילוך יותר, ובכך לעבור להילוך הבא במהירות גבוהה יותר.

בכל מקרה, אם ההעדפות שלך זה גם ביצועים, גם צריכת דלק, וגם אוטו', כנראה שתצטרך לחפש רכב אחר, אלא אם תוכל "להתפשר" על גיר ידני, אז כבר הB4 היא אופציה טובה מאוד.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו גיר מצויין SPORTSHIFT של PRODRIVE . כך לפחות כתוב בספר. הוא חלק כמרגרינה. לטפעול ידני אין משמעות חוץ מבהרים. אבל משיכה קלה של בורר הילוכים כלפיך מדליקה בירוק מילה SPORT על לוח מחוונים ומשם אנחנו מקבלים מפלצת עצבנית שזוללת 1:4. אבל זה לא שימושי בעיר בגלל שמצב ספורט מורגש בעיקר בנסיעה רציפה ולא בזינוק שהוא כאמור על הפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני הבנתי שה- B4 רכב מנהלים כבד סתם,בלי כוח רציני ומושך,אז לחפש רכב אחר או שה B4 יש לה קצת כוח יעני בהאצות ביניים למשל בכבישים הפתוחים איך היא מתפקדת ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו גיר מצויין SPORTSHIFT של PRODRIVE . כך לפחות כתוב בספר. הוא חלק כמרגרינה. לטפעול ידני אין משמעות חוץ מבהרים. אבל משיכה קלה של בורר הילוכים כלפיך מדליקה בירוק מילה SPORT על לוח מחוונים ומשם אנחנו מקבלים מפלצת עצבנית שזוללת 1:4. אבל זה לא שימושי בעיר בגלל שמצב ספורט מורגש בעיקר בנסיעה רציפה ולא בזינוק שהוא כאמור על הפנים.

זה רק בדגם 3000 סמ"ק ולא ב2.0 ,כי אני רוצה לקנות את ה2.0.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...